Skoči na vsebino

Mazda 323F l.94


Marjanm

Priporočeno sporočilo

I??em hladilnik za mazdo 323f letnik 94. Ta stari mi je po?il zgoraj in enkrat je ?e bil krpan. Sedaj pa ne bo to ?lo ve?. A mogo?e kdo ve kje bi ga lahko dobil - rabljenega seveda saj nov je najverjetneje malo predrag? A lahko dam od katerega drugega modela hladilnik?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JSt mam od MX-3 ... isti letnik, samo pozanimej se ?e pa?e.

 

 

Evo poslal mail na mazdin servis tako da sporo?im ali je mo?no dati tudi hladilnik od druge mazde. Samo oni gledajo dele po identifikacijski ?tevilki (tako pi?e na prometni :D ) tako da bi te prosil, ?e mi lahko po?lje? to ?tevilko in da vpra?am na podlagi tega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupi si novo kopijo, ki obstaja in ko?ta nekaj ?ez sto eur, drga? bo? ?e ma?ino zaj.

 

 

Jebat ga, vem da sm v tem primeru ravno prodajalec, ampak vseeno bol?e original rabljeno k kopija novo ... :prstgor:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebat ga, vem da sm v tem primeru ravno prodajalec, ampak vseeno bol?e original rabljeno k kopija novo ... :prstgor:

 

To je pa dale? od resnice, razlogov je vsaj milijon.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Absolutno. Odvisno je kak?na je ta rabljena roba, kak?na je cena ... :prstgor:

 

Rabljena roba: ?e je nova-stara pribli?no toliko kot avto, ti bo prejkoslej zopet crknila.

Prodajalci ponavadi za stare dele ho?ejo 30-50% vrednosti novega dela, kar je preve? - vsaj za nekatere dele.

Po lastnih izku?njah, ?e kupi? novej?i rabljen del potem ja, star ti pa tako ponavadi odpove zaradi iztro?enosti oz. enake napake.

?e misli? avto imeti ?e nekaj ?asa, je v?asih bolje kupit novo.

Tako se jaz neko? kalkuliral z grelnikom v kabini. Na koncu sem malo stisnil zobe in ?el po novega.

Te?ava grelca je bila v tem, da je spustilo tesnilo grelnika, ki ga je nemogo?e zamenjati.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hladilniki mislim, da ne crkujejo pri dolo?enih kilometrih.

 

Je pa absolutno bolj?i nov hladilnik kot star, ki ima tut vi?jo ceno. Sem pa mnenja, da nova replika, ki stane cca. isto denarja k rabljen hladilnik (seveda je odvisno tudi v kak?nem stanju je) ni zanesljive?ji.

 

?e mal pa boste zahteval da nej dam v podpis da sm v?asih Hondo vozu? :huh:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pleh ni problem se pobarva itd, pri hladilnikih je pa bistvo ena stvar, ta zelo tanek aluminij z leti prepari predvsem od soli, zato je kar se hladlnika ti?e najbolje zamenjat novega,ta ?e lep ćas ne bo spustil, predvsem ?e predpostavljamo, da lahko zaradi hladilnika zajebe? motor.?e toliko bolj pomembno je pri hladilniku-kondenzatorju klime, saj je v ospredju.tam pa nima?kaj zaj. kot da kupi? drugega in ponovno financira? polnjenje klime, kar pa tudi ni poceni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Jaz pa sem za 1370 km dolgo pot (tankal sem v Novi Gorici, odšel do Genove, se tam malo prevažal naokoli, se vrnil do Verone, pa se še tam malo prevažal naokoli in nato prišel nazaj v Novo Gorico na isto črpalko) porabil 266€ za nafto.   Je pa res, da sem vlekel počitniško prikolico, ki sama tehta 1300 kg. In ki je vse drugo prej kot aerodinamična...   Pa še za statistike med vami - "izguba" časa za polnjenje: 4 x 15 minut vključno z obiskom stranišča + 1 x nekaj manj kot 10 minut vključno s čakanjem, ker je bil eden pred menoj.
    • Smo bili za prvomajske v Italiji pa mi je ena reč padla v oči.   Ko je Janša pri nas "odprl" cene, so vsi prodajalci dvignili cene, ampak še vedno so bile enake. Mogoče je bilo 0,03€ razlike, več mislim da ne. V Italiji je ravno tako odprt trg. Ampak je razlika v cenah tudi po 0,20€... In to v istem mestu. Recimo v Genovi smo bili bolj pozorni na to. Na štirih kilometrih smo videli razlike v cenah in je bilo med najdražjo in najcenejšo po 20 centov za liter razlike...
    • Mislim, da dandanes ni več take razlike med bencini, ker je več inšpekcijke kontrole o kakovosti goriv le dodana biogoriva v dizlu je problem, tega pa Petrol dodaja več kot ostali ponudniki.... 🥴😉
    • se praviš če ne slikaš nisi pil? 🤪
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.