Skoči na vsebino

Kak?no konfiguracijo ra?unalnika imate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

ne rabi? ?parat ...............navi hudi?a :D

Pol pa hitr ?e probi 3d mark 06 D vidm kok te nesem :D

 

dej naa?teli NVtweak ti bo la?je no!

Ma? opcijo in ti program po zmoglivosti sistema optimalno dvigne clocke na grafi!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 203
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

To je program za merjenje zmogljivosti grafe. ;) Kr stestiraj,pa povej kolko to?k bo? dobo. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha :D

 

lej tle dej mo?nost ''enable all ''

Potem pa gre? v Nvidia meni in tam se ti odprejo dodatne mo?nosti in ena izmed njih je overclock!

Malo preberi kaj ti ponuja.

Daj potem opcijo optimal setings al neki takega in po?akaj da sam program izvede kar pa? mora!

Med izvetbo monitor pomi?kuje kar gre za testiranje sistema.

Na koncu pa vidi? kok ti je dvignil clocke :D

 

Pa za bo?jovoljo dej ?e testiraj 1x v 3dMarku 06 da vidmo rezultate pred navijanjem in po seveda (da vidi? ?e si kaj pridobu)

 

ve? o tem programu pa si preberi na kakem slo tech forumu

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..brez ra?unalnika ?e cca 3 tedne :(

 

konfiguracija ki me ?aka zapakirana doma:

 

plata asus P5K (p35 chipset)

proc. e6750 core2duo

2x1giga ram

550w silent power suply

grafa 8600gt (boss?!? kaj bolj?e za to ceno?)

 

?akam na ohi?je iz mimovrste ?e ve? kot 1 teden..

 

?torija:

Naro?im komp po delih pri mimovrste in nakupovanje.net

slednji mi robo po?lje takoj naslednji dan, pri mimovrste pa ?akam..

pokli?em v ponedeljek in mi pravijo da je bil paket v soboto poslan.. sem mislo da je al pri

po?tarju (lokalnem) al pa na po?ti in ker sem mel ?as cel dan sem mislo komp sestavit

(naslednja 2 dni sem vedel da bom ve? al manj v slu?bi).. kli?em na po?to in ker ni bilo paketa nikjer so ga

za?eli iskati.. in ga i??e cel maribor in kasneje ?e cela ljubljana.

... pride po?tar v torek in mi prinese paket na katerem je bilo razvidno da se mi je baba zlagala

in da je bil paket poslan v ponedeljek in ne soboto torej je bilo iskanje itaq zaman..

poslana pa sta bila 2 paketa - plata in grafa v enem in ohi?je v drugem paketu.

prvega dobim z nazivnico in ra?unom kjer je mati (sam sem bil v slu?bi) pla?ala v bistvu oba

paketa, prejela pa le enega.

kli?em po?tarja in pravi da je to pri mimovrste stalna praksa da pride drug paket z enodnevno zamudo.

mislim.. oky itaq nisem mel ?asa da bi ga sestavil, bom pa? po?akal ?e ta en dan..

naslednji dan paketa ni.. po?tar ga nima, po?ta ga nima, po?tni center ga nima..

kli?em vsepovsod kjer bi se teoreti?no lahko nahajal/zgubil.

na mimovrste mi trdijo da so ga poslali in da morajo 3 dnevi prete?t da lahko po?ljejo poizvidnico

za paketom (ker ima pa? po?ta toliko ?asa da po?lje paket).

po 3 dneh paketa ?e vedno ni in kli?em na mimovrste naj po?ljejo poizvidnico.. kar se spet ?aka,

bil je pa ?e ?etrtek.

pride po?tar v soboto z papirjem da podpi?em da paketa nisem prejel..

kli?em danes v ponedeljek kako je kaj in ali ?e so ?e izvedeli kaj in mi ?enska na mimovrste trdi da so oni

dobili odgovor od po?te da sem jaz paket prejel :blink:

mislim wtf.. grem na po?to kao kak je to mogo?e in mi ?enska trdi da to ni mogo?e ker sem

podpisal da ga nisem prejel.. in kli?e kontrolorja na jeseni?ko poto in ta ji pove da so paket vrnili

na mimovrste..

kli?em nazaj na mimovrste in po pol ure preverjanja mi potrdijo da je paket pri njih :angry:

mislim svaka ?ast organizacija pa pol.

