Skoči na vsebino

Webasto - grelec motorja


FamilyDriver

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Pri prej?njem avtu (Freelander TD4) sem si dodatno dal vgraditi Webasto grelec z vklopom na daljinski upravljalnik ali pa preko timerja. Pri TD4 je bila vgradnja dokaj poceni saj je v bistvu ?lo za nadgradnjo ?e vgrajenega grelnika. Pri Mazdi 5 sem se pozanimal in stane vgradnja z grelnikom in daljinskim upravljalnikom cca. 1000?. Ali ima mogo?e kdo od foruma?ev tovrstno zadevo vgrajeno? Moram povedati da je tovrstna zadeva super - ?e posebej ?e nima? gara?e. Pol ure pred vstopom v avto daljinsko vklopi? grelec, ki za?ne greti vodo, ko dose?e dolo?eno temperaturo se vklopi notranje prezra?evanje in zelo dobro ogreje avto - odmrzne led, stopi sneg, pa ?e sama ma?ina je zagreta na skoraj delovno temperaturo - vse skupaj ob minimalni porabi dizla.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

 

Pri prej?njem avtu (Freelander TD4) sem si dodatno dal vgraditi Webasto grelec z vklopom na daljinski upravljalnik ali pa preko timerja. Pri TD4 je bila vgradnja dokaj poceni saj je v bistvu ?lo za nadgradnjo ?e vgrajenega grelnika. Pri Mazdi 5 sem se pozanimal in stane vgradnja z grelnikom in daljinskim upravljalnikom cca. 1000?. Ali ima mogo?e kdo od foruma?ev tovrstno zadevo vgrajeno? Moram povedati da je tovrstna zadeva super - ?e posebej ?e nima? gara?e. Pol ure pred vstopom v avto daljinsko vklopi? grelec, ki za?ne greti vodo, ko dose?e dolo?eno temperaturo se vklopi notranje prezra?evanje in zelo dobro ogreje avto - odmrzne led, stopi sneg, pa ?e sama ma?ina je zagreta na skoraj delovno temperaturo - vse skupaj ob minimalni porabi dizla.

 

 

Lahko vpra?am, kje si dal delat vgradnjo na daljinca za Freelanderju? Bi jst tud mel na M6, kjer je sicer grelnik ?e original not, pa ?tudiram, al dobit prek ebay-a daljinski modul, al kr pri webasto.si. Sicer bo pa treba prvo poklicat, kake majo tam cene :whatever:

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

 

Pri prej?njem avtu (Freelander TD4) sem si dodatno dal vgraditi Webasto grelec z vklopom na daljinski upravljalnik ali pa preko timerja. Pri TD4 je bila vgradnja dokaj poceni saj je v bistvu ?lo za nadgradnjo ?e vgrajenega grelnika. Pri Mazdi 5 sem se pozanimal in stane vgradnja z grelnikom in daljinskim upravljalnikom cca. 1000?. Ali ima mogo?e kdo od foruma?ev tovrstno zadevo vgrajeno? Moram povedati da je tovrstna zadeva super - ?e posebej ?e nima? gara?e. Pol ure pred vstopom v avto daljinsko vklopi? grelec, ki za?ne greti vodo, ko dose?e dolo?eno temperaturo se vklopi notranje prezra?evanje in zelo dobro ogreje avto - odmrzne led, stopi sneg, pa ?e sama ma?ina je zagreta na skoraj delovno temperaturo - vse skupaj ob minimalni porabi dizla.

 

Mazdini dizli imajo serijsko ?e vgrajen grelec, ko je zunaj temperatura pod 4. stopinjami in izklopi, ko motor oz. voda dose?e delovno temperaturo. Na to delovanje nima? vpliva.

Je pa mo?no grelec dogradit z daljinskim vklopom, samo mi je 1000? malo preve?.

