Skoči na vsebino

PREDSTAVITEV BOBIRIDERA


BOBI

Priporočeno sporočilo

Bobi, ?koda sam da nima? kej mo?nejga pod motornim pokrovom, al teb ?isto zado??a, ker po izgledu bi marsiker mislu da je motor 3.0 :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • Odgovori 152
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Bobi, ?koda sam da nima? kej mo?nejga pod motornim pokrovom, al teb ?isto zado??a, ker po izgledu bi marsiker mislu da je motor 3.0 :P

 

Ejga Bobi - kako si pa spedenal homologacijo za temnenje ?ajb? Me glih mika si dat komplet temno pa me mal zanima ?e se kako da priti okol homolome...

 

lp Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ejga Bobi - kako si pa spedenal homologacijo za temnenje ?ajb? Me glih mika si dat komplet temno pa me mal zanima ?e se kako da priti okol homolome...

 

lp Kuscar

 

:D se pravi cajt temnil pred novim zakonom ne da se nic prit okoli lahko jih das temnit samo ti jih ne homologirajo ampak vpisejo pod opombo pol pa odvisno al bo policaj pogruntal al ne moj kolega se ze dve leti tak vozi in se ni mel problemov (menimo se za prva stranska stekla)

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.