Skoči na vsebino

Temnenje ?ip v okolici Postojne


Priporočeno sporočilo

Zanima me, ?e kak?en od vas pozna nekoga ki temni ?ipe v okolici Postojne. Gre se pa za Mazdo 6 sport C.

 

?e se ti ni problem malo zapelat...

http://www.foliatec.si/stylingteam/vgrajevalci_folij/

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Kaj za zatemint sipe more vse obloge razkopat, da pride do celotne sipe? Al je kera druga metoda, brez da razkopava stranice, ker cene je kurac, ce ne zlozijo nazaj prov skupi mas avto razskatlan, en srauf ga jebe pa si misli kurc se bom jebu, pa ga ne da nazaj :D Pol pa s casom zacnejo obloge ropotat :D

freebsd.jpg

ubuntu_user1.jpg

airsoftbar.jpg

mazdarx8.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< samo zaj lahko mas samo zadnje tri zatemnjene in to je men osebno grdo.boljse nic,jaz sem se pravi cajt so temnit in homologirat,in tudi ce mas samo zadnje tri je zaj se obvezno da ti piska ko gres rikverc,na dobenem avtu pa se mi nihce ni nic razdiral pri temnjenju

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa itak kurac ce so spremenili zakon, matr sej nimam kamjona da mi more piskat za rikverc :D Sepravi sploh ni varjante da bi zatemnil prednje bocne sipe?

 

:( ne s 1.1.2008,ni variante vec sploh

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa itak kurac ce so spremenili zakon, matr sej nimam kamjona da mi more piskat za rikverc :D Sepravi sploh ni varjante da bi zatemnil prednje bocne sipe?

 

Danes sem govoril z Le?nikom (Foliatec) in potrdil je da prvega para ?ip ni ve? mo?no temnit. Pri temnenju zadnje ?ipe je potrebno rikverc ?arnico zamenjat za tako, ki piska. Baje jih imajo po avtotrgovnah po par eur.

Seveda ?e ho?e? homologirat.

Pri njemu stane temnenje za M6 sport 160 eur + 30 eur homologacija(RTI). Vse skupaj lahko naredi? v enem dnevu, dela pa zelo kvalitetno, meni je delal na prej?njem avtu.

Jaz imam namen to opraviti naslednji mesec.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.