Skoči na vsebino

Kaj ste vozili pred Mazdo


Boss

Priporočeno sporočilo

no, pa ?e jaz, prvo vozila v lasti:

 

Citroen AX 1.1 Allure

Renault R4

Peugeot 206 1.9D

Audi 100 2.0

Audi S4 Avant 2.2T

Suzuki Liana 1.3

Honda Civic ESi Sedan

Honda HB 1.4

Mazda 323F V6

 

Vozil pa sem ?e spodaj na?tete avte, pa z tem ne mislim 5 minutne kroge, vsaj nekajkrat na dalj?o vo?njo:

 

Fiat Tipo 2.0 16V

Nissan Sunny 1.6 SLX

Kia Sephia 1.5 16V

Opel Corsa 1.2 12V

Fiat Punto 1.2

Citroen Xsara 1.6 16V

Honda H-RV

Renault Clio 1.2

Honda Civic Bingo

VW Caddy 1.9D

VW Passat 1.8T

Volvo 440 1.8

Ford Mondeo 1.8

?koda Octavia 1.9 TDi 4x4

Renault Master 1.9 dci

Peugeot 205 1.6 GTi

BMW 325i

Citroen Evasion

Opel Omega 2.0 16V A

Chevrolet Corsica 3.2 A

Subaru Legacy 2.0

Volvo V70 2.0T

Yugo Koral 65

Yugo Koral 55

Ford Sierra 1.6

VW Golf II GTi

Honda Integra TypeR

 

Pa ?e avti, ki sem jih peljal kot testna vozila:

Kia Carnival 2.9 TD

Honda F-RV

Ford Focus 1.6

VW Beetle 1.8T

Audi A6 Allroad 2.5 TDI

 

pa verjetno sem ?e kaj pozabil, v glavnem jaz sem avto frik, hehehe

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po opravljenem izpitu Mercedesa a klaso, potem je prisel moj prvi avto Honda Civic 1.6 16V letnik 91', torej 4. gen. , najvecja petarda kar jo lahko denar kupi, bil sem nekaj cez 100km/h z VTijem vstric, s tem da je filing v 4. gen. stokrat boljsi (po moje!) :ph34r:

 

Sedaj sem pa menjal pred kratkim Hondico za Mazdo MX-5. :jupiii: Manjka mi ful konjev iz Honde, ampak nadomesti to pogon zadaj... :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm... moj prvi avto Suzuki Swift, 1 leto, pol kupo Mazdo 323 Hatchback l.93 zdaj mam pa F-ko, poleg tega da ?e mam eno sedanko 323 l 97, pa ?e enga hatchbaga 323 pri hi?i, pred tem smo imeli ?e enga hatchbaga l 90. pa sedanko 323 l. 90...

 

pa vozil sem ?e ....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa sem vozil jugo 45 in jugo 65 gvx dva puntota 75sx pol calibro 2.0i in sedaj mazda323f 1.5 16v vsak avto sem mel tocno dve leti razen mazda bo ostala dolgo ker je ful vredi in so ostale stvari na vrsti ki so bol pomenbne hisa,deca........

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,jaz sn mel pa najprej VW hro??a(ta starega! :bravo: ),pol Golfa II.dizla,pol Opel Kadetta 1.3 LS,pol sn kupo novo Seat Ibizo 1.6(leta 1999),zaj pa mam Mazdo 3!! :ljubezen:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Kia sephi 1.6 '97 mazdin motor ( od star?ev) spodobni pospe?ki in lega, samo pleh je pa ?isti podn

2. Daihatso charade 1.0 TD '88 majhna poraba prerjaveni zadnji boki, tako da kadar je bila mokra cesta ali de? sem imel vodo v prtlja?niku

3. Fiat tipo 1.4 i.e. podn od avta ob normalni vo?nji poraba 10++++

4. Mazda MX-3 1.6 '92 zelo zadovoljen samo karoserijaje ?e malo v letih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zelo zanimivo: evo moje ma?inerije

Jugo 45 l. 82 en prvih ?e FIAT motor prevozil 280.000 :jupiii:

GOLF II D l. 87 prevozil 320.000 pa glej ?udo ?e deluje po moje je stvar neuni?ljiva! :D

Renualt 19 l. 98 prevozil 120.000, zdej ga ma h?i

Marda 323f l. 2000 vozila bolj ?ena ?e pri hi?i ...hm mislim avto ali bolje oba! :P

M6 CD EVO II SPORT COMBI 143KM l. feb. 2005 prevozil 16.000 stroj za ?zmeden? ali bolje :rispekt:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po glavni vo?nji sem najprej fotru kradel klju?e od Opelice Vektre A 1.6 75 KM, kasnej mi je celo za?el dajat sam klju?e. Prevozil sem z njo ziher kakih 15000 KM. Avto je res ok (prostornost in udobna vo?nja), Ople mal detajli "ba?ejo" druga? pa je ?el po ?tevcu po ravnem preko 200 KMH, poraba pa je bla druga? komot okol 6.5 al vsaj pod sedem! ?e pa ga pritisne? mrzlega, ti pa da kajlo ....

