Skoči na vsebino

PREDSTAVITEV BOBIRIDERA


BOBI

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 152
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

man se ful dopade grafitna barva :danzoman: ti lahko pa v need for speedu nardim za foro na golfu (najbli?je tvojmu) pa ga na rde? ?trihnem pa primerjam felge z raznimi odtenki. :bravo: bom probal te tretje najt pa grem od najsvetlej?e do najtemnej?e :jupiii: sam firma felg bi mi pomagala kira firma so tretje felge :ne vem:

 

pridejo gor fotke v gratkem sam so 6 krake druga? pa isti design :P

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men so prve bolj vsec za ibizo...

Drugace pa to z lucmi se vidi, da nisi vec pri mazdi...tam bi se to resilo takoj

Men je hotu celo luc zamenjat pod garancijo, ker se je minimalno rosilo enkrat...pa sem mu rekel, da zato pa res ni treba in pol tudi nisem.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men so prve bolj vsec za ibizo...

Drugace pa to z lucmi se vidi, da nisi vec pri mazdi...tam bi se to resilo takoj

Men je hotu celo luc zamenjat pod garancijo, ker se je minimalno rosilo enkrat...pa sem mu rekel, da zato pa res ni treba in pol tudi nisem.

 

<_< stvar je taka da lahko dobim nove luci ampak se s tem ne bo nic reslo,ker so jih ze nesteto menjali in je vedno isto,mi je kazal dopis ki so ga tudi vsi prodajalci seatov dobli,in pise da je to normalen pojav pri pranju v avtopralnicah in da vplivajo tudi klimatske razmere in bla,bla,bla in se mi je rekel da lahko v kratkem pricakujem isto na prednjih luceh,tako da morala na visku,majo ful probleme s temi lucmi,ampak ni panike bom jaz to ze reso kar doma ko bo cas in bom vse razdr in zadihtal,ker tudi grla zarnic so tak za kurac nareta da je ful lufta med lucjo in zarnico,bom poslikal ko bo cas

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ufff me preseneca, da niso to resili ze v tovarni do zdaj?

aja se to glede felten: kako se ti dopadejo OZ ultraleggera v sivi carbon/titan barvi?

meni se na ibizi zelo dopadejo

 

:ne vem: kake slike bi ble fajn

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.