Skoči na vsebino

1.8 V6 TO 2.5 V6


Priporočeno sporočilo

Ne znam ima li tko kakvih iskustava sa mjenjanjem ma?ina, a sigurno ima pa me interesira da li je moguće staviti u MX3 1.8 V6 ma?inu od MX6 koja je 2.5 V6! Zanima me da li pa?u nosa?i i kakvo je stanje sa elektri?kim instalacijama!

Postoji li mo?da MX3 sa serijskom ma?inom 2.5 V6, jer ako postoji posao je puno jednostavniji!

Uglavnom, da li bi se to moglo kako iskombinirati? <_<:unsure:

 

Tich?

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne znam ima li tko kakvih iskustava sa mjenjanjem ma?ina, a sigurno ima pa me interesira da li je moguće staviti u MX3 1.8 V6 ma?inu od MX6 koja je 2.5 V6! Zanima me da li pa?u nosa?i i kakvo je stanje sa elektri?kim instalacijama!

Postoji li mo?da MX3 sa serijskom ma?inom 2.5 V6, jer ako postoji posao je puno jednostavniji!

Uglavnom, da li bi se to moglo kako iskombinirati? <_<:unsure:

 

Tich?

 

Alredy done that by Tich Brothers. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: samo cekaj da vidi ovu temu i odmah ces imat odgovor na tvoja pitanja i meni castis :cheers: ako se kad sretnemo

 

 

Nema beda Bobi hvala, mozda se i vidimo u Slo ako se odlucim za kupnju ispusnih grana koje sam vidio u oglasu (naravno ak mi bude cijena odgovarala)! :mi pijemoo:

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.