Skoči na vsebino

Evo se moj dirkalnik


BOBI

Priporočeno sporočilo

:P no tukaj pa slikice moje igrace,ki je ze v moji lasti vec kot leto pa sem zdaj malo startal spet sem dvorisce zoral ima celih 1.9 ps ter 65 koncne,mam se cestne gume zraven je 1:8 model stalni 4wd

post-328-1190304116_thumb.jpg

post-328-1190304148_thumb.jpg

post-328-1190304180_thumb.jpg

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo. :bravo: Kdaj ga lahko pridemo pa kaj sprobat ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jao Bobi... ti ma? pa ?e igra?e spu??ene v poden... a ni fora bugya, da mal vi?je "sedi", da lohk ?ez prezpotja dirka?? :ne vem:

 

saj ko das gas ga dvigne od podna,gre kar lepo po makedamu,samo malo ga se morem dvignit nimam cajta it po fedre v avstrijo

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

a si ga ?e navijal kaj :bravo: mal se s ?ravfki za me?anico zraka in bencina poigraj. :P zavijaj v desno za ve? zraka in bo imel bolj?e pospe?ke, kon?no... samo delaj samo po 1/8 obrata na enkrat pa sprobaj. to delaj dokler je v korist avtu in dokler je viden ?e moder dim iz auspuha :D ko misli? da je prev? zasu? tak kot da bi odvijal in enako za 1/8 obrata :D malo se poigraj ni prete?ko ima? pa dva ?ravfka tadrug nis sure za kaj je edn je pa za ma?enico in tega mor? mal tunat. :P ma? pa youtube tut posneto ?e kaj ne bo jasno :D

 

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a si ga ?e navijal kaj :bravo: mal se s ?ravfki za me?anico zraka in bencina poigraj. :P zavijaj v desno za ve? zraka in bo imel bolj?e pospe?ke, kon?no... samo delaj samo po 1/8 obrata na enkrat pa sprobaj. to delaj dokler je v korist avtu in dokler je viden ?e moder dim iz auspuha :D ko misli? da je prev? zasu? tak kot da bi odvijal in enako za 1/8 obrata :D malo se poigraj ni prete?ko ima? pa dva ?ravfka tadrug nis sure za kaj je edn je pa za ma?enico in tega mor? mal tunat. :P ma? pa youtube tut posneto ?e kaj ne bo jasno :D

 

 

znamo ze mi vse to delat :P

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.