Skoči na vsebino

zakaj ni struta?


mazdohist

Priporočeno sporočilo

mene pa zanima stvar glede sprednjega zgornjega struta se pravi tega ki pride nad masino in me zanima zaradi katerega razloga ga mazda 323f GT bg genracije nima ali je samo moja nekaj posebnega in je brez???

 

pa ce kdo ve zakaj ga ni al ni dovolj placa med motorjem pa masino da ne gre vmes ali je kaka tretja stvar umes???

 

 

hvala za pomoc!

 

lp

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene pa zanima stvar glede sprednjega zgornjega struta se pravi tega ki pride nad masino in me zanima zaradi katerega razloga ga mazda 323f GT bg genracije nima ali je samo moja nekaj posebnega in je brez???

 

pa ce kdo ve zakaj ga ni al ni dovolj placa med motorjem pa masino da ne gre vmes ali je kaka tretja stvar umes???

hvala za pomoc!

 

lp

 

tega nima serijsko nobena.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?no d se njegov odgovor nana?a na takratno serijo - BG in ne na stanje leta 3035 kaj bodo mel keri avti! <_<

 

 

tako je!!!!

 

sm sam zarad tega prasu ker mam u namenu dat to stvar noter pol pa takole se swedaj ne vem zakaj ga nima al ni placa al je kak druga politicna tezava ... <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah vi niste resni!!!!

 

pol naj pa se en men napise da sem zmeraj jaz off topic naj si potem ogleda tole temo pa bo vidu kdo kaj se resno misle!!!!

 

 

 

lp

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah vi niste resni!!!!

 

pol naj pa se en men napise da sem zmeraj jaz off topic naj si potem ogleda tole temo pa bo vidu kdo kaj se resno misle!!!!

lp

 

Kako si to mislu ??? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje je mislil, da je bil v?asih glavni offtopic maher in sedaj ko ni ve?, pa vidi, da je to nadle?no ker so mu drugi nasmetili temo.... :P

 

 

ne ne ni to sam ko neki eni govorijo kako je bit zajeban pa se delat da nisi OT na koncu pa pokazes kaksen si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ne ni to sam ko neki eni govorijo kako je bit zajeban pa se delat da nisi OT na koncu pa pokazes kaksen si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:ljubezen: NOT !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je jeklena (al pa kak drug podoben material) palica, ki povezuje amortizerja

prednost: boljsa lega na cesti

slabost: pri trku prevzame ta palica kar nekaj energije in se tako slabse pise potnikom v avtu

 

 

uaaa kva sem strokovno napisal, i am impressed :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.