Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ta dva tedna sta gorzna..... ubadam se z ljudmi ki se zatekajo k agresiji oz. nejevolji, ker se morajo nuciti oz. zaceti uporabljati novo opremo. Cisti solski primer strahu pred novim....

 

?aki mal, od kdaj pa ti slovensko vlado suportira? :ne vem:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa si ?elim, d dan 16.11. ne bi obstaju na koledarju sploh leta 1978, kr tkt se je rodiu moj nekdanji kvazi najbol?i prjatu, k mi je ?e dons dou?n preko 1000 EUR, za kere me je genialno na?ponu in jih nism niti ne bom nikdar vidu! :ouje::P

 

Pa zdi se mi da tut lih na dana?n dan, da sm enkat dubu kajlo od ene gospodi?ne k mi je res dost pomenla, tko da 16.11. je res dan pa pou! <_<:o

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst sem pa vsak dan bolj in bolj jezen nase, da me je uspela pred tremi cca. tremi leti in pol mehku?na ?leva, nategnit in sem glasoval zanj. Mislim da veste o kom govorim (JJ).

To kar sedaj zganja tale jokavi nedono?en?ek ni ve? ni?emur podobno, posledice pa znajo biti sila neprijetne za vse nas <_<

 

Sram ga je lahko!!! :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst sem pa vsak dan bolj in bolj jezen nase, da me je uspela pred tremi cca. tremi leti in pol mehku?na ?leva, nategnit in sem glasoval zanj. Mislim da veste o kom govorim (JJ).

To kar sedaj zganja tale jokavi nedono?en?ek ni ve? ni?emur podobno, posledice pa znajo biti sila neprijetne za vse nas <_<

 

Sram ga je lahko!!! :angry:

 

x2

Jaz bi dodal samo ?e prirejeno slavno izjavo:

"Sem mislil, da sedaj ko ima Ur?ko ne bo ve? jebal ljudstva ampak le ?e njo" :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst sem pa vsak dan bolj in bolj jezen nase, da me je uspela pred tremi cca. tremi leti in pol mehku?na ?leva, nategnit in sem glasoval zanj. Mislim da veste o kom govorim (JJ).

To kar sedaj zganja tale jokavi nedono?en?ek ni ve? ni?emur podobno, posledice pa znajo biti sila neprijetne za vse nas <_<

 

Sram ga je lahko!!! :angry:

 

Ne bit jezen nase saj nisi ti ni? kriv, da je ta fantek pa? tako paranoji?no cmerasto razvajeno dete. V bistvu je bilo dobro, da je bil pred tremi leti izvoljen, da se je sploh lahko izkazal iz kak?nega testa je. ?e ne bi bil bi ?e danes grmel iz opozicije in blatil vse okoli sebe in bil najbolj pameten.

 

Tako je pa vsaj ob?util kako to zgleda, ko ga zdaj?nja opozicija rahlo masira - res rahlo, ker ?e bi ga oreng bi lahko rev?ek ?e samomor naredil od samga hudega. :hohoho:

 

Upanje, da bo 1x ugotovil, da je za ve?ino tega kriv sam s svojimi podrepniki, pa ?al spada na oddelek, ki se ukvarja z znanstveno fantastiko.

 

Aja, JJ odrasti ?e 1x, ker me je sram da imam tako jokico za premijeja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bit jezen nase saj nisi ti ni? kriv, da je ta fantek pa? tako paranoji?no cmerasto razvajeno dete. V bistvu je bilo dobro, da je bil pred tremi leti izvoljen, da se je sploh lahko izkazal iz kak?nega testa je. ?e ne bi bil bi ?e danes grmel iz opozicije in blatil vse okoli sebe in bil najbolj pameten.

 

Tako je pa vsaj ob?util kako to zgleda, ko ga zdaj?nja opozicija rahlo masira - res rahlo, ker ?e bi ga oreng bi lahko rev?ek ?e samomor naredil od samga hudega. :hohoho:

 

Upanje, da bo 1x ugotovil, da je za ve?ino tega kriv sam s svojimi podrepniki, pa ?al spada na oddelek, ki se ukvarja z znanstveno fantastiko.

 

Aja, JJ odrasti ?e 1x, ker me je sram da imam tako jokico za premijeja.

 

Ja,jaz sem se tudi zaj...l takrat. sramezljiv Ampak,takrat,ko je tako suvereno napadal takratno vlado,

sem mislil,da je to tapravo.Kaj pa zdaj?Kdo je ?e ostal za nas vodit? :whatever: Mogo?e pa Popo? :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,jaz sem se tudi zaj...l takrat. sramezljiv Ampak,takrat,ko je tako suvereno napadal takratno vlado,

sem mislil,da je to tapravo.Kaj pa zdaj?Kdo je ?e ostal za nas vodit? :whatever: Mogo?e pa Popo? :P

 

 

ma sej ?e sem ?isto odkrit, popo tudi prakticira jan?a style democracy, edina razlika med njhima je da on za razliko od JJ zaenkrat ?e u?iva podporo raje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se prav najbl primern bi biu Mr. Poraba, Boss! :bravo::P

 

?zmeden? saj mi bo ?e nerodno sramezljiv:lol: hvala vseen za zaupanje

 