 

danes bi mi jo naj poslali in upam da jo ju3 dobim :S

 

tolko kot sem mislil da bom pri?paral bi raj?i ?el v najbli?jo trgovino, nakupil vse, mogo?e ?e dal

njim sestavit (ponavadi je zastonj) in bi mel mir.. zdaj pa klicarjenje na vsaj 10 destinacij po sloveniji,

?akanje, ?ivciranje... brezveze.

to je zadnje kaj sem kupil pri mimovrste!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej mali!!!

rad bi nekaj mel in navijal mater pa ?e osnov no?e? al pa jih ne ve?!!!

 

3d mark Rabi? da sploh vidi? ?e si kaj pridobu z navijanjem in pa tudi sam vidi? pri kak?ni ki?ti si :D

Zato potegni dol in ne kompliciraj da mora? ?akat ipd.

 

Kot sm ti tud ?e reku zelo veliko ti pi?e na forumu slo teh in tudi primerjave ima? koliko so ljudje lahko max navil tvojo grafo(seveda vse se govori o to?kah ki jih dobi? ko za?ene? 3d mark)

 

kot vidim ti iz slike manka ?e nekaj in sicer dodatek nvidijevih gonilnikov (Ntune) dobi? ga na nvidijevi strani!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden? Joj Brainy, saj je ?e skoraj sme?no, ker so tolk nesposobni. Upam, da se nisi preve? ?ivciral.

 

Kar se grafe ti?e bo? za ta denar te?ko dobil karkoli bolj?ega razen ?e se odpove? DX10 karticam in izbere? kak?no iz starej?e generacije (?e jo sploh ?e lahko dobi?). Ker verjetno to ne pride v po?tev ti predlagam, da doda? ?e malo zraven (30-40?) in gre? na 8600 GTS. ?e pa ho?e? res spodoben sistem pa ti lahko edino priporo?im 8800 GTS 320 ampak tu je kartica ?e cca 280? - ampak se spala?a ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej mali!!!

rad bi nekaj mel in navijal mater pa ?e osnov no?e? al pa jih ne ve?!!!

 

3d mark Rabi? da sploh vidi? ?e si kaj pridobu z navijanjem in pa tudi sam vidi? pri kak?ni ki?ti si :D

Zato potegni dol in ne kompliciraj da mora? ?akat ipd.

 

Kot sm ti tud ?e reku zelo veliko ti pi?e na forumu slo teh in tudi primerjave ima? koliko so ljudje lahko max navil tvojo grafo(seveda vse se govori o to?kah ki jih dobi? ko za?ene? 3d mark)

 

kot vidim ti iz slike manka ?e nekaj in sicer dodatek nvidijevih gonilnikov (Ntune) dobi? ga na nvidijevi strani!

 

n tune dal gor pa je bil neki fatalerror :blink::P me avtomati?no po?le na nvidino stran da si ntune dol potegnem :P

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nalagam Ntunes od nvidie pa me neki zajbava :blink:

 

Postegnem dol dve verzije, pr eni nardi tko:

 

Objavljena slika

 

pri drugi pa tko:

 

Objavljena slika

 

Any ideas?? Aja pa plata je nvidia nforce 560 chipset :unsure:

 

mogo? treba ?ist nove driverje nalo?it :ne vem: mam une z cd-ja nalo?ene <_<

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa res ?udn da ne gre verzijo NF2 nalagat na NF5 :D

Preglej na cd-ju k si ga zravn grafe dobu mislm da bi mogu bit clo program ?e zraven za navijat.