 

Lp,

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko vpra?am, kje si dal delat vgradnjo na daljinca za Freelanderju? Bi jst tud mel na M6, kjer je sicer grelnik ?e original not, pa ?tudiram, al dobit prek ebay-a daljinski modul, al kr pri webasto.si. Sicer bo pa treba prvo poklicat, kake majo tam cene :whatever:

 

lp,

D

 

 

Nadgradnjo o mi vgradili pri webasto.si - cena za daljinca, timer, elektroniko in vgradnjo je bila cca. 500?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, tegale pa ?ist ne zastopim oz. vsaj cene ne, glede na to, da je cel komplet z obvodno pumpo:

 

http://cgi.ebay.de/Webasto-Thermo-Top-12v-...id=p3286.c0.m14

 

Brez garancije sicer, pa mednarodno bi tud poslal :whatever:

 

So pa cene dost ?udne oz. razli?ne, sam ve?inoma so kr celi kompleti iz avtomobilov (sam mislim, da kr brez obvodov).

 

lp,

D

 

Nadgradnjo o mi vgradili pri webasto.si - cena za daljinca, timer, elektroniko in vgradnjo je bila cca. 500?

 

Aja, sej to bi ?e pa kr ?lo :rolleyes:

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma q*c jih gleda... pardon, sam res :angry:

 

Kao nadgradnja za M6 (gretje pri mirovanju) je cca. 350?, z monta?o cca. 450? (to je s programsko uro).

?e pa ho?e? daljinca, pa teh navadnih daljincov za 100? kao ni ve? (?eprov na UK WEB strani ?e obstajajo), ampak sam tisti HTM s polno krame gor (nastavitev T, ?as do odhoda, pa nevem kire bedarije ?e). In ta jajca ko?tajo recipi?i skor 400? ?zmeden?

 

Fak no, ka so kreteni :vskalo:

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

Jaz sem si v M6 dal vgradit uro elektroniko (ura-izpuh... ) za webasto. Kupil sem ga preko E-bay a in me je celotna zadeva stala ??? mislim da 250-300Eur( je ?e nekje v forumu odprta ta tama in sem to ?e tam opisal. sedaj je ?e cca1l od tega)

Imam pa na zalogi skoraj popolnoma nov Webasto grelec od M6-prevo?enih 15k Km. In ga prodam ?e koga zanima

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje - moja zgodba je za vas...imam Mazda5 GTA CD143. Iz prejsnjega avta P407SW 2.0 HDI sem odmontiral webasto ker sem se poro?il z njim - z daljinskim vklopom preko GSM.

 

To sem hotel imeti v novi 5ki. ?lovek mi je potrdil da ima avto webasto ze vgrajen in da starega vzame v ceno, ampak rekel mi je pustiti moras avto tukaj in moramo se vkopati v elektroniko da vgradimo uro za vklop reko GSM.

 

res so se matrali ve? kot en teden da so pri?li do brezhibnega delovanja - in danes imam original Webasto na vklop z gsmja!!! Dela avto je odtajan po pol ure (ne ravno zadaj ker avto je pa? malo dolg...)

 

Naslow Beja d.o.o.- webasto specialci Zavrh pod ?marno goro.

 

Fantje - moja zgodba je za vas...imam Mazda5 GTA CD143. Iz prejsnjega avta P407SW 2.0 HDI sem odmontiral webasto ker sem se poro?il z njim - z daljinskim vklopom preko GSM.

 

To sem hotel imeti v novi 5ki. ?lovek mi je potrdil da ima avto webasto ze vgrajen in da starega vzame v ceno, ampak rekel mi je pustiti moras avto tukaj in moramo se vkopati v elektroniko da vgradimo uro za vklop reko GSM.

 

res so se matrali ve? kot en teden da so pri?li do brezhibnega delovanja - in danes imam original Webasto na vklop z gsmja!!! Dela avto je odtajan po pol ure (ne ravno zadaj ker avto je pa? malo dolg...)

 

Naslow Beja d.o.o.- webasto specialci Zavrh pod ?marno goro.

 

 

dodatek - moja je bila pa? prva - leta 2006, res ena prvih v slo, tako da verjamem da je danes to ze eins zwei drei

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.