Skoči na vsebino

Beybe vra?ajo udarec


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Symon :bravo: - a ti to iz isku?enj :jupiii:

Druga? sem pa opazil, da imate Mazda?ice same ku?ke pa mucke na slikah... torej same ne?ne ljube?e du?ice razen ene full divje ninđe, k ne rab ne ku?kov, muck niti ro?ic ampak samo katane, shurikeni, nunchake, sai... :vesel:

 

:jemumru :D:hohoho: :kje_je_kk?n_smajli_k_se_rola_po_tleh

 

 

Boss, men so pa v?e? izjeme, tudi tokrat! :danzoman::P

 

da si ne bom ?e kej misnla... :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 393
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Bravo Gregec, pa mav sm plu?u po kockah pol prot Vr?i?u, tko da mam odbija? ?e bl po?n kokr je biu prej, no pa pol na vrh Vr?i?a je za?ev prakti?no sneg in sva raj spizdla kuj dol, k u tem primeru bi ?ov loh sam ?e z vle?no dam, v nasprotnem primeru se neb dobr kon?al! <_<:D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, samo ta o?ala ji pa ne pa?ejo prav preve?. No ja, samo moje osebno mnenje.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Denis,si vido zaj,se ho?e? eni prikupit,pol pa se ostale ne menijo s tabo.... :P:hohoho:

Hehe sam res. Ne morem vseh zadovoljit, kaj ?mo :P

 

no denis, ?e ti svojo gor prpopej, da bomo vedle zakaj smo grde ;)

 

Nobenih slik ne dam gor :P Ti si jo pa itak ?e vidla, tko da ne rab? slike :)

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

khm, lep pozdrav :D da te nem ?pilferderber ?e bom jaz nalepla neko sliko :D btw, klopko, hvala za pomo?, nem te tepla :D

 

hmm... ?e mislili, da te ni :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

khm, lep pozdrav :D da te nem ?pilferderber ?e bom jaz nalepla neko sliko :D btw, klopko, hvala za pomo?, nem te tepla :D

 

 

fr2ak-iaca :jupiii::jupiii::ouje: ?e si med ?ivimi :rozico:;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jup fejst punce imamo na forumu. :rozico: Niso kot Honda?ice k jih mora? pritiskat k norc, da jim VTEC zagrabi in se za?nejo dret. :hohoho: (en.priblisk.ene.debate.press)

 

hoces rec majo mazdasi?

 

kaj pa majo nissani?

tud ce jih prtiskas ne prides do VTECa, kaj sele da se dere, no se premakne se komaj kam!

<_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hoces rec majo mazdasi?

 

kaj pa majo nissani?

tud ce jih prtiskas ne prides do VTECa, kaj sele da se dere, no se premakne se komaj kam!

<_<

 

Tale poust se sli? kokr iskanje to?ke G pr tetah in to ne G-techa! :danzoman::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hoces rec majo mazdasi?

 

kaj pa majo nissani?

tud ce jih prtiskas ne prides do VTECa, kaj sele da se dere, no se premakne se komaj kam!

<_<

 

Ne, ho?em re?i, da jih imamo na forumu, nisem napisal, ne Mazda?i, ne Nissanovci. Ok se opravi?ujem, vidim da s tabo ni heca, da si resen fant in ne dojema? hecov. sramezljiv In ja, ima? prav, bom kr Nissana prodal, razsvetlil si me! :cheers:

 

Da ne bi kaj resno vzel.... Boli me kurac za tvoje mnenje, ker itak prileti? na forum samo zato, da se krega?... ?e ima? pa ?e kaj mi za povedat ima? pa ZS, da ne bi slu?ajno smetil MAZDA foruma, ne Honda, kjer imate o?itno tak?ne na?ine komuniciranja kot je ?aljenje vsepovprek...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ho?em re?i, da jih imamo na forumu, nisem napisal, ne Mazda?i, ne Nissanovci. Ok se opravi?ujem, vidim da s tabo ni heca, da si resen fant in ne dojema? hecov. sramezljiv In ja, ima? prav, bom kr Nissana prodal, razsvetlil si me! :cheers:

 

Da ne bi kaj resno vzel.... Boli me kurac za tvoje mnenje, ker itak prileti? na forum samo zato, da se krega?... ?e ima? pa ?e kaj mi za povedat ima? pa ZS, da ne bi slu?ajno smetil MAZDA foruma, ne Honda, kjer imate o?itno tak?ne na?ine komuniciranja kot je ?aljenje vsepovprek...

 

Zrihtano !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi bla morala ?e bi mela tut tale teta mazdo, pa d uleti kdaj na sre?anje! :bravo::ljubezen:

 

http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/ekspr...009_3107249.php

 

 

Borut, tokrat mi je pa tvoj izbor kar v?e? :bravo::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Boj?, poglej tadrugo sliko, adio pamet! :danzoman::ljubezen::bravo:

 

 

Ma? prou, obrazek za ku?nt. Pa ?e to re?em jaz, k ve?, da sem za blond, pol... :bravo::jupiii:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.