Za man?o pohitritev celega sistema pa:

nared najprej upegrade bios-a (to dobi? na uradni strani tvoje plate) Ampak priporo?am da ti to naredi nekdo ki se na to malo razume ,ker v nasprotnem lahko z napa?no verzijo zafura? plato!!!

 

pa dej tazadne drivere za grafo gor,zbri?i vse programe za navijanje in zadevo pusti primiru-dokler dela dela.

 

Pa povej ?e rezultat 3D marka

 

8993 pik ampak testirano vse na tovarni?kih nastavitvah seveda na resoluciji 1280 x 1024

 

bom pa v kratkem navijal vse na max kar prenese (in je seveda system stabilen)

Pri?akovani rezultati pa so tam nekje od 12000-15000 pik (upam)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno sem bral nek owrclock tvoje grafe!!

 

Baje se jo da minimalno navit kar pomeni tam do 15hz max z razliko od 8600GT k so jo kar lepo navil tud za 50 hz in je sistem lepo stabilen!!

 

Vidu sm kak ventilator?ek ma? gor ?e bo? navijal zamenjaj hlajenje!

(?e rabi? morda pa?e zalman gor-js sm ga mel na 6600GT in je dobr hladil)

Tle si preber mal kako in kaj o primerjavi in navijanju!

 

http://nvnews.net/reviews/inno3d_8600gt_8500gt/page_2.shtml

 

Moje mnenje je pa tako !

 

?e rad navija? jo navi,ampak ti jaz priporo?am nakup druge grafe!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepo pohvalno in le glej da si dal venti? gor ,?ene bo joj!

 

Pa da je sistem stabilen in ti pri 3d mark ne me?e kakih ?umnih slik ven!

Da pa pride? morda do 3500-3600 pa ?e navije? procesor in to je to!

Samo s5 je tuki temp. procesorja (pazi da ne bo preve?)

Se pa s Box hladilnikom da tudi nekaj navit.

 

 

dej ?e kak screenshoot gor 3d mark rezultata

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zrihtal zvok :bravo: mam 7.1 zdej sistem :danzoman:

 

- 5 satelitov

- 3 woofer zvo?nike ---> odn bil v originalu zravn 5.1 pa ma 50w, dva nova sta pa od stolpa pa mata vsak po 100w --> 200w s tem da ima vsak en mali tweeter not :P

 

25w + 50w + 200w = 275w :ouje:

(25w so vsi sateliti skup)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Evo porihtal ?e hlajenje grafe :danzoman: brez hlajenja blo v PROSTREET-u vrtoglavih 82C* pol je pa ma?ina zmrznila :D Z venti?om pa ne pride nad 65 meybe max 70 pa ?e to je extrem :jupiii: Na namizju mam 52C*, kjer jih je prej bilo min 59C* :danzoman:

 

No pa ?e pas slik:

 

Objavljena slika

Grafa in njen hladilnik (to kar se vidi je obrnjeno navzdol in nanj iz podna sedaj vent piha, kar prej ni)

 

Objavljena slika

Pa ?e ena...

 

Objavljena slika

Neuspeli poskusi...

 

Objavljena slika

Venti? prej, sedaj je pa ultra quiet, na eni slikci viden z 4-mi modrimi ledicami

 

Objavljena slika

In pa moj glavni izum :danzoman: Sem kr eno radirko razrezal pa z sekundnim napopal ?tiri kocke gor da stoji pa ga postavil v ohi?je :D piha direkt na grafo

 

