Skoči na vsebino

JAP klub & forum


Symon

Priporočeno sporočilo

Ne gre toliko za sam forum, kot za dejstvo, da bi potem tudi vozkiki Mazd (?lani) lahko koristili sponzorske popuste pri raznih firmah, imeli pa? vse tiste ugodnosti, ki jih ima KLUB.

 

Ne vidim pa tudi, zakaj bi bil Mazda forum slab?i, ?e bi bil v sklopu ostalih forumov Japonskih vozil??

Saj se ne bi ni? zmanj?al, ni? se mu ne bi odvzelo...

 

Aha,to so ?e prijemi iz obupa.Po?ljejo v ogenj malo pomanjkljivo oble?eno deklico,da nas prepri?a. :whatever:

No buono,no gut. :P

 

Vsi za mazda forum,on za nas... :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e samo ?e se zdru?ta Honda pa Mazda, bi Alex vrjetno reku d zna ratata MONAda al pa usaj monda, no monada pa kokr vem ni n? dobrga! <_<:hohoho:

 

Sicer pa kot ste rekl, komu pa?e, ja komur ne, pa? ne! :danzoman::bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale zadeva z JAP klubom mi je ?isto nova, tako da nimam nekega mnenja.

 

Dokler se boste tukaj zbirali uporabniki, bo forum ?ivel. Sam ga ne mislim zapirat, saj mi ne vzame veliko truda, niti nimam z njim posebnih stro?kov. Najve?ja nagrada za vlo?eno delo je to, da se ?tevilo ?lanov ve?a in da se dru?imo tudi izven foruma. Dokler bo tako, sploh ne vidim potreb po kakr?nemkoli zdru?evanju.

 

Sicer pa je internet odprt za vse, tako da se vsak lahko registrira na poljubnem forumu in tam sodeluje, pa ga zato verjetno nih?e ne bo grdo gledal. :) Tudi sam sem bil prej dejaven na Mobisuxu, Avtomobilizmu in ?e kje, zdaj pa imam druge prioritete in sem postal le ob?asni bralec.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bosti ti si na?! :bravo::jupiii:

 

Jaz se pridru?ujem mnenju Bossa.

 

sam itak nisem pripaden nobeni znamki, navsezadnje gre le za pleh, ki ga danes mora? imet - pridru?im se pa vsaki ideji, ki bo pomagala da se bomo manj z avti vozili in ve? z bicikli, moja mazda slu?i mojim potrebam, jaz ne slu?im zato da bom pla?eval neke znamke in delal za pleh, zato upam da bo mazda ostala kot je - kvalitetna, zanesljiva, lepa in cenovno ugodna - ni pa meni avto luksuz, luksuz je ?as za dru?ino, hribe, bicikel, morje, potovanja in lenarjenje na le?alniku pred hi?o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da razmi?ljanju Bossa ni kaj dodati. ?e sedaj ima vsak mo?nost it kamorkoli, spremembe na?ega foruma ali celo ukinitve pa ne podpiram.

 

Pa ?e nekaj... Popusti in podobni bonbon?ki? Ma ja... Pol pa svizec zavije ?okolado!

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj ?e jaz pristavim svojo skled?ko.

Drugih forumov ki predstavljajo japonske znamke razen Nissana ne poznam in niti ne vem za kaj se pri njih gre in kak?ne te?ave imajo oz. nimajo, in po pravici povedano me niti ne zanima. Me pa zelo briga vse okoli mazda-si.net saj mi ta forum predstavlja prvo stvar ki jo kliknem ko pri?gem ra?unalnik, pa ?eprav sploh ne vozim (ve?) mazde, mi je pa ?e iz dnevov ko sem jo tako prirasel k srcu in nekateri njegovi uporabniki da si ne predstavljam niti no?em predstavljati kakr?nihkoli sprememb okoli kvalitete tako foruma samega (bog ti vedi kaj bi meli tam) kot ve?ine uporabikov (kar se mene ti?e, ?e se kar na enkrat pridru?i en kup raznoraznih honda?ev in kaj jst vem ?e ?esa... <_< , bo to smrt foruma kot takega...prej al slej).

Mislim da ve?ina uporbnikov tukaj "gor" tako misli in ?uti, vsaj po reakcijah sode?, kjer ste izrazili odlo?en NE, kateremu se pridru?ujem tudi sam!

In prepri?an sm da po drugih forumih uporabniki niso tako enotni, kot smo tukaj........tudi to pove nekaj o "duhu" ki vlada na mazda-si.net! :rispekt:

 

LP Sa?o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem ravno oseba ki bi se ji dalo veliko pisat, in zato mi je nas forum vsec.....saj si sprejet v to enkratno druzbo ne glede na stevilo postov...vedno se pocutis clan...ne pa zgolj opazovalec. Je kot da bi se s prijatli dobil na kavi ..ne pa da rinem v mega disco :bravo:

 

Absolutno proti drugim....Mazda-si.net ne damo :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.