Skoči na vsebino

troblja ne dela


Priporočeno sporočilo

kar naenkrat mi je troblja nehala delovati. Sprva je ob pritisku ?e na kratko popiskala, potem pa v roku 2 minut povsem nehala delati. Sprva sem mislil, da je kak slab stik pri volanu, vendar sem podrl volan, pregledal vse kontakte in zgleda vse v redu.

Potem sem pomislil na varovalko, ampak glej ga zlomka...temu avtomobilu nikjer ne pi?e na varovalkah katera je za trobljo (HORN). Tako ne vem kaj bi bilo narobe.

Ma kdo kak?no idejo?

 

 

LP, Peter

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar naenkrat mi je troblja nehala delovati. Sprva je ob pritisku ?e na kratko popiskala, potem pa v roku 2 minut povsem nehala delati. Sprva sem mislil, da je kak slab stik pri volanu, vendar sem podrl volan, pregledal vse kontakte in zgleda vse v redu.

Potem sem pomislil na varovalko, ampak glej ga zlomka...temu avtomobilu nikjer ne pi?e na varovalkah katera je za trobljo (HORN). Tako ne vem kaj bi bilo narobe.

Ma kdo kak?no idejo?

LP, Peter

 

kdo pa se gleda trobljo na tehnicnem,no saj gledajo samo se doben ni pogrno zaradi tega,odklopi jo in daj na kable probir lampico in ce zasveti ko stisnes hupo je ta kaput,ce ne pa je kaj druga samo pomojem je hupa kaput :D

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 smerniki in ?top lu? dela...

Bom probu najprej pogledat ?e sploh ?trom pride do hup, ?e pride so pa? krive hupe (?eprav dvomim), druga?e bolj verjetno napeljava do tja :( , kar pa mi ne di?i preve?...

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zamenjaj hupe!!!!

meni tudi ob?asno ne delajo-?e je ful mraz zjutraj

?e so vezane zaporedno pol ena gre ni? ner della kapi?( ne vem pa to?no kako so)

 

Hupe ma? spredaj sprobaj jih tirekt pa bo? vidu! ( ?e bi bla varovalka nebi niti pipkala)

 

 

 

stavim pija?o na hupe!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah prvo je ?e malo pohupalo, tko na trenutke (?eprow sm prtisnu ve?krat), pol k sm ?e 2x prtisnu pa ?e to ni ve? delalo. In zdej nrkol ve? ne dela. Ja ?e so vezane res zaporedno, pole morjo bit verjetno res hupe krive. Bom probu, ?eprow so jih japonci tko pametno postavli not v karoserijo, da jih dobi? samo ?e podere? dol lu?i, odbija?, in masko...skori ?e hawbo in sprednjo vetrobransko steklo <_< .

Samo ?udno se mi zdi de bi ble vezane zaporedno?

?e pa ni hupa pa pridem na pir ukopko :) :mi pijemoo:

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je rekel Klopko, ziher so hupe (izku?nje), sta pa dve, ena stane original 60eur na Mazda servisu, torej dve hupi 120eur... <_<

 

 

Kaj si nor tolk al kaj!

 

Ma serjem se na norginal hupe.-gre? do taprve trgovine z avtodeli nabavi? 1,ali 2 hupe za cca 20? jih zmontira? in to je to!

 

Valda ne bo? zdej ?e gledal in izbiral zvok hupe :D

Va?no je(meni) da pohupa ko je treba :bravo:

 

?e pa ni hupa se pa le oglasi tak ko sm reku!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.