Skoči na vsebino

Se prodaja kak?na 323F po delih?


Sash

Priporočeno sporočilo

Prosil bi vas za pomo? - sicer sem sam redno na pre?i ?e bi zasledil kak?no 323F (model BA, od l.94 do l.98), ki bi se prodajala po delih, vendar je do sedaj ?e nisem na?el.

 

Torej ?e kdo izve za kak?en tak avto naj mi lepo prosim javi.

 

Aja, pa ?e ima kdo izku?nje s kak?nimi (tujimi) avtoodpadi kjer bi se kaj takega dobilo, naj tudi tu napi?e. V Avstriji bi se verjetno kaj na?lo, kaj menite?

user posted image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja je ?e v kosu... ?e bo pa kdaj v delih... :unsure:

 

A prednji odbija? ?e prodaja?? Ker zelo hitro obupavam nad homologiranimi zadevami...

 

Kaj pa rabi?? Mogo?e lahko z moje kaj dol po?raufam? :D ?e bo? pa kako varianto izvedel za odpade pa prosim sporo?i...tudi mene zanima par stvari... v Avstriji je Mazd k listja in trave - pomoje bi se vse ?ivo moral tam dobit - sam jaz tud pojma nimam kje so kaki odpadi tam...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja je ?e v kosu... ?e bo pa kdaj v delih... :unsure:

 

A prednji odbija? ?e prodaja?? Ker zelo hitro obupavam nad homologiranimi zadevami...

 

 

Hehe, glede prvega ti ?elim da bi kar ostala v enem kosu :D;) .

 

Ja sprednji odbija? ?e vedno prodajam oz. aktivno prodajam ga ravno ne - ti ga pa z veseljem prodam :P ?e se bo? odlo?il za to varianto. Jah glede teh homologacij je res kriza, sploh ne vem kako bi se dalo kaj zmutit :angry: .

user posted image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbli?je v Avstriji ima? avtohi?o Mazda Marko, na poti v Graz(po netu poglej za to?en naslov) mislim pa da prodaja dele in da je preko ceste odpad oz. nekak?en prostor z rabljenimi avti in deli...Tolko od mene

Need for speed? Let's go UNDERGROUND!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@all-bom malo povpra?al moje avstrijske Mazda kolege in vam javim...lp vuk

EDIT:

Manfred Pichler

Mazda Gebrauchtteile

Riesstra?e 11

8063 Eggersdorf bei Graz

03117/2985

--------------------------------

Sonntagbauer Ewald in Steyr in Ober?sterreich

--------------------------------------------------------

 

Mazda rabljeni deli

 

 

To so mi posredovali. lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepo... moram ?imprej poklicat...

 

pa da neo keri tega kam odstranu ! :D:D:D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.