Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

?e rab? ti zrihtam cifro ene iz ?kofje Loke,..velik velik cenej varjanta,..isto z vsemi papirji

 

Rabim, dej po?lji na PM. Hvala.

 

>Aaaaaaabsolutno preve?, meni je naredila projektantka predra?un za na?rt (prav tako vklju?uje vse do gradbenega dovoljenja) 3600?, pa da nebo? mislu da je to kak?na mala hi?ka, govorimo o 250+ kvadratih, tako da razmisli malo. :ne vem:

 

Mene vem da nebi ve? videl <_<

 

Dej mi ?e ti cifro po?lji na PM.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Dons se mi pa n??????????? ne da. :( A je ?e kdo tok len k jz? N?... grem si kofe skuhat... :ne vem:

 

Men tud ne, pa sm enga kofija ?e spil... Pa ?e v CE moram it popoldne... Dolga bo.

Tko, pojamral sem... sramezljiv:(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men tud ne, pa sm enga kofija ?e spil... Pa ?e v CE moram it popoldne... Dolga bo.

Tko, pojamral sem... sramezljiv:(

 

Joj jz pa v?eri popoldne v CE oz. oklica CE... Po AC sem ?la, pa sem rabila cca. 1h! :( Tok kamionov pa prometa pa ?e ne...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj jz pa v?eri popoldne v CE oz. oklica CE... Po AC sem ?la, pa sem rabila cca. 1h! :( Tok kamionov pa prometa pa ?e ne...

 

Ja s temi kamioni je zadnje ?ase res noro. Sam sem to opazil na relaciji LJ-Nova Gorica, no samo tam je tako ali tako ozko grlo dokler ne bo odprta AC :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dons morm pa ?e js mal pojamrat,..

 

sm na "bolni?ki", ker sm bla dons zjutri k da bi se en partonski valer ?ez mene zapelu <_<

?e vedno angina + teta (auuuu) + glava boli,...

 

ata je ?e vedno na intenzivni, ker je zdj staknu ?e bakterijsko plu?nco in ?e zdravil ne najdejo tapravih + tega je baje staknu ?e sepso in ?e ledvice ma v slabem stanju :(

 

aja pa ?e izpit mam dons,..ni treba posebi poudarjat da nimam blage veze a ne <_<

 

ah ja,..bo bol?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Good luck :bravo:

 

 

ja hvala,..sicer mi ne bo n? pomagal,..ker je zdle bil stric pr atu in so mu baje odkril ?e raka na ?revesju (sicer ne vem od kje to, ker v soboto ga ?e ni mel k so ga pregledal),..tko da sm totalno u kurcu in se bom pomoje sam podpisala pa ?la :(

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja hvala,..sicer mi ne bo n? pomagal,..ker je zdle bil stric pr atu in so mu baje odkril ?e raka na ?revesju (sicer ne vem od kje to, ker v soboto ga ?e ni mel k so ga pregledal),..tko da sm totalno u kurcu in se bom pomoje sam podpisala pa ?la :(

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poleg tega, da vecina ne zna peljat po rondojih sem opazil se to lasntost: sebicnost + aroganca na "zadrgah"..torej nalasc ne spustijo, da se prilkljucis noter...

 

Neeeeeee sploh ni to! Fora je da v tej dr?avi folk sploh ne ve kaj je to "zadrga"! <_<
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja hvala,..sicer mi ne bo n? pomagal,..ker je zdle bil stric pr atu in so mu baje odkril ?e raka na ?revesju (sicer ne vem od kje to, ker v soboto ga ?e ni mel k so ga pregledal),..tko da sm totalno u kurcu in se bom pomoje sam podpisala pa ?la :(

 

tole pa res niso dobre novice :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj me bo zenski del foruma grdo gledal, ampak.... kako so mi zdej doma babnce uspilale, bi kar use naseskal.... zadnjic so kaze pogruntale da so "smarter than the average bear", in so sle prckat okoli tusa.... no ura je pol enih zjutri, jutri zjutraj navsezgodaj moral laufat na poroko, jest pa poplavo v bajti in se zdej zbiram/lovim vodo v dveh stukih....... :angry:

 

Pol pa naj se kera rece, zakva pa mamo vas dece.... da drek kidamo za vami... po nagi ritu use!!!!

 

Prav se tega se mi je manjkal, po ze tako zelo usranem tednu.... :angry:

 

Ampak se ze mal bolj pocutm, ko sem spravil jezo is sebe.... :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • Sam kaj, ku je grda... 
    • Si pogledal koliko je dodaten disk, igre na ps5 ta hude so po 80-100eur, kontroler prav tako, tako da to odstej pa si pod 500eur kot je sama konzola nova😉
    • @Janez007 Sej veš kako to gre... on prav 800, ti rečeš 100. Pol pa 700, ti njemu 150 itd in se pol tam nekje pri 350€ najdeta.   NevLado je bil letos v Turčiji pa se je poleg dopusta naučil tudi trgovskih trikov.
    • BMW-ja imaš... to je problem v glavah takih omejencev, da se spravijo škodo delat.   Sodelavec od brata se je soočal z enakim problemom. Dokler je imel partnerico, ki je "zahtevala" da ima BMW-ja so mu ga stalno rajsali, butali, mazali na javnih parkiriščih. Zdaj k se je babe losal in zamenjal tud avto, da ni več BMW pa se samo smeji in pravi, da v treh letih tud ene stvari ni bilo na istih parkiriščih. Torej to pač ne more bit naključje in z lastništvom BMW-ja pač kupiš tud to sranje.
    • Tole ni niti malo presenetljivo, ker kupci Škod ne kupujejo nerazumsko in verjetno veliko bolj preračunajo kaj potrebujejo, kako uporabno je to, kolk denarja je treba za to dat in seveda ljudje z višjim IQ-jem avta ne rabijo za to, da se postavljajo pred drugimi. Avto jim ni nadomestek, ki bi kompenziral manjko intelekta. (Lahko se mi zahvališ kasneje) 😜    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.