Skoči na vsebino

KAALman


Mazda323

Priporočeno sporočilo

je res... ?e mi uspe, potem bo X9 :)

al pa spomladi kaka druga mazda... gledam veliko... ampak mxa je naprodaj zaenkrat samo do 24 decembra.... potem pa ne ve?... :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zaenkrat upam da ni ni? narobe z avtom, ker se moram vsak dan vozit z njim v slu?bo ;) , pa? ni nov, ampak, mene so vedno vlekli velki avti, sem prej mel Xedosa6, pa ?e ko sem mxo kupil sem xedosa 9 gledal :D

 

ampak ker ni resnega interesenta za avto, ga bom verjetno ?e nekaj cajta mel... da se mi vsaj vlo?ek v servisiranje "povrne" :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda da nima klime...bi uvalil Premacy-ja bolj?i polovici in si privo??il tvojo lepoti?ko....upam,da bo? dobro prodal in ?e bolj?e kupil...lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

undercover :lol:

 

vpra?aj ?e kupi :D

 

no... ne saj bo spet mazda :)

tak da ni panike ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj bi kupla,ampak za pot do slu?be(cca. 2 min. pes?) se ji ne spla?a avta kupovat;edino ?e bi bil RWD pa bi mene ?e bolj zanimalo.

A pride? ?e letos kaj v MB?

lp

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.