Skoči na vsebino

knjige,..


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Itaq! ;)

 

 

Ne,samo resno vsaj na ?ihtu,?e ni kaj druga,pa res tudi take bedarije berem...... :( Druga?e pa mam za knjige bolj malo ?asa odkar je internet med nami. :P Priznam.... sramezljiv Prej sn pa zelo veliko bral,zaj pa kake ra?unalni?ke ali avto revije ?e samo. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem prebral navodila za Logic Studio (57 strani), navodila za WorldMate Pro (14 strani), moram pa ?e navodila za Yamaha N8 / N12 (66 strani). ?ez poletje sem pa bral svojo diplomsko ve?krat (38 strani) in pa knjigo (!) ?enska francoskega poro?nika, za Zbogom oro?je je bil pa dopust prekratek. Toliko o mojem branju.

 

Aja, pa ene par zadnjih izvodov Financ.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no mafia,..kej berete al sam igrce igrate? :D

 

js mam trenutno na meniju: sveta kri in sveti gral

 

Trenutno tudi ta knjiga zdi pri meni ob postelji :D, sem nekje do polovice prilezel.

 

Sem pa ravnokar koncal Knjiga Sifer (kriptografija and sfuff in se zdej ubadam z nalogami na koncu), sem zacel Genom (ni boljsga ce ne mores zaspat, ker te zmanka po 2 straneh :))

 

Pa verjetno se bom lotil Potterja prebrat, ker je glih sestra nazical te knjige pa se zdej po bajt valajo.

 

Sem pa pred kratkim koncal s Digital Fortress by Dan Brown. Kar vsecna knjiga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno tudi ta knjiga zdi pri meni ob postelji :D, sem nekje do polovice prilezel.

 

Sem pa ravnokar koncal Knjiga Sifer (kriptografija and sfuff in se zdej ubadam z nalogami na koncu), sem zacel Genom (ni boljsga ce ne mores zaspat, ker te zmanka po 2 straneh :))

 

Pa verjetno se bom lotil Potterja prebrat, ker je glih sestra nazical te knjige pa se zdej po bajt valajo.

 

Sem pa pred kratkim koncal s Digital Fortress by Dan Brown. Kar vsecna knjiga.

 

 

ja od njega so use 4 ql,...jih mam doma,..tud ledena prevara je fajn :bravo:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ga ?ez Alan Ford-a :bravo:

 

Zadnja knjiga ki sem jo prebral (cca. 2 mesca nazaj) pa je bila Kursk....... :rispekt:

 

To o Alan fordu dr?i kot pribito,sem pa nazadnje prebral(oziroma berem)-letovi??arji.

Se mi zdi,da je to knjiga bolj za ?enske. :whatever: ,or not?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uu, vidm da ste tuki zagreti bralci-no za Dan Brown fane in teme o svetem gralu

priporo?am Labirint od Kate Mosse- prevod je ravnokar iz?el, drua?e pa je knjiga

na trgu ?e od leta 2005. Jo je pa fajn kar v angle??ini prebrat! Toplo priporo?am! :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uu, vidm da ste tuki zagreti bralci-

 

bljak ?e od 1.razreda ne maram brat knjig :(

 

 

 

 

Jo je pa fajn kar v angle??ini prebrat

 

...........................no ?e ima v meniju mo?nost slo podnapisov se jo morda lotim :hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam tale sveta kri in sveti gral je pa brez zajebancije bol?a kukr usaka zaspavanka <_< mislm, da sm u?er ?e 4i? zaspala zravn,...

 

 

pa ne da bi bla dolgo?asna,..sam tko je drobn tisk, da me po 20 straneh o?i za?nejo bolet in padem v komo :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S knigam nism mev posla odkr mi je mat nehala pravlice ?itat! :D

 

No pol kasnej sm obdeloval Miki Mustre, pol kasnej Karla Maya, to mi je blo fuuul v?e? in zanimivo! :ljubezen:

 

Zadne cajte bl ne berem, se mi pa v kratkem obeta izpit Sodni red, tko da ena knjiga me "ipak" ?aka! :hohoho: :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Ekola en updejt pri mojem glodanju knjig :)

 

-Sveta kri in sveti gral se zmeraj caka nekje na polovici, po pravici me ne mika, da jo sploh koncam.

-Nekje na tretjini sem s knjigo Genom ~ Matt Ridley (jeba ker ne zdrzim vec kot 6 strani ko to berem, ampak vseeno, je kar ok)

-pocasi mi zmankuje strani pri knjigi Utehe Filozofije ~ Alain de Botton (bolj ali ne rubbish, pricakoval vec zanimivih informacij)

 

Od zadnjega nakupa knjig pa me se cakata:

-Ledena prevara ~ Dan Brown (zaplenila sestra, pravi da je ok)

-Spisi o psihoanaliticni tehniki ~ Sigmund Freud

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.