Skoči na vsebino

Kak?no konfiguracijo ra?unalnika imate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

Tle lahka pa mal povete kak ra?unalnik imate, oz. vse o va? hardware-ju :bravo:

 

Moj "magic box" pride 12.9.2007, ker je bil sestavljen po naro?ilu. Tak?nale bo pa konfiguracija:

 

AMD Athlon X2 5200+, 1024MB RAM Patriot, GeForce Series8 8500GT 512MB PCI-E, 320GB HD Samsung, NEC DVD (+/-) RW dual layer, ASUS M2N z ATX ohi?jem + 400W napajlnik, 5.1 zvo?na kartica, 10/100 mre?na kartica. :bravo: Sem ?e tko navdu?en da mam ?e v signature not napisan :P To je ma?ina sanj za 440? :ljubezen:

 

Zdej se matram pa na Intel Celeronu 1.8, GeForce4 mx440 Tornado, 256RAM, 80GB Maxtor, 300W napajalnik, ASRock P4V88 mati?na,... sramezljiv

 

Aja pa pohvalim se lahka da sem dans v Comtronu kupil nov model Trustove Laserske mi?ke. Nima led diode ampak neviden laser in spada pod Class 1 Laser Product in ma mo?nost 800 ali 1600dpi. Pa 8 gumbov ma od tega 7 ki jih je mo?nost programirat. Tist edn je za preklop dpi mo?i. :bravo:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 203
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jao Qwerty, a bolj u pizdi grafe za tvoj comp pa nisi na?el? Res je to grafa, ki podpira DiretX 10 samo je tako ostudno po?asna (rang Nvidie 6600GT izpred dveh generacij), da tudi en DX10 ?pil ti ne bo normalno tekel. Sramota za Nvidio, da sploh kaj takega dajo na trg

 

?e si ne more? privo??iti 8800GTS 320 potem raje vzemi 7950GT. Dal bo? mogo?e 50-60? ve? ampak ta grafa je vsaj 3x hitrej?a od 8500GT. Ne sekiraj se ?e ni DX10 kompatibilna ampak vsaj normalno ti bodo zadeve tekle.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a NFS pa ni igra ?

 

Sicer pa: your money, your fun :D

 

nism nevem kak frik za igre :hohoho: ?e je ?lo na 128 bo ?e to vlek skok za mene :P

 

aja, ?e to; koli?ina RAMa na kartici ni zelo pomemben podatek :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si ne more? privo??iti 8800GTS 320 potem raje vzemi 7950GT. Dal bo? mogo?e 50-60? ve? ampak ta grafa je vsaj 3x hitrej?a od 8500GT. Ne sekiraj se ?e ni DX10 kompatibilna ampak vsaj normalno ti bodo zadeve tekle.

 

 

aja, ?e to; koli?ina RAMa na kartici ni zelo pomemben podatek :P

 

 

V obeh primerih se zelo strinjam z Bossom. :bravo: ?al je ta konfiguracija,ki si jo napisal,na ravni top kompov izpred 2 let...... :(<_< ?e ne da? trenutno vsaj,ampak res vsaj 1000 ? samo za ki?to,nima? kaj iskat sploh pri novodobnih ?pilih. :whatever: ?al taka je resnica. :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no te pa ?e moja revica

mati?na:gigabyte ga-945p-s3

grafika:ati radeon x1600 pro 512 ddr2

cpu:intel core 2 duo procesor e 6300 1.86ghz 1066mhz 2mb s 775 64-bit box

dvd rw nec black bulk label flash dual lazer dual standard(+/-)

disk:sata II 200 gb 720 rpm hitachi 8mb sataII

ram 1 gb pa ?e nekaj malenkosti kot card reader ,disk rack, 7.1 zvo?na,mre?na in podobne drobnarije ki pa? morejo biti :bravo:

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo pa ?e moj laptop, Acer Aspire 5101AWLMi (German import :P )

AMD Turion 64 Mobile Technology MK36 (2,0 Ghz, 512 Kb L2 Cache)

