Skoči na vsebino

Generali-jeva akcija - 300 EUR


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Verjetno ste ?e kej seznanjeni s tole akcijo, zato sm reku da bom pra?u, ker mi je ful ?udno da ti nekdo neki ho?e ?enkat, pa se bojim da je zadi k?n totalni nateg, al mogo?e ni! :ne vem: :whatever:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ste ?e kej seznanjeni s tole akcijo, zato sm reku da bom pra?u, ker mi je ful ?udno da ti nekdo neki ho?e ?enkat, pa se bojim da je zadi k?n totalni nateg, al mogo?e ni! :ne vem: :whatever:

 

Ti samo navali. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ste ?e kej seznanjeni s tole akcijo, zato sm reku da bom pra?u, ker mi je ful ?udno da ti nekdo neki ho?e ?enkat, pa se bojim da je zadi k?n totalni nateg, al mogo?e ni! :ne vem: :whatever:

 

o good god... ma a nisem ?e dost napisal kaj si mislim o Generaliju in njihovih "super" poslovnih potezah. Nikar verjet vsega, ker tile cigani ti ne bodo ?ist ni? ?enkali le obrnili te bodo, da bo? imel naenkrat 4-5 raznoraznih zavarovanj.

 

Zgleda, da je bila tista zgre?ena kampanija z "bolj?imi" ?enskimi voznicami ?e huj?i polom kot sem si mislil in se lotevajo trikov na nivoju piramidnih sistemov. Bljak.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ste ?e kej seznanjeni s tole akcijo, zato sm reku da bom pra?u, ker mi je ful ?udno da ti nekdo neki ho?e ?enkat, pa se bojim da je zadi k?n totalni nateg, al mogo?e ni! :ne vem: :whatever:

 

 

Teh 300? je razdeljenih na ve? bonov.Za zavarovanje avta prideta prav le dva.Pri pla?ilu AO ti dajo 15? popusta in pri polnem kasku ravno tako.Vse ostalo so razna ?ivljenjska zavarovanja,nepremi?nine,turisti?na zavarovanja(pogoj je sklenitev zavarovanja vsaj za eno leto!!!!).Bom probal uveljaviti aprila pri AO in kasku pa bomo videli ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.