Objavljena slika

No tu je vidn un moder vent pa moj izum :ouje:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odli?no,sj ?e mal pa bo? dojel da je dobro hlajena drobovina veliko bol pomembna kot pa opicanjena ki?ta :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Samo kot zanimivost, kako razmišljajo. V tujini, seveda, ne pri nas...
    • Tako na hitro....   O moči tvojih oz. vseh zvočnikov-moč v Watt-ih ne pove čisto nič drugega,kot pa to,koliko moči prenesejo preden fašejo okvaro zaradi preobremenitve. Torej "močan" je ojačevalec,ne pa zvočniki....zvočniki samo moč zmorejo požreti,ali pa ne,to j vse. To z kvaliteto zvočnika nima nič...z kvaliteto zvoka pa tudi ne.     Praktično vsak moderen AV-receiver bo dovolj močen,bolj pa je važno,kaj bi rad,kaj boš uporabljal itd. Omenjeni Onkyo je najcenejši Onkyo vstop v svet domačega kina...za čist osnovne potrebe je OK,a je preprostejši tudi v opremi. Omenil bi manjkajoči eARC (ARC sicer ima)!!! To pomeni,da ne bo mogel obdelovati HD formate (Dolby TrueHD,DTS-HDMaster,Dolby Atmos,DTS-X itd...) poslane iz TVja preko HDMIja. Obdeloval oz. predvajal bo lahko le SD-audio formate kot so Dolby Digital in DTS,PCM-Stereo itd. Za normalno gledanje TV programa je še OK,za domači kino danes pa ne več...npr. priklopljen HDD na TV in predvajanje z TVjem na AV-Receiver. Torej če imaš,ali boš kupil moderni TV,katerega boš uporabljal kot glavni vir,pazi na eARC (extended Audio Return Channel) z pomočjo katerega TV po istem kablu kot dobi signale od AV-Receiverja...po tem istem HDMI-kablu tak TV pošilja tudi zvok AV-receiverju,ko poslušaš vir z TVja (Youtube preko aplikacije,satelitska,kabelska,internetna-TV,TVjev Bluetooth...skratka vse,kjer je vir TV...) Če pa AV-Receiver tega eARC nima,in ima mavadni ARC,takrat pa TV konvertira na slabši format (jedrni DD in DTS pri surround formatih),ali pa na stereo-PCM.   Po drugi strani pa omenjeni Onkyo ni najboljše dobljeno za cvenk,ker je zelooo osnoven. V razmerju dobljeno za denar so kralji med AV-receiverji modeli klase 600-800€ (ulične cene). https://www.amazon.de/Amplituner-Denon-AVR-X1800H-DAB-Czarny/dp/B0CGRLYJFV/ref=pd_rhf_dp_s_pd_sbs_rvi_d_sccl_1_4/260-8320235-7813804?pd_rd_w=V7knw&content-id=amzn1.sym.d95c9896-f01c-4d4b-b9f5-65a13021c181&pf_rd_p=d95c9896-f01c-4d4b-b9f5-65a13021c181&pf_rd_r=ZY0MPP5FNZC49M9AAQE5&pd_rd_wg=WdZSo&pd_rd_r=da63d00e-5c1c-4f32-bc0d-0a0627399712&pd_rd_i=B0CGRLYJFV&psc=1   553,79€ z našim ddv in ptt   Tvoj Onkyo😉 za 378,84€   Najcenejši Onkyo že z eARCjem,7.2 ojačevalcem (fajn za Atmos,DTS-X ali multi-room) za 464€ vse komplet https://www.amazon.de/Onkyo-TX-NR5100M2-7-2-Netzwerk-Receiv-schwarz/dp/B0C7L2NGMP/ref=sr_1_2?