Ocena: ***

 

Ko je fotr videl da se mu avto vedno pokvari ko ga jaz vozim, sem dobil Golfa II 1.3 B - 1988, ki je bil po eni strani kar stroj, glavno pa da je bil moj in mi noben ve? ni mogel klju?ev vzet! :)) S telim golfom sva dvakrat obvozila Zemljo (80000 KM v 4 letih), se je kdaj kaj pokvarilo, samo za dele so pa sme?ne cene, npr. blatnik je 3 Pre?erne! Da bi blo tko za Mazdo! NO o golfu mam kar precej pohval, pa tut poraba kar zmerna, nekje med 7 in 8 cel cajt!

Ocena: ***

 

Zdej pa mam tole 323 F GT BG generacije, l. 1993, pa mi je ful ok, klima pa abs, pa teli konj?ki tut dajo nekaj od sebe, najbolj sme?no pa mi je da pije komaj kak liter ve? od golfa, ki je mel 55 KM! Upam, da mi bo trenutna ma?inca ?e nekaj ?asa slu?ila, ker imam z njo ?e velike na?rte. Zaenkrat sem z njo nardil preko 50000 km v letu in pol in zdej se ?e kar dobro poznava, je pa res da se tudi ona zaveda da mi veliko pomeni, ker to je bila pa ljubezen na prvi pogled (oz. prvi dotik gasa z desno nogo na testni vo?nji - po Dunajski cesti v LJ 170 KMH :)))

Imela sva kasneje tut nekaj nesporazumov (me je udarlo po ?epu), samo ?e je gas skoz na nivoju, drugo od stare ma?ine najbr? ne gre pri?akovat!

Za tole mazdo pa .....

Ocena: ****

 

Za 5 * pa bi morala bit ?e kar kak?na Supra al pa NSX :))))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izpit mam komi 2 mesca,ampak vseen:

 

Sam je tud to ratal premal,tko da zdej i??em ?e eno kukrtok solidno RX7 fc3s ?e bom najdu, drga? pa leti v 626ko kompresor za malo pove?anje mo?i in navora B)

Ej pre?voh je zate pa samo dva meseca ima? izpit... Ma ti bi mogu vozit kaj ?vohnej?ega, da bi videl kaj je premalo... :whatever:

 

Jaz sem res en socialc.

Hja na za?etku sem se preva?al v Kadetu Solzi 1.3 in Sunnyu 1.4 (kr dobr leti :bravo: ).

Potem pa moj prvi avto:

Peđo 106 1.1 k je letel kt norc. Enkrat me je pustil na cesti (benz-filter ?el ker imamo v Morav?ah o?itno vodo v bencinu) enkrat sem ga rinil (?tarter), enkrat me je pustil na dvori??u (?oba- krivec najbr? ?e vedno voda). Ampak sem bil ?e vseeno navezan na moj avto?ek. Res je dobro ?el... Pol ga mi je pa ena ?tudentka stotalkala (cel bok zbit).... Pa sem rabil enega Japonca... Civic, Baleno (1.6 HB 4x4 ampak jih je ful malo), Mx-3, Rover 216 (novej?i- ni Japonc ampak mi je v?e?), Almera 1.6 (ali pa katerikoli Nissan 1.6 ali pa celo 2.0 B) ). No in po naklu?ju sem najdel tale avto, ki ni ravno najlep?i ampak v njem se po?utim super. Ravno zato bi taj?i zamenjal samo tisto kar je pod havbo kot avto... :lol: No ja ampak to so zaenkrat le sanje in bomo videli kaj bo prinesel ?as...(323 V6? :rolleyes: ) :bravo:

 

Evo pa ?e moja prej?nja ljubica:

post-9-1128285902.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No Simon, navezanost na pleh al karkol druzga je zanimiva zadeva, sam mora? pa v?asih tut gledat, za kak?no ceno :)), no pa tut tista 323 F GT BA gen. lahko zgleda prov ok in bi se jo spla?al kupit kar v kompletu! :)))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.