Skoči na vsebino

Pomagajmo ?ivalim!


qwerty

Priporočeno sporočilo

Neka organizacija se je odlo?ila da se spravi na te "proizvajalce" krzna, saj kaker?en je njihov na?in ne pelje nikamor!!! :angry: Boge ?ivali samo to :( meni se smilijo ker so nedol?ne in nebogljene, ?lovek, ki pa jih pobija za male denarje pa bi naj bil human?! :angry:

 

Ne glejte ?e imate slab ?elodec :( (mene je vrgl u bed za ceu dan naprej :( )

KLIK

 

Ime organizacije sem pa pozabil, bom pa malo pobrskal saj zbirajo glasove za pomo? :rispekt: poplnoma brezpla?no je pomagati, to pa je tudi najmanj kar lahko naredimo za ?ivali :)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neka organizacija se je odlo?ila da se spravi na te "proizvajalce" krzna, saj kaker?en je njihov na?in ne pelje nikamor!!! :angry: Boge ?ivali samo to :( meni se smilijo ker so nedol?ne in nebogljene, ?lovek, ki pa jih pobija za male denarje pa bi naj bil human?! :angry:

 

Ne glejte ?e imate slab ?elodec :( (mene je vrgl u bed za ceu dan naprej :( )

KLIK

 

Ime organizacije sem pa pozabil, bom pa malo pobrskal saj zbirajo glasove za pomo? :rispekt: poplnoma brezpla?no je pomagati, to pa je tudi najmanj kar lahko naredimo za ?ivali :)

 

A ti je? ?ivali???

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sam ne ubite na tak na?in :( ampak uspavane ne pa kr poknat po glavi, parkrat ob tla vsekat pa.... <_<

 

@ally: un ma nizko ceno za ko?uh, tisti ko urejajo in ?ivajo nabijejo cena u plafon

 

 

poka? mi kravo k jo uspavajo zato da kon?a na tvojem kro?niku :whatever:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sam ne ubite na tak na?in :( ampak uspavane ne pa kr poknat po glavi, parkrat ob tla vsekat pa.... <_<

 

@ally: un ma nizko ceno za ko?uh, tisti ko urejajo in ?ivajo nabijejo cena u plafon

 

Aha...najprej nehaj jest ?ivali,potem pa ?e re?uj ostali ?ivalski svet.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud meni se zdi da ?evapi, ra?nji?i in kurja bedrca niso iz zelenjave. <_<

 

Raznorazne takele "akcije", me sploh ne ganejo, je pa res de mi vzreja ?ivali izklju?no zaradi krzna ni v?e?, ?e pa je to pa? "ostanek" potem pa ni problema.

 

Naprimer, goveje ali svinsko usnje imamo za usnjene kombinezone, ?kornje, rokavice,.. ,meso pa popapamo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje ni poanta tega a krzno da al krzno ne (?eprav sem strogo proti no?enju krzn ?ivali, ki se jih ubija zgolj iz tega naslova) ampak na kak?en na?in se pride do tega krzna. Najprej gojenje divjih ?ivali v majhnih kletkah potem pa na?in kako jim sle?ejo ko?o pri ?ivem telesu. Sramota.

 

Pa pizde a tud tolk niso, da bi vsaj reve?a najprej ubili pa ga pol odrli.

 

?al je pa tako, da tisti/tiste, ki nosijo krznene pla??e so pa? tako omejena bitja, da tega sporo?ila pa? ne razumejo in je djabe klele sploh debato imet o tem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud meni se zdi da ?evapi, ra?nji?i in kurja bedrca niso iz zelenjave. <_<

 

Raznorazne takele "akcije", me sploh ne ganejo, je pa res de mi vzreja ?ivali izklju?no zaradi krzna ni v?e?, ?e pa je to pa? "ostanek" potem pa ni problema.

 

Naprimer, goveje ali svinsko usnje imamo za usnjene kombinezone, ?kornje, rokavice,.. ,meso pa popapamo.

 

?e to slu?ajno na mene cilja?...ne jem mesa ?e 13 let..... :bravo:

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e to slu?ajno na mene cilja?...ne jem mesa ?e 13 let..... :bravo:

 

Ne ciljam nobenga, samo sem hotu povedat da je tole brezveze.

