Skoči na vsebino

Mazda kofee bar


Sishi

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 603
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

No, dragi mazda?i, nazdravmo na na?ga dragega Suli?arja (?ulicarja, Suljota, Sulejmana,..) in njegove nove zavihke, podalj?ke, pragove, kranclje in ostalo nepotrebno ?aro, ki ?trli z rdeg?a celi?arja. Slik o?itno ?e dolgo ne bo, ker poba ?e ni pr?u ?ist k seb, je pa morala sli?at, da je ?lovk kon?no zadovoljen, pek je pa odli?no opravil svoje poslanstvo. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, dragi mazda?i, nazdravmo na na?ga dragega Suli?arja (?ulicarja, Suljota, Sulejmana,..) in njegove nove zavihke, podalj?ke, pragove, kranclje in ostalo nepotrebno ?aro, ki ?trli z rdeg?a celi?arja.

 

 

:D:D:D

 

na tole bi pa se jst per spil, k ga sploh ne marammmm!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na to se pije, slike so sicer za?eljene, mogo?e bi samo ?e ena podkev rabu za sre?o, da se jo fiksira na voz! :P

 

Ajde pivake za vse udele?ene, pa hitr! :danzoman::bravo:

 

Meni en hajneken-hepo hladen. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mamo ?au samo ?e Karlova?ko k je ?e ostou od predlanskega dopusta, je pa dans baje akcija; ?e ?e po prvem bruha?, dobi? naslednje tri zastonj, ?e jih spije? takoj za prvim, torej pravi hepi avr! :danzoman::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ?ans :ljubezen: . Niso ?e neredil tazga avta, da bi zamenjal Bello :danzoman:

 

Sorry, ampak ti ?ist ni? ne verjamem - ?e me spomin ne vara si isto tako nekaj takega neko? za ?rnga vouka govoril pol si ga pa celo ?enkal. Ne mi re?, da to ni res, ker me bo? prsilil, da grem poiskat ta tvoj post. :hohoho::hohoho:

 

 

Aja, ?estitam za novo pridobitev :bravo::bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

6.Mazda 323F bg l.90 (2 leti) - to je avto z du?o. Z njo se lahko pogovarjam, tok sem se navezu. Naredil 40kKm brez ene same okvare!!! Moja je in nubenmu jo ne dam!!!!. Pol ko se ji bo iztekel zivljenski vek, gre pa v garazo na dolgoletno restavriranje. Bom vnuke ob nedeljah z njo okol vozu. ******

 

 

:D:D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sorry, ampak ti ?ist ni? ne verjamem - ?e me spomin ne vara si isto tako nekaj takega neko? za ?rnga vouka govoril pol si ga pa celo ?enkal. Ne mi re?, da to ni res, ker me bo? prsilil, da grem poiskat ta tvoj post. :hohoho::hohoho:

Aja, ?estitam za novo pridobitev :bravo::bravo:

 

N? ?enkal. Avto je samo v prehodnem lastni?tvu. Borutu zaupam, ko bo ?as, gre pa nazaj k lastniku. Sicer se vouk ?e nekej prito?uje (Borutu nagaja), ampak ?im sem jaz pri?el, se je razveselil in takoj za?el delat kot je treba :danzoman: a ne Borut. Kemija ?e vedno deluje :ouje: To je kot pri gospodarju prstanov :hohoho:

Đst đouk

 

 

QUOTE(323F @ 12 May 2005, 13:37) *

 

 

6.Mazda 323F bg l.90 (2 leti) - to je avto z du?o. Z njo se lahko pogovarjam, tok sem se navezu. Naredil 40kKm brez ene same okvare!!! Moja je in nubenmu jo ne dam!!!!. Pol ko se ji bo iztekel zivljenski vek, gre pa v garazo na dolgoletno restavriranje. Bom vnuke ob nedeljah z njo okol vozu. ******

 

sramezljiv

Ja tko je to ko si zaljubljen. Pol je vse v najlep?em redu...dokler ne spregleda? :hohoho: ...

Pa ?e zdej pravim BG, MX3, Xedos so avti z du?o :rispekt:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Illy uporabljas kot moko za palacinke? pise moka kaj jaz vem :P

Barcaffe pa najljubsa kava?

A sem uganil?

 

Nein,Illy ni moka za pala?inke ampak najbolj?a kava na svetu,To na sliki je pa poraba na 3 mesece. :P:D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.