Skoči na vsebino

?arica


uroš76

Priporočeno sporočilo

oj! evo mene dons sm ?u na mazda servis Mo?nik pa so mi rekl da je ena ?arnica tko,tko,ena pa je ?e ?ist pr konc. da je najbol da zamenam.sam to pa je pri njih 150 evrov. me zanima ?e se to da ke kej bol cnej zrihtat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ammm,kaj ?e bi o ?arnicah nadaljeval v prej?ni temi........ <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ammm,kaj ?e bi o ?arnicah nadaljeval v prej?ni temi........ <_<

 

ma sory ?e ne obladam glih najbol ta forum

 

 

ma sory ?e ne obladam glih najbol ta forum

 

baje jih je boss menjal in jih je kupu pri Mateju za 70 evrov. Jest bi jih tud? Sam po rabm pa ?e enga da mi jih zamena.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oj! evo mene dons sm ?u na mazda servis Mo?nik pa so mi rekl da je ena ?arnica tko,tko,ena pa je ?e ?ist pr konc. da je najbol da zamenam.sam to pa je pri njih 150 evrov. me zanima ?e se to da ke kej bol cnej zrihtat.

 

Model za manj kot pol cene pride? z lahkoto skozi, monta?a je ve?teta. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no kam naj se pa obrnem rade volje ga pelem tja?

 

Ima? ZS!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oj! evo mene dons sm ?u na mazda servis Mo?nik pa so mi rekl da je ena ?arnica tko,tko,ena pa je ?e ?ist pr konc. da je najbol da zamenam.sam to pa je pri njih 150 evrov. me zanima ?e se to da ke kej bol cnej zrihtat.

 

 

oooo lepo...sej so ?e mo?no zni?ali cene. V?asih je bil par "?arnic" krepko ?ez 300?.

 

Je pa res, da jih Matej (matejas@volja.net ali 040/699/611) prodaja po 70? za par in ko jih vzame? iz ?katle ter primerja? z originalno vgrajenimi ugotovi?, da so to popolnoma enake ?arnice s popolno istimi oznakami.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oooo lepo...sej so ?e mo?no zni?ali cene. V?asih je bil par "?arnic" krepko ?ez 300?.

 

pi*da...to je za cca 7-8 polnih tankov goriva...al pa 3-4 mesece zastonj vo?nje...al pa 5-6 let zastonj servisiranja...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

al pa 5-6 let zastonj servisiranja...

 

?aki,?e je zastonj servisiranje,pol ne stane ni? ne?? :ne vem:

 

:P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pi*da...to je za cca 7-8 polnih tankov goriva...al pa 3-4 mesece zastonj vo?nje...al pa 5-6 let zastonj servisiranja...

 

Hja tako je (bilo) na uradnih servisih - ?e si pa druge poiskal si pa pa? prihranil in to obilno

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki,?e je zastonj servisiranje,pol ne stane ni? ne?? :ne vem:

 

Ne ?tekam ?ist kako je servis lahko zastonj ?zmeden?

 

P.S. Ni? ni zastonj...ljudje dajo samo za obresti od kredita za nov avto 2000 EUR in ve?...pa tega nikoli ne ura?unajo v svoj nakup avta...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma tudi za 20 let star avto....?e je zastonj je zastonj,ampak itaq vem da ni ne. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.