Skoči na vsebino

igra


sanja?

Priporočeno sporočilo

Napi?i mi tvoj vzdevek in na katerem serverju si.

prenos zlata

Prosimo izberite igralni svet in ime ra?una na katerega ?elite prenesti zlato.

 

70 prenesi zlato

Vzdevek:

Igralni svetovi: si1 - s1.travian.si

si2 - s2.travian.si

si3 - s3.travian.si

si4 - s4.travian.si

six - speed.travian.si

Sam sem na speedu zapravil 20? :blink: ampak to je ?e malo. ?e ravno za?enja? igro (na novem speedu) se ti spla?a hitro pove?ati proizvodnjo s plusom in dokon?evati stavbe ter takoj napadati vse sosede in farmati. Sedaj po prvi rundi, ki sem jo dokon?al sem ugotovil, da sem bil preve? miroljuben. ?e bi ve? ropal bi imel ve? surovin in bi se hitreje razvil ter kon?al na cca 500 mestu in med zmagovalci. Tako sem pa jaz bumbar vztrajal v bedni aliansi ki si ni upala raskirati vojske za zavzetje lastnega WW. Aja pa vseeno se ne zameri preve?im igralcem ker kar nekaj takih, ki so me na za?etku samo enkrat napadli sem sesul. :hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.