Skoči na vsebino

Ozvo?enje v Mazdi 626


jstdoma

Priporočeno sporočilo

Mene pa zanima kako bi v Mazdi 626 (letnik 1993) izbol?al "ozvo?enje"?

 

Zdaj imam v prtlja?niku woofer 30cm - doma narejena ?katla in dela zelo uredu :bravo: (in to brez oja?evalca).

Problem je pa ta, da zasede skoraj polovico prtlja?nika. :(

Imam pa doma tudi tubo ki pa tud ni veliko manj?a!

 

Zanima me ?e se da kako izbol?at "muziko" brez oja?evalcev in wooferjev v prtlja?niku (ker potem ni prostora pa ?e kablov se mi ne da napeljevat novih!)

 

Kak?ni "dobri" zvo?niki za moj avto al pa kak woofer za pod sede? (ni veliko prostora!)??????????

 

?e imate kak?ne ideje kar na plano z njimi!!! :D

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en ojacevalec das pod en sedez za zvocnike drugega pa pod drug sedez za voofer z majhno vgradnjo globino(7cm) pa ze nekam v en kot stlacs

 

 

Problem je pa ta, da zasede skoraj polovico prtlja?nika.

 

kasno pa mas poj skatlo? jest mam v alfi (145) dvojno skatlo pa je se zmeri plac za se en akumolatur pa za ksne 4 6-packe

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra muzika v malih komponentah = zelo drago...

 

?al...

 

en dober AR pa zvo?nike za za?etek. ?e ti ni dovolj, doda? oja?evalec - sam more? prej kupit dovolj kvalitetne zvo?nike da bodo sprejele oja?. Pa naredi? panele...20cm recimo...

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en dober AR pa zvo?nike za za?etek.

Radio mam kar dober (no ja - upam) Objavljena slika

 

Zvo?niki pa tko: spedaj v vratih so 5"x7" ?e se ne motm in jih je kar te?ko dobit (sm ?e neki spra?eval pa so od Pioneer-ja sam jih je treba glih tam naro?it!).

Objavljena slika

Za zadej pa ?e niti ne vem kak?ni pridejo!

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem zjutri "napadu" Mazdo z orodjem da vidim kak?ne zvo?nike ima vgrajene!

Ima spredej in zadej ovalne 5x7" (so ?e originalni - papirnata membrana - ampak "made in USA" ).

 

Zdej pa v lov za novimi! :D

Sm najdu na netu PIONEER TS-H687 za 80? par - kar pa ni glih pocen - al kva?!?! Se prav 160? za 4 zvo?nike.

Bom ?e mal povpra?u po trgovinah.

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ka panele ti ni za delat? Zvo?nik bi moral bit pri?raufan u les...da da svoje najbolj?e od sebe. Ne pa v vibrarajo?o plastiko ali kaki pleh...

 

Vrata bi morala biti izolirana (na pleh nalimana izolacijski material) itd...

 

Odvisn kolk ? si pripravljen vlo?it in kaj bi ?elel imeti. Ampak to mora? na za?etku vedet, ker vsako menjavanje (ko ti ni dovolj) kar dosti stane <_<

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Dons kupu zvo?nike in jih tud vgradil. Kupu sm Pioneer en par (tisti ki so na sliki ene dva posta nazaj) 80? (montiral v vrata) in pa rabljene Infinity - 25? - montiral zadej pri polici!

Pomoje bo kar dobr. Nism ?e glih dober testirou - ker je bla ura ?e pol desetih!

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.