15,4 WXGA wide CrystalBrite TFT LCD

ATI Radeon Xpress 1100 128 Mb rama

120 Gb PATA HDD (no razdeljen na dve particiji)

DVD Supre Multi double layer

512 Mb ram (za 42 ? mi je frend zrihtal ?e 1Gb tako da ga je v resnici malo ve? :D )

802,11b/g wirless LAN

Windows XP Profesiona Edition

(pa nalepka Windows Vista Capapble je tut gor :P)

 

?e dobro da ima nalepko na sebi da lahko vse samo prepi?em. :P Ni ravno najhitrej?i ampak vseeno je kar hitra zadeva. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj MacBook:

 

Objavljena slika

 

dodan ima 2x 1GB RAMa

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no ja saj to je moja "igra?ka", imam pa ?e namiznega, un je pa tak obi?en, pol leta star, edino extra je Creative X-Fi Pro zvo?na kartica.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ?e moja ki?ta k pride po 15 tem ta mesec!!

 

Intel core duo 6750

500 giga diska

1giga navijalskega rama jaguar prinxton

grafi?na GF 8800GTS 320mb

Gigabyte navijalska plata

550w napajalnik LC v ohi?ju ki ima 25 cm venti? ob strani

dvd rom nec 5550

 

mislm d bo za neki ?asa zadost,so pa e? bile testne preizku?nje ko ta zadeva pride navita he he :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja gajba:

Kr ena xy mati?na

1150 Mhz Amd athlon

256 mb rama (hehe)

40 Gb diska (lol)

Ati radeon 9250 pro (kao)

Sony cd-rw peka? (usaj to dela tko k mora)

17 pal?ni katodni monitor, ki je ?e tako iztro?en da ma moj mobi lep?o sliko

In pa super duper napajalnik, ki si ga seveda usaki? na izi uzame in u?asih rabi tudi do tri dni da zalaufa :D

 

 

Beat that :P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja konfiguracija :D

 

Objavljena slika

 

jaaaaaaaaaaaaaaaa :) jest mam tud Mac-a...najbolj?i nakup ra?unalnika v ?ivljenju!!! Mark my words boys :)

 

13.3-pal?ni svetle?i zaslon

2,0GHz Intel Core 2 Duo

2GB pomnilnika

80 GB diska

Apple Remote z Front Row

Vgrajena iSight kamera

Intel Graphics Media Accelerator 950

Slot-loading optićni pogon

Vgrajen AirPort Extreme

FireWire 400 in dva USB 2.0 vhoda

Gigabit Ethernet

Bluetooth 2.0+EDR

plus DALJINEC za takrat ko si preve? len, da bi dal bolj potiho/naglas...

:)

 

p.s. edini minus je to, da se mal uma?e k je bel...

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

doma: acer travelmate 800 (win xp pro, pa se licencni je, intel centrino 1.3, ram 512, garfika ati radeon 9tisoc nekaj (128mb), je pa star 4 leta (ali 5 mogoce?) in niti enkrat ni odpovedal...

sluzba: dell latitude 800 (win xp, intel m 1.6, ram 512, grafika ati 9600), ta se pa vcasih pregreva in mi ni tok vsec tok acer...

 

aja oba sta notebooka, igrice mam solitarire na obeh :) (ne igram video igric) , za moje programe sta bla na zacetku ok (solidworks, visio, itd) zdaj sta zacela mal sepat)...bo treba kmalu zamenjat ni kaj....

 

s tem postom, po mojem, sem dosegel to, da boss ne bo nikoli vec z mano govoril :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no da ?e jaz predstavim staro ki?to (4 leta)

 

mati?na: ASUS A7V600

procesor: AMD ATHLON XP 2400+

grafi?na: ATI RADEON 9200 128 SE ->(SE kot siromak edition) :D

rami: 512

ohi?je: CHIFTEC big tover

napajalnik: CHIFTEC 360W

monitor: katodni 13" star 8 let pa slu?i dobro :bravo:

 

ni nekaj ah in oh samo slu?i zelo dobro svojemu namenu in trenutno ne rabim ve?

282170693.png

 

 

kdor zgodaj ustaja, ni direktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa ponujajo tole za tale denar. Je za vzet ali ne?