?e lahko bi bil raje minister za promet, predlagam pa Siriusa za mandatarja - on ma najve? izku?enj kako se kaj dobro podma?e ;)

 

Ampak rabmo pa najprej stranko - SMF (slovenski mazda forum) bi bil kar lepo ime, rabimo pa tudi dober program:

 

Recimo nekaj to?k:

1.) vozila znamke Mazda imajo vedno prednost

2.) vozniki Mazd ne pla?ujejo cestnin in obveznega ter kasko zavarovanja vozila

3.) gorivo za vozila Mazda se financira iz dr?avnega prora?una tako kot vsi servisi in vzdr?evalna dela

4.) Tako kot je potrebno za invalide bi pred vsakim lokalom in trgovskim centom bilo potrebno rezervirati 20% parkirnih mest samo za vozila Mazda

5.) V kolikor je odtujeno vozilo Mazda se nemudoma aktivira Interpol in v akcijo stopijo posebne policijske enote s pomo?jo enot ministerstva za obrambo

6.) V kolikor ima voznik Mazde te?ave mu je treba v 30minutah zagotoviti brezpla?en helikopterski prevoz

7.) Hvaljenje drugih znamk in zani?evanje Mazde se ?teje kot sovra?ni govor, ki se ga strogo sankcionira

 

itd

 

:P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi predlagal se:

8.) Za vozila znamke Mazda ne veljajo prometni predpisi, zlasti ti o omejevanju hitrosti zunaj naselja in na avtocestah

9.) Ce Policist vseeno ustavi vozilo znamke Mazda se to steje kot bogokrunstvo in placuje on kazen vozniku Mazda za svoje neznanje nad vozili znamke Mazda. Visino kazni doloca voznik sam (od javnih sklecov na licu mesta do denarnih kazni)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fantje, ko je ravno spet govora o politiki, koga bi pa vi postavili za mandatarja? :ne vem:

 

Pa ?e malo resnosti -

 

V tej situaciji je prevzem mandatarstva silno nehvale?na naloga, ki se jo bodo vsi otepali. To ve tudi JJ in je zato tako vehamentno brez zadr?kov izjavil gro?nje o odstopu vlade.

 

Mogo?e sploh ne bi bilo neumno, da bi sestavili tehni?no vlado sestavljeno po ?isto nepoliti?ni plati iz samih strokovnjakov. Predlogi novih zakonov bi torej prihajali od strokovno kompetentnih ljudi in ne s strani politi?nih in cerkvenih interesov.

 

Pa da ne bo pomote, v Sloveniji imamo veliko strokovnih ljudi, katerim je pod ?astjo, da bi se igrali politi?ne igrice in jih zato v politi?nem ?ivljenju ni. A mogo?e bi jih neka tehni?na vlada pa le lahko spravila na povr?je.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden? saj mi bo ?e nerodno sramezljiv:lol: hvala vseen za zaupanje

 

?e lahko bi bil raje minister za promet, predlagam pa Siriusa za mandatarja - on ma najve? izku?enj kako se kaj dobro podma?e ;)

 

Ampak rabmo pa najprej stranko - SMF (slovenski mazda forum) bi bil kar lepo ime, rabimo pa tudi dober program:

 

Recimo nekaj to?k:

1.) vozila znamke Mazda imajo vedno prednost

2.) vozniki Mazd ne pla?ujejo cestnin in obveznega ter kasko zavarovanja vozila

3.) gorivo za vozila Mazda se financira iz dr?avnega prora?una tako kot vsi servisi in vzdr?evalna dela

4.) Tako kot je potrebno za invalide bi pred vsakim lokalom in trgovskim centom bilo potrebno rezervirati 20% parkirnih mest samo za vozila Mazda

5.) V kolikor je odtujeno vozilo Mazda se nemudoma aktivira Interpol in v akcijo stopijo posebne policijske enote s pomo?jo enot ministerstva za obrambo

6.) V kolikor ima voznik Mazde te?ave mu je treba v 30minutah zagotoviti brezpla?en helikopterski prevoz

7.) Hvaljenje drugih znamk in zani?evanje Mazde se ?teje kot sovra?ni govor, ki se ga strogo sankcionira

 

Boss-a za mandatarja :rispekt:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi za Boss-a.Za vsako stvar,ki bi jo sprejemali,bi naredil anketo(beri-referendum).

In ta bi bil valjda pisan na ko?o Mazda?em...samo,da ne bi uvedel kakih var?evalnih ukrepov pri gumah in gorivu??! :bravo::hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sm se odlo?u duhu dt kajlo in ga pregnat iz gara?e, pa parkirat za hi?ko, pa ni biu gorak niti mau da u?ge, pa smo ga kr phnl, o?itno se je dokon?no odlo?u za zimsko spanje, no nej mu bo, bo mogu ?e kako spet migat spomlad, k bo spet po cest plesu kokr bom jz ?vi?gu, moralaaaaa! :danzoman::hohoho:

 

P.S. Boss bi vrjetn dau k?no direktivo, kokr v?as k je obstajala samo ena stranka, no u tem primeru bi bla samo ena znamka in model, Kia Sida! <_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.