Skoči na vsebino

NAKUP MAZDE 6 SPORTCOMBI


HALBY0

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav vsem, ki vozite Mazdo 6 sportcombi. Sem na tem, da kupim 6 sportcombi, pa me zanima,na kaj moram biti posebej pozoren,oziroma, kako je tudi s ceno.

Imam ogledano 6 letnik 2003, od prvega lastnika, kupljeno na AC COSMS, tam tudi redno servisirano, sedaj ima 145000 km, na zadnjem servisu je bila vpoklicana nazaj zaradi te?av z rjo na pragih in pod blatniki, tako, da je to sedaj urejeno.

Cena je 10000 eur, pa bi rad dobil ?e kak?no mnenje, glede na to ,da se sam ne bavim dosti s tem. Avto je sicer brezhiben,zelo lepo ohranjen in ni bil nikoli karamboliran.

hvala za mnenja lp Klemen

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje osebno mnenje je, da je cena OK... ce je z avtom vse OK...

 

Jaz bom svojega prodajal cez ene dva meseca... tudi letnik 2003, le malo vec kilometrov (zdaj jih je okoli 163.000 ... realnih :D ) ...vse podkrepljeno z racuni uradnega servisa (Gama oz. sedaj A Cosmos) ... Tankanje vedno vpisujem v knjizico, tako da je tudi to ze ena zgodovina avtomobila :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.