Dokupil bi ?e 1024 mb rama za 40?, torej bi bila cena 446?.

 

Boss prosim za tvoje meneje.

 

Lp,Boj?

 

 

[NOVA PONUDBA] i24-intel DUAL CORE 2,8Ghz*ATI X2400PRO*DX10

 

 

DRU?INSKI RA?UNALNIK Z ZELO DOBRO OPREMLJENO

MATI?NO PLO??O.NA VOLJO JE HD ZVOK 7.1, IEE1394

PRIKLJU?EK ZA VIDEOKAMERO IPD,HITRA MRE?NA ,SPDIF

ZA PRIKLOP NA VIDEOREKORDER.GRAFIKA ATI X2400PRO

PODPIRA NOV STANDARD DX10,OMOGO?A PA TUDI PRIKLOP

KVALITETNIH MONITORJEV Z DVI VHODOM IN PA SEVEDA

PRIKLJU?ITEV RA?UNALNIKA NA VA? TV SPREJEMNIK.

ZA BREZHIBNO PROCESIRANJE PA SKRBI MO?AN DVOJEDRNI

INTELOV PROCESOR.

 

 

 

MATI?NA PLO??A : asus/hp P5LP-LE /zvok 7.1,IEE1394,4xddr2,intel945?ipset…

PROCESOR : intel dual core2 X 2,8Ghz(D820)

POMNILNIK : ddr2 1024mb kingston

TRDI DISK : 320G sata 2

OPTI?NI POGON : dvdrw nec*dvoslojni

GRAFIKA: ati radeon x2400PRO/256mb*dvi*tv izhod

OHI?JE : HKC 400

GARANCIJA : 12mesecev z mo?nostjo podalj?anja

DOBAVLJIVOST: na zalogi

DOSTAVA: 8eur za celotno slovenijo

 

 

CENA: 406,00 EUR

97.293,84 SIT

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mislil, da je Qwerty na?el najbolj po?asno kartico pol pride? ti Boj? pa najde? ?e bolj po?asno (cca 60-70% hitrosti 8500GT od Qwertyja).

 

Prste stran od tega paketa, ker za manj kot 500? ne bo? dobil ustreznega ra?unalnika in mulac ti bo zelo hitro reku, da si mu kupil eno staro ki?to. ;)

 

?e en nasvet vsem, ki kupujete nove grafi?ne kartice z DX10 podpore. Poceni hitrih kartic ni na trgu in kaj ti pomaga DX10 podpora, ?e bo nato igra navaden slide show. Se pravi ali kupit dobro kartico prej?nje generacije za malo denarja in se odpovedati DX10 ali pa vzeti hitro DX10 grafiko in se sprijaznit, da pod 250? tega ne more? dobiti.

 

Govorim seveda o tem, ?e rabi? dobro grafo za igranje iger.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

doma: acer .....

..... in niti enkrat ni odpovedal...

 

To si bom zapomnil. :bravo::rispekt:

 

?e en nasvet vsem, ki kupujete nove grafi?ne kartice z DX10 podpore. Poceni hitrih kartic ni na trgu in kaj ti pomaga DX10 podpora, ?e bo nato igra navaden slide show. Se pravi ali kupit dobro kartico prej?nje generacije za malo denarja in se odpovedati DX10 ali pa vzeti hitro DX10 grafiko in se sprijaznit, da pod 250? tega ne more? dobiti.

 

Govorim seveda o tem, ?e rabi? dobro grafo za igranje iger.

 

Boss vedno si poln presene?enj. B) V?asih sem bil vedno na teko?em s temi stvarmi (in si sestavljal dream konfiguracijo za ?pilanje iger) ampak se vidi, da imam bolj malo ?asa ?e igrati karkoli. No kakorkoli, svaka ?ast, da se spu??a? v te zadeve, v "mojih" ?asih je bilo namre? vse veliko bolj enostavno. Voodoo in to je to. :P No s?asoma pa Nvidia. Sedaj je zanimivo, da so ATI kartice v vrhu podudbe, v tistih ?asih jih ne bi niti pogledal. Kako se ?as spreminja. :blink:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.