__mk_de_DE=ÅMÅŽÕÑ&crid=2HWU924CHDZ8O&dib=eyJ2IjoiMSJ9.dXyRlXC6fUIHLqJp-s2JEyaLLzai1F0ydH0vW49X-jO-0lws9GQb_SjsHcFojVfKn3wNdQbPKsQs7qfGRt5OLGI5l4AaRBye0Jss1P4Ph9QaAIYmQRUuz5fxeZvC15nclyJzYxxFcjyY9xOBgxsmKXu8OscG7nSglvsFBA3GcT5lr5JmByRMzhxUQ5O_5r83satOmSJG17IkSlFJvzeJF3twZx8kFHsmav4WZ-iYwgU.tgdXrwWB9Gy55hce9PceVsbpJfUD74SWExOaEBdPcpY&dib_tag=se&keywords=Onkyo+TX-NR5100&qid=1716330441&sprefix=onkyo+tx-nr5100%2Caps%2C150&sr=8-2&ufe=app_do%3Aamzn1.fos.335e368b-29e8-4542-bb58-939a88195e78#customerReviews   Priporočljivi Onkyo...a je še dražji za 837,79€ komplet  https://www.amazon.de/Onkyo-TX-NR6100-Receiver-7-2ch-schwarz/dp/B0C1T836VH/ref=pd_ci_mcx_pspc_dp_d_2_t_2?pd_rd_w=PMAtr&content-id=amzn1.sym.7838253a-f0cb-4765-8290-3a5e015d7ac1&pf_rd_p=7838253a-f0cb-4765-8290-3a5e015d7ac1&pf_rd_r=M11379N1PYNQSKMQ4XZB&pd_rd_wg=5U8qt&pd_rd_r=2c004054-b4ba-4363-8612-26a6da61ff93&pd_rd_i=B0C1T836VH   Tega ne pošiljajo v SLO...pri nas pa ga še ni v trgovinah,k je prefrišen (naslednjik 393ke) https://www.amazon.de/Onkyo-TX-SR3100BMDC-TX-SR3100-5-2-Kanal-AV-Receiver/dp/B0CCYWQ2B7/ref=sr_1_15?__mk_de_DE=ÅMÅŽÕÑ&crid=2HWU924CHDZ8O&dib=eyJ2IjoiMSJ9.dXyRlXC6fUIHLqJp-s2JEyaLLzai1F0ydH0vW49X-jMCaLLAP1xGqstXmex5N9gwjwG4hBt2YsiQ85jz2_cdub1v7K1JnHIUN0aKteXjbtXoMYCoM4QDln8Qd9-BvvnkOtPPEoS3mcI-1kWa8U1INyopgGTvkpOySVd_x1AQWOCu2zLe1kNFBMyeJju7JEr0rqOyQqVldS0dFhE-SLv-27bfG5yJ8YZLcrChb_PKzYo.3K7zu4R3jnrAiR3kVXuvHBNH5wNRgDw6zVLeLed8Swg&dib_tag=se&keywords=Onkyo+TX-NR5100&qid=1716330849&sprefix=onkyo+tx-nr5100%2Caps%2C150&sr=8-15&ufe=app_do%3Aamzn1.fos.335e368b-29e8-4542-bb58-939a88195e78#customerReviews   Za 694,07€ komplet z našim ddv in ptt mogoče najboljši AV-receiver za cvenk...a jaz nekako Denone nikoli nisem maral...kaj pa vem🙄...kolega ima Denona 4200 in je zadovoljen... https://www.amazon.de/Denon-AVR-X2800HDAB-7-2-Kanal-AV-Receiver-Verstärker-Schwarz/dp/B0BDZTWKSM/ref=sr_1_5?__mk_de_DE=ÅMÅŽÕÑ&crid=2HWU924CHDZ8O&dib=eyJ2IjoiMSJ9.dXyRlXC6fUIHLqJp-s2JEyaLLzai1F0ydH0vW49X-jMCaLLAP1xGqstXmex5N9gwjwG4hBt2YsiQ85jz2_cdub1v7K1JnHIUN0aKteXjbtXoMYCoM4QDln8Qd9-BvvnkOtPPEoS3mcI-1kWa8U1INyopgGTvkpOySVd_x1AQWOCu2zLe1kNFBMyeJju7JEr0rqOyQqVldS0dFhE-SLv-27bfG5yJ8YZLcrChb_PKzYo.3K7zu4R3jnrAiR3kVXuvHBNH5wNRgDw6zVLeLed8Swg&dib_tag=se&keywords=Onkyo%2BTX-NR5100&qid=1716330849&sprefix=onkyo%2Btx-nr5100%2Caps%2C150&sr=8-5&ufe=app_do%3Aamzn1.fos.d9ce03e4-bad8-42e1-835e-4c276296325a&th=1   