 

Jaz pa ga jem in sicer bolj poredko, tam vsak dan po malo. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ciljam nobenga, samo sem hotu povedat da je tole brezveze.

 

Jaz pa ga jem in sicer bolj poredko, tam vsak dan po malo. :D

 

?e ?e tako paniko zganja,naj najprej za?ne pri sebi...potem pa naj re?uje celoten ?irni svet. Sicer pa vsakomu svoje....

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo zdej imam pa resni?no dost teh "pomagajmo ?ivalim", sem dobil ?e 6 emailov na to temo in to od samih takih ki jedo vse meso po vrsti in od ene osebe ki tudi ne je mesa.

 

Pa kaj ?e ga jem, vsakega od ne?esa pobere naj me, pred kratkim mi je umrl kolega star 41 let, ki ni jedel mesa od 18 leta naprej, pil je zmerno pa ?e tosamo ob raznih prilo?nostih, kadil pa ni. Vzrok pa je bil rak na ?revesju.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa kam gre ta svet :blink: yavarye ahtaj se :hohoho: lovci na delu :hohoho:

 

Eh to so blatari...mi na cestah se lahko bolj bojimo avtomobilistov kot jagrov...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej res sam ko pa pogleda? tiste nedol?ne o?i ko so v filmu, ve? da ti povejo "zakaj delate to z mano" :( vsaj naj prej ubije na pa na ?ivo :angry: men je kr na jok ?lo res sramezljiv:ph34r: umetno krzno imamo v dru?ini kar pomnim ker so vsi proti natur <_<

 

aja pa ?e smo ?e pr ?niclih je isto kot da bi kravi ko bi bla ?iva rezal meso :whatever: odr?ejo glavo al ka pa? ?e da re?jo hiter muk, tam pa ?e za povrh mu?i ?ival :ph34r: ne zdi se mi fer res...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh to so blatari...mi na cestah se lahko bolj bojimo avtomobilistov kot jagrov...

 

?ista resnica. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj a avtomobilisti tud na vas strelajo al kaj ?zmeden??zmeden?

 

Ne sploh ne gledajo kje in kako se vozijo, to je huje kot straljanje. :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne sploh ne gledajo kje in kako se vozijo, to je huje kot straljanje. :angry:

 

To?no tako... :angry: Zato raje ?imve?krat pobegnem ?ez (biv?o) mejo...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobr, da nimam motorja, ker tole se sli?i grozno... :blink: sej ste ?e ?ist ogro?ena vrsta

 

Resno spra?ujem, a folk namenoma ogro?a motoriste - primer: recimo se vozi? z motorjem po pravilih 50-60km/h ?ez naselje pa te nekdo pogleda in ti namenoma zapelje na cesto, da te izsili? :ne vem:

 

@Vuk: a v Avstriji je toliko bolje ali je le manj prometa kot pri nas :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobr, da nimam motorja, ker tole se sli?i grozno... :blink: sej ste ?e ?ist ogro?ena vrsta

 

Resno spra?ujem, a folk namenoma ogro?a motoriste - primer: recimo se vozi? z motorjem po pravilih 50-60km/h ?ez naselje pa te nekdo pogleda in ti namenoma zapelje na cesto, da te izsili? :ne vem:

 

@Vuk: a v Avstriji je toliko bolje ali je le manj prometa kot pri nas :ne vem:

 

Da,folk namenoma ogro?a motoriste(seveda ne vsi)...se mi je enkrat zgodilo,da sem na easy prehiteval eno ?kodo karavan,temno modro;ko sem bil pri voznikovih vratih sem z pogledom ujel ?oferja,njegov nasmeh in v naslednjem trenutku je z volanom & avtom cuknil proti meni...?e dobro,da sem prehiteval kar dale? od avta in me ni zadel.

Aja,glede naselja...?e se vozi? to?no po omejitvi pa silijo vate odzadaj,kot da saj ma? motor,torej vozi hitro.

V Avstriji je veliko bolje,folk je bolj kulturen,?eprav tudi najde? idiote,ampak res zelo redko;ceste so bolj?e,kazni manj?e;v Italiji je pa ?e bolj?e.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.