Skoči na vsebino

razni spojlerji


RebroRX8

Priporočeno sporočilo

<_< tega ne mores homologirat

 

mislim kira fora.... ne re?em da je svetlobno telo <_< pa kam gre dr?ava, fau? so ko uni nimajo dnarja za to :P koga moti tist spojler tam gor <_< evoluton pa lahka ma tista krila zadaj kot da bo vsak cajt vzletel <_<

 

montiraj pa re? da ?e ni nobedn te?il, sam kaj ti pa lahko zate?ijo pa kake so sankcije ?e zate?ijo pa nwm :ne vem:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebemti tako drzavo

 

se strinjam <_< samo nwm zaka lahka vozijo uvo?ene ameri?ke hummerje ko majo sam rde?e lu?i zadaj pa mu ?top lu? utripa namest ?miguca :whatever: bv... ?e bom tunal kaj bom vozil v ilegali...

 

bobi a ti si mel vse homologirano?

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< ja nazalost je tak,zdaj so trenutno ful problemi z homolomo,prej se je vse dalo prek U-STYLA homologirat zdaj trenutno pa ne vec,zdaj bo imel v izdelavi par tipskih odbijacov in pragov(recimo vsakiga pet modelov),ki pa bodo sedaj tudi drazji ampak te se bo dalo homologirat,najboljse se je zaj kupit prek E-BAYA,tam mas kar lepo izbiro in dobis papire zraven(pa tudi samo kopije crnobele za tuv)ampak lahko brez problema homlogiras pri nas,samo so se vedno razlicni postopki tu v mb ali v lj,jaz sem na seatu dal vpisat zadnji lonec(POWERFUL) tu v mb brez tezav v lj pa ni sans da ga vpisejo

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se strinjam <_< samo nwm zaka lahka vozijo uvo?ene ameri?ke hummerje ko majo sam rde?e lu?i zadaj pa mu ?top lu? utripa namest ?miguca :whatever: bv... ?e bom tunal kaj bom vozil v ilegali...

 

bobi a ti si mel vse homologirano?

 

 

Poznanstva, oziroma z denarjem se marsikaj da.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

montiraj pa re? da ?e ni nobedn te?il, sam kaj ti pa lahko zate?ijo pa kake so sankcije ?e zate?ijo pa nwm :ne vem:

 

No zato pa ne govori, ?e ne ve?.

Da se preko vez ampak kot vem je to nelegalno.

Moti jih zaradi ostrih robov, ki so lahko nevarni pe?cem.

Jeba je tko pa? je. QWERTY ker si pa car pa se bo? vozil v ilegali pa kar pripravi 400? za kazen pa odvzem tablic itd.. pol bomo pa vidli koliko ?asa se bo? vozil. Z nekaterimi stvarmi se je pa? treba sprijazniti. In mimogrede razlika je med tunanjem in stylanjem. ?e bo? tunal motor itak ne bo? mogu homologirat ampak se da zrihtati, da se ni? ne vidi, ?e bo? pa stylal bo pa vsak policaj videl in mu bo padlo v o?i. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo? tunal motor itak ne bo? mogu homologirat

 

 

tudi to se da!!! :D

 

pa tudi tak wing kot si ga on zeli se ga da homoligerat sam je vse mal orenk cudn nacin pa na robu tega si al je legalen al ni!!!

 

tid koker sm link vidu ni to alu wing ampak je iz poliestra tako da tle pa sploh ni nobenega problema!

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Počasi postajam plešast. Pa saj niti ni čudno. Za las da sem končal šolo, za las da sem dobil dobro službo, za las da sem dobil dobro ženo, za las da sem se izognil kreditom, ... ... ...   In tako las po las...
    • Mogoce je pa tankal samo za 20€   ...
    • Jaz pa sem za 1370 km dolgo pot (tankal sem v Novi Gorici, odšel do Genove, se tam malo prevažal naokoli, se vrnil do Verone, pa se še tam malo prevažal naokoli in nato prišel nazaj v Novo Gorico na isto črpalko) porabil 266€ za nafto.   Je pa res, da sem vlekel počitniško prikolico, ki sama tehta 1300 kg. In ki je vse drugo prej kot aerodinamična...   Pa še za statistike med vami - "izguba" časa za polnjenje: 4 x 15 minut vključno z obiskom stranišča + 1 x nekaj manj kot 10 minut vključno s čakanjem, ker je bil eden pred menoj.
    • Smo bili za prvomajske v Italiji pa mi je ena reč padla v oči.   Ko je Janša pri nas "odprl" cene, so vsi prodajalci dvignili cene, ampak še vedno so bile enake. Mogoče je bilo 0,03€ razlike, več mislim da ne. V Italiji je ravno tako odprt trg. Ampak je razlika v cenah tudi po 0,20€... In to v istem mestu. Recimo v Genovi smo bili bolj pozorni na to. Na štirih kilometrih smo videli razlike v cenah in je bilo med najdražjo in najcenejšo po 20 centov za liter razlike...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.