Malce cenejši že res dobro opremljen za 553,79€ komplet z našim ddv in ptt https://www.amazon.de/Amplituner-Denon-AVR-X1800H-DAB-Czarny/dp/B0CGRLYJFV/ref=pd_sbs_d_sccl_3_8/260-8320235-7813804?pd_rd_w=d1ajt&content-id=amzn1.sym.3c81483b-6678-478b-bd4a-9a0aedeab67e&pf_rd_p=3c81483b-6678-478b-bd4a-9a0aedeab67e&pf_rd_r=MJ2BV233SAM73TKRC3ZF&pd_rd_wg=z9Um3&pd_rd_r=ea6598a7-de19-429c-a03d-bbcf40b3c389&pd_rd_i=B0CGRLYJFV&psc=1   Edini,ki je tukaj še boljši...fajn boljši,pa je Sony za 826,32€ komplet https://www.amazon.de/Sony-TA-AN1000-Channel-Verstärker-schwarz/dp/B0C37R3Q5K/ref=rvi_d_sccl_9/260-8320235-7813804?pd_rd_w=mivmm&content-id=amzn1.sym.13dbab83-f61c-4000-b9ab-184f02ce8fa2&pf_rd_p=13dbab83-f61c-4000-b9ab-184f02ce8fa2&pf_rd_r=WDC474D9W2WX7ND7C2G2&pd_rd_wg=ebtnL&pd_rd_r=4ec35462-f63d-4caa-96cb-8381bcff7795&pd_rd_i=B0C37R3Q5K&psc=1   Malce poglej,kakšne so cene pri nas.   Torej za mali cvenk Onkyo 3100 ki ga pri nas še ni,ali pa 4100,ki ga na Amazonu že dobiš. Za malo več cvenka 6100,a je po moje Sony boljši Denon 1800 ali 2800 (pazi,da bodo HDAB!!!)   Denon je dober...pač kolikor cvenka,toliko muzike...Sony je tukaj le en model,a od vseh tukaj najboljši...ima določene stvari,ki jih tudi receiverji za veliko višjo ceno nimajo.... Seveda gre še bolje in dražje...npr. v svoji cenovni klasi TX-RZ50 najcenejši receiver z Dirac-kalibracijo...a mislim,da ne gledaš to klaso...je pa tudi tako,da v teh finančnih rejonih (nad "jurja") se pri zvoku bolj pozna investicija (če gledamo komplet zvočnikov+AVreceiver kot celoto) v dober aktivni subwoofer če ga nimaš,ali pa boljše zvočnike,ker je tu zvokovno denar bolje naložen oz. se bo bolj poznalo.  
    • Evo, poročam o porabi na eni daljših relacij v 3 dneh. Pet potnikov in poln prtljažnik na relaciji 1420km. Od doma do Mostarja z raznimi ogledi na poti sem imel porabo cca 5.8l/100km,večina od 750km je bilo prevoženo po regionalkah in po mestih. Do vrha Jahorine in Trebeviča je narasla na 6.0, do Sarajeva se je pa spet spustila na 5.8.....👍 Na poti domov iz Mostarja preko Blagaja in Međugorja je bilo pa večino od 670km narejenih po AC pri hitrosti 140-150km/h kar pa je povišalo tudi skupno povprečno porabo na 6.3l/100km...  Moram pa tudi omenit, da po Bosni ni kaj veliko elektrikarjev in je vozni park predvsem dizelski in precej star.... 
    • Važno je, da se ceni.... 🤗
    • Jaz ga znam zrihtat da dela na 300-350 če so relacije. Na 180-200km dela z slabimi injektroji pa egr off
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.