Skoči na vsebino

Hvalospev


Mally

Priporočeno sporočilo

Tako, kot po navadi, sem na forumu takrat, ko mi kaj nagaja in rabim pomo? oz. strokovne nasvete, al pa, ko se kaj zgodi.

(Recimo, da je za "Splo?na debata").

 

Torej...

 

Tokrat je po?lo!!! Ni hudga nit men nit moji Suzzy!!!

 

Da pogledamo CitroenAX:

- podrgnjena desna stran, od prednjih vrat vse do konca (ne mislim samo barve),

- plo?evina zvita po celi strani,

- odtrgan zadnji odbija?,

- po?ena zadnja lu?ka,

- mrbit je ?e kaj,

- ?iko zahteva 200?.

 

Muci Suzzy:

- praska (malo ve?ja) na prednjem odbija?u,

- okvir za tablco, pa tablca mal povita,

- haha in to je to.

 

Kaj naj re?em...:

 

Prvi?...glej na cesto, ne za kiklcam

Drugi?...ena ni? za Mazdo

 

Lep pozdrav vsem, G.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, imel si sre?o da je pod tak?nim kotom po?lo. Pri R11 ki sem ga imel veliko let nazaj je bilo takole da mi je odneslo prvi ?migavec in podrajsan odbija?, fiat tipo - vdrtina ?ez cel bok, po?en bo?ni ?migavec in zadnja lampa se je usula. Pri meni je bilo ?kode biv?ih 3000 SIT, ?kode na tipotu raj nisem ra?unal, bila pa je deljena krivda.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LabiGT...res je tudi cena sme?na...sm gledu mal okol (oglasi in to). Kdo pravi, da ne bo kupu novga? :ne vem:

Butast bi bil, ?e bi se matru s popravilom!

 

Lu?kina, bjondasta, maj?kena in biturbo!!! :ouje:

 

 

Allysa...hehe...protestiranje pr men ne pali :P

Ko bo Suzzy dnar nosla k bajt, pa mene vzdr?evala, bo imela besedo, prej pa ne?!!! :P

Da bi bla nova? Hmmm...gre zdaj oktobra k li?arju, da ji nardi nov ?pric! Pa bo kot nova!

 

Poky...Allysa povedala vse, hvala Allysa, da ni treba men razlagat :D

 

Allysa...?e enkrat...?e ena, ko ni zadovoljna s sloven?ki, pa smo tud lu?kani, pa ?e dost stari!

 

Moj soimenjak...Grega...res je bil taprav kot. Trenutk prej bi ?tartu, bi ga mel v boku, al pa Suzzy!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja,..ve? kok farbam zadne dva dni sramezljiv

 

btw,..kaj se pa sekiram? :ne vem:

 

ma to k lahko kar izbira? med fanti... skor se lohka gre? "sanjsko ?ensko" pa samo izbira? najprimernej?ega kandidata.

 

Al pa vsak dan enga izbere?... za na kavo sem mislil, da ne bo kdo imel slu?ajno pol te?ave doma :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.