Skoči na vsebino

Zimske gume in plati??a


Priporočeno sporočilo

Mater ste me ustra?la s to debato, tak, da sem ?el takoj pogledat, kako grejo gor feltne s stare ?estice.

 

Vse je OK, placa je dovolj tudi okrog zavornih kle?? in tudi samo kolo stoji natanko na mestu kjer je potrebno tako, da raznorazni distan?niki odpadejo. :bravo:

 

Folk, ni panike. Sam da gre vse gor (pa not...) :jupiii:

Verjamem Bossu, ?eprav potem ne vem, kak?en ET je imela tista originalna 16 colka... Tip je rekel, da je od prej?nje ?estice... O?itno ni imel prav. Sori, nisem hotel delat panike.

Imam pa jaz tud Dunlop Winter Sport 3D, pa je fajn guma.

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

195/65 15

205/55 16

215/45 17

 

 

Tazadno lahko, ?e ma? homologirano (preveri)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala

 

To ti pravim zato, ker moja nima, je pa iz Italije. Ko smo malo preverjali med sabo smo videli, da s SLO ni problema in to imajo :)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gume bom dal Dunlop winter sport (205/60/16), sicer sem imel v planu nabavit Goodyear UG7+ vendar jih niso imeli ve?.

lp

 

Nisi navedel koliko te stanejo po kosu. Me zanima, ker bom na svojega dal enako dimenzijo. Jaz imam ponudbo za 97 ?/kos za monta?o in balansiranjem.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisi navedel koliko te stanejo po kosu. Me zanima, ker bom na svojega dal enako dimenzijo. Jaz imam ponudbo za 97 ?/kos za monta?o in balansiranjem.

 

Tvoja ponudba je zelo ugodna.

Jaz sem Dunlop W-sport 3D dobil za 105 EUR/kom z vklju?eno monta?o in centriranjem.

 

LP A

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tvoja ponudba je zelo ugodna.

Jaz sem Dunlop W-sport 3D dobil za 105 EUR/kom z vklju?eno monta?o in centriranjem.

 

LP A

 

Jaz tudi jutri dobim Dunlop Winter sport 3D, samo dimenzijo 205/55 R16 in hitrostni razred 210 km/h.

Cena je pa nekje vmes. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

Marsikaj je bilo ?e napisanega, a slika s pravimi podatki pove veliko. Ve?ini bo klik na omenjen link povedala dovolj. Vrsta pnevmatike, blagovna znamka in komu boste pla?ali je pa povsem va?a zadeva. Predlagam, da upo?tevate rezultate zadnjih testov. Niso vse enake, ?eprav so ?rne in okrogle!!

 

?e obljubljen link:

http://www.rims-n-tires.com/info_specs.jsp...=8.0&et1=10

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

Marsikaj je bilo ?e napisanega, a slika s pravimi podatki pove veliko. Ve?ini bo klik na omenjen link povedala dovolj. Vrsta pnevmatike, blagovna znamka in komu boste pla?ali je pa povsem va?a zadeva. Predlagam, da upo?tevate rezultate zadnjih testov. Niso vse enake, ?eprav so ?rne in okrogle!!

 

?e obljubljen link:

http://www.rims-n-tires.com/info_specs.jsp...=8.0&et1=10

 

Buo.Meni ni? ne odpre. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.