Skoči na vsebino

Klju?avnica za Premacy


Priporočeno sporočilo

Imam Mazdo Premacy letnik 2001. V voznikovi klju?avnici vrat je enkrat nekaj ?krtnilo in daljinsko zaklepanje (samo teh vrat) je nehalo delovat. Na servisu so mi vzeli zadevo narazen in ugotovili, da je ?el k vragu majhen plasti?n del (CCA 5 cm dolg "vijak", ki ima na vrhu zobnik.). Stvar se je zlomila. Na servisu pravijo, da moram kupiti cel nov mehanizem (cca 250 EUR), kar se mi zdi ?ista neumnost. Pisal sem celo v Avstrijo, kjer so rekli, da ?e mi je tako rekel poobla??eni prodajalec, bo ?e res...

 

Ima kdo kak?no idejo? Ve kdo mogo?e za kak?no lepilo, ki bi stvar lahko dr?alo skupaj? ?e ima kdo kak?no idejo, lahko objavim tudi forografijo zlomljenega del?ka...

 

Zoran

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja pripopaj kako sliko!!

?e ne pa se da to zrihtat z drugim motor?kom ki stane cca 15-20 ?

 

in zadeva re?ena!!!

 

Je pa to fajn v ?ivo vidt da se potem vidi kaj se ?e da naredit

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj jaz sm mislil tako da odstrani? oz. onesposobi? orginal mehanizem in nan na ?tangice priklopi? nov motor?ek!

 

Kar se pa samega dela ti?e je pa tako!

?e se malo poigra? s kakim lot kolmom in ga proba? za?vasat skupaj ,seveda je priporo?livo oja?at sredico s kakim ?ebljem ali kosom ?ice,ali pa s kao imrovizacijo ki bi dvigalo ro?ko.....!?

 

Je pa ful te?ko si predstavljat kak nej bi to ?ibal ker nismo vidl tega mehanizma!

?e si kje iz okolice LJ pol lahk skupaj kao re?emo in najdemo kako improvizacijo!

 

?e vedno pa lahko s kakega razbitega premaci-ja dobi? komplet!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zasledil da se prodaja na avto.net neka razbita premacy ko ma odzad totalko pa prodaja po delih :ne vem: vredno mal pre?ekirat :P

 

v www.avto.net vnes mazda pa daj karambolirano. ma kar nekaj modelov enake mehanizme :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.