Skoči na vsebino

mazda 6 2002


mevden

Priporočeno sporočilo

torej, mogo?e imam prilo?nost poceni kupiti mazdo 6 2002, 2.0 motor 104kw.

problem je v tem, da je motor ostal brez olja. zamenjati naj bi bilo treba 2 cilindra. kak?en stro?ek lahko pri?akujem, in kaj bi bilo potrebo ?e zamenjati? ali je mogo?e ceneje dobiti motor?sem gledal oglase pa motorja ni za dobit. ali kdo pozna koga ki bi prodajal motor?

na enem servisu su rekli, da bi obnova motorja stala 5k??

ali ni to ?e mal preve?? to bi ?e novga dobu.

 

prosim za kakr?nikoli odgovor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bata bata. sicer ?e nisem videl avta, ampak tko je fotr reku. da je zmanjkal olja v avtu in je ribnu motor.

zdej la ra?unamo najcenej?e varijante za popravilo, da vemo koliko ponuditi za odkup avta.

 

Kako,da je zmanjkalo olja? ?zmeden? Kaj tip ni delal serviso vali je pa kaj huj?ega posredi? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da ?e dobi? k?nega dobrega lokalnega mehankarja, ki nima "zlatarskih" oz. oderu?kih cen, bi znal s kakimi dobrimi 1000 E skoz prit, manj kot 2000 v vsakem primeru, tisti za 5000 pa naj motor rihtajo komu drugemu, ki ima po mo?nosti neomejene resurse! <_<

 

?e si iz LJ regije, se lahko celo pozanimam mal za mehankarje okrog, ki obvladajo Mazdure! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako,da je zmanjkalo olja? ?zmeden? Kaj tip ni delal serviso vali je pa kaj huj?ega posredi? :whatever:

 

Poznam nekega serviserja, ki je poceni kupil zaribano ?estko, zamenjal ma?ino in se sedaj vozi z njo. Ko je spra?eval biv?ega lastnika, zakaj se je vozil z pri?gano lu?ko za olje, je ta odgovoril, da je pa? moral iti po otroke. Ampak, baje mu jih ni uspelo pripeljat domov.

 

Ne vem sicer kako je pri Mazdah, sodelavec je za fiat multiplo pri nas kupil rabljeno ma?ino za 500 ojrotov uvo?eno iz Italije. Bilo bi za preverit, ?e ni menjava motorja cenej?a kot generalna.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no. nakup ?e ni opravljen. za sedaj me le zanima kje bi se dalo dobiti motor. odlo?itev o nakupu ali ne bo padla v tednu dni. sem gledal oglasnike, pa teh avtov skor da ni po delih.

sicer pa tudi jaz menim da bi mogla ene 1500? moglo biti dovolj za popravilo. 5000? je bila cena ker je velika firma spra?evala, avto je pa? od neke firme. tko da so mehaniki napihnil cene.

bi bilo pa res najbolje dobiti nekje motor, al kaj ?e te robe ni. trenutno.

 

redevil, hvala za pomo?. sem iz ljubljane da. ?e bom kupil poceni ta avto te kontaktiram.

koliko menite da bi bila realna cena tega avtomobila?

na netu so cele okol 7500-8000?. kar drage so te mazde.pod 5k ? bi se ?e spla?al kupt a ne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no. nakup ?e ni opravljen. za sedaj me le zanima kje bi se dalo dobiti motor. odlo?itev o nakupu ali ne bo padla v tednu dni. sem gledal oglasnike, pa teh avtov skor da ni po delih.

sicer pa tudi jaz menim da bi mogla ene 1500? moglo biti dovolj za popravilo. 5000? je bila cena ker je velika firma spra?evala, avto je pa? od neke firme. tko da so mehaniki napihnil cene.

bi bilo pa res najbolje dobiti nekje motor, al kaj ?e te robe ni. trenutno.

 

redevil, hvala za pomo?. sem iz ljubljane da. ?e bom kupil poceni ta avto te kontaktiram.

koliko menite da bi bila realna cena tega avtomobila?

na netu so cele okol 7500-8000?. kar drage so te mazde.pod 5k ? bi se ?e spla?al kupt a ne?

 

?e najde? kako zbito kje v SLO se priporo?am za informacijo, ker i??em lcd displej za M6 da ne bom novega kupoval za 400?...

 

Lp Ga?per

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.