Skoči na vsebino

STEVILO PREVOZENIH KILOMETROV


Priporočeno sporočilo

Sem nov pri mazdi, posledi?no tudi na tem forumu, ki se mi zdi kar koristna stvar. Me pa zanima par stvari:

 

- o xenonu sem ?e precej izvedel in bom kar nove ?arnice kupil. Hvala vsem.

- zanima me, ?e se da ugotoviti dejansko ?tevilo prevo?enih kilometrov. Namre? vem da so mi jih kar

precej "odpisali", le zanima me koliko......da vem kaj najprej po?raufat na avtu oz. pri?akovat kaj bo

skoraj ?lo k vragu (mimogrede, na poobla??enem servisu so rekli da se ne da ugotoviti, sli?im pa tudi

druga?e).

- oljni hladilnik masti. Kako dolgo ?e bi znal zdr?at, kak?na ugodna varianta za novega ??? (gre za mazdo

6, diesel, 100 kw).

 

Hvala vsakemu posebej!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja matr pa lih na servisu se MORA dt prevert a so dejanski kilometri al ne. Jst jim ?ist n? ne vrjamem da se neda, ?e ti servis ne zna pomagat kdo ti pa bo pol? Na kermu servisu so ti to rekl?

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja matr pa lih na servisu se MORA dt prevert a so dejanski kilometri al ne. Jst jim ?ist n? ne vrjamem da se neda, ?e ti servis ne zna pomagat kdo ti pa bo pol? Na kermu servisu so ti to rekl?

 

Tak odgovor sem dobil na servisu ?erbinek v Mariboru. ZGleda da samo me?kajo okoli teh kilometrov. Bom probal ?e na kakem drugem servisu. lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se prav spomnim, je Mazda z novo 5ko za?ela uvajati elektronsko servisno knjigo...

za 6ko tega ?e ni

 

druga?e pa lahko preveri? ?tevilo kilometrov samo v dr?avi kjer je bil avto prvi? kupljen in tudi servisiran na poobla??enem servisu, ?e ni bil servisiran na poobla??enem, te pa tak ve? kak je...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.