Skoči na vsebino

Mazda Klub Srbija


Vocko

Priporočeno sporočilo

Sa ponosom objavljujem da se skupio dovoljan broj ljudi i da je pokrenut forum, a uskoro i sajt Mazda kluba Srbije (uskoro cemo biti i zvanican klub, papirologija u toku obrade). :jupiii:

 

Pozvani ste da se predstavite i da predstavite svoje automobile kako bi uvecali nasu, za sada, skromnu skupinu.

 

Nalazimo se u okviru jednog veceg foruma, te vas pri registraciji molim da se predstavite u, za to, odredjenoj temi, a onda upadajte u nasu sekciju.

Hvala! :cheers:

 

 

 

Sajt i Forum

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odli?no........se pa res morda spotoma oglasim kaj :bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho: norc

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Evo da se pohvalim malo, odstampani su prvi flajeri, nalepnice su bile gotove jos pre 10ak dana

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

Kakve su takve su, slikane su mobilnim :)

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

I najbitnije

 

Objavljena slika

 

 

 

Nadam se da ce uslovi dozvoliti da se na prolece sretnemo u Beogradu ?

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nice logo. :bravo: Nekaj podobnega bi lahko tudi mi uporabli. ;)

 

Ti bi hteo nesto kao sto je u attach-u ;)

 

 

Pohvalno da vam je vse to uspelo happy0158.gif

 

 

koliko ?lanov pa ?e imate?

Zvanicno - nijednog :blink: Posto ne racunam nikoga kao clana dok ne uradimo clanske karte i ne uplate se clanarine.

Nezvanicno nas ima oko 10 cini mi se (svi koji su izrazili zelju), a na spisku koji su kao prisutni na forumu ima 23 covka.

 

Najvise mi je odusevio covek koji je me juce zvao, video je gore pomenuti txt u novinama, koji vozi, samo 323F model, vec 20godina, smenjujuci ih kako mu se ukaze prilika :)

MCSZnakCutter.zip

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 16 let kasneje...
dne 09. 08. 2007. ob 10:35 je Vocko napisal:

Sa ponosom objavljujem da se okupio dozvoljeni broj ljudi i da je pokrenut forum, a uskoro i sajt Mazda kluba Srbije (uskoro postajemo i zvaničan klub, papirologija u toku). :jup:

 

Pozivamo Vas da se predstavite i predstavite svoje automobile kako bismo povećali našu, za sada, skromnu grupu.

 

Mi smo dio većeg foruma, kada se registrirate, molim vas da se predstavite u određenoj temi, ali onda navratite do naše rubrike.

Hvala vam! :živjeli:

 

 

 

Stranica i forum

 

Pozdrav i šta je na kraju bilo sa forumom u Srbiji ? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.