Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

akumulator ni sem ?e menjal napaka mora biti nekje drugje najverjetneje pri elektronskem zaugu samo avto je biu ?e pri treh mehanikih pa noben ne ve kaj bi lahko bilo ?e pa mu odklju?i? sezor za toploto pa v?ge ker avto ne ve da je mrzu pa me zanima kaj je lahko narobe z zaugom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model zamenjaj bencinski filter in sve?ke, te so najve?krat vzrok za nev?iganje bencinarje v mrazu, lahko pa jih samo o?isti? in nastavi? razmak.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

akumulator ni sem ?e menjal napaka mora biti nekje drugje najverjetneje pri elektronskem zaugu samo avto je biu ?e pri treh mehanikih pa noben ne ve kaj bi lahko bilo ?e pa mu odklju?i? sezor za toploto pa v?ge ker avto ne ve da je mrzu pa me zanima kaj je lahko narobe z zaugom

 

sej pol si najdu vzrok... senzor te zafrkava, ker javlja, da je ma?ina topla in ti ne vklju?i bogate me?anice/zauga (velik benza mal zraka) in zato ti ne v?ge, ko je mraz. Po moje bo treba menjat senzor.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jest sm se zdej ta vikend spravu mal to raziskat pa sm neki stvari premeru in sm ugotovu da je vrjetn zani? regulator za pritisk bencinske pumpe ker ima avto ob v?igu pritisk 3.4 bar lahko pa ima samo 3.1 bar in ga verjetno zaliva

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jest sm se zdej ta vikend spravu mal to raziskat pa sm neki stvari premeru in sm ugotovu da je vrjetn zani? regulator za pritisk bencinske pumpe ker ima avto ob v?igu pritisk 3.4 bar lahko pa ima samo 3.1 bar in ga verjetno zaliva

 

to je dobro tak pusti

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

to je dobro tak pusti

 

Pozdravljeni fantje!

 

Sem novinec pri Mazdi, prej vozil Hyundai, pred kratkim kupil 6ko 2.0 CDH karavan, . L2005.

V teh dneh ko je mrzlo sem opazil da tudi meni slabo v?iga, ?ele po 3-4 poskusih, pa ?e to z nekaj plina. Kak?en nasvet?

 

Pa ?e to, kako ve?, ?e je v avtu DPF?

 

Hvala v naprej, pa sre?no vo?njo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

136KM nima filtra DPF - To so imele tiste po prenovi (facelift), ki so imele 143KM oz. 120KM in vsaj letnik 2005.

 

A ko v?ge nekaj sekund deluje bolj obotavljajo?e? Verjetno ima? te?ave z grelnimi sve?kami saj o?itno ne delujejo ali pa zelo slabo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni fantje!

 

Sem novinec pri Mazdi, prej vozil Hyundai, pred kratkim kupil 6ko 2.0 CDH karavan, . L2005.

V teh dneh ko je mrzlo sem opazil da tudi meni slabo v?iga, ?ele po 3-4 poskusih, pa ?e to z nekaj plina. Kak?en nasvet?

 

Pa ?e to, kako ve?, ?e je v avtu DPF?

 

Hvala v naprej, pa sre?no vo?njo!

 

Potem ko v?ge, tudi kdaj hitro crkne ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem ko v?ge, tudi kdaj hitro crkne ?

 

Hvala za odziv.

 

Ja, po v?igu in dodanem plinu je kak?no sekundo ali dve bolj "traktor" potem pa je ok... ne ugasne.

hm.. grelne sve?ke - kak?en je pa stro?ek menjave?

 

Ima kdo varianto preverit ?e ima avto realne kilometre - se to da?

Imel naj bi jih 130000 ampak... 1. registracija je bila v italiji.

Imam namre? s strani prodajalca podano garancijo na ma?ino in kilometre (1 mesec).

 

Lp, M

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odziv.

 

Ja, po v?igu in dodanem plinu je kak?no sekundo ali dve bolj "traktor" potem pa je ok...

hm.. grelne sve?ke - kak?en je pa stro?ek menjave?

 

Ima kdo varianto preverit ?e ima avto realne kilometre - se to da?

Imel naj bi jih 130000 ampak... 1. registracija je bila v italiji.

Imam namre? s strani prodajalca podano garancijo na ma?ino in kilometre (1 mesec).

 

Lp, M

 

Grelne sve?ke tam nekje do 40 ?/kos, rabi? pa 4 kose.

Pa kako uro dela, jih pa treba prej preverit ?e delajo seveda.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Grelne sve?ke tam nekje do 40 ?/kos, rabi? pa 4 kose.

Pa kako uro dela, jih pa treba prej preverit ?e delajo seveda.

 

Pozdravljeni ponovno!

 

Pri meni ?e vedno ista pesem... danes se mi je celo zgodilo, da je avto ugasnil na kri?i??u, po cca enem km vo?nje.

Sve?ke naj bi bile ok, vse lepo za?arijo, sode? po merjenju je 12v na njih ?e nekaj sekund po tem ko lu?ka na armaturi ugasne...

 

Malo sem bral po netu.. kako je pa pri mazdah z vodo v filtru ali nedelovanjem nepovratnewga ventila (nafta pade) ipd... lahko to slednje morda izlo?im ?e nekajrat ro?no "napumpam" z gumbom na ?rpalki?

 

hvala za info (in potrpe?ljivost)! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni ponovno!

 

Pri meni ?e vedno ista pesem... danes se mi je celo zgodilo, da je avto ugasnil na kri?i??u, po cca enem km vo?nje.

Sve?ke naj bi bile ok, vse lepo za?arijo, sode? po merjenju je 12v na njih ?e nekaj sekund po tem ko lu?ka na armaturi ugasne...

 

Malo sem bral po netu.. kako je pa pri mazdah z vodo v filtru ali nedelovanjem nepovratnewga ventila (nafta pade) ipd... lahko to slednje morda izlo?im ?e nekajrat ro?no "napumpam" z gumbom na ?rpalki?

 

hvala za info (in potrpe?ljivost)! :bravo:

 

?e ti crkuje samo v stantgasu si poglej veliko tem na temo visokotla?ni ventil-.....letos neverjetno veliko primerov ob mrazu

(je mozna povezava z ultimaxom :whatever: ?? LAni nisem videl toliko primerov tukaj, pa je bil se bolj mraz)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

(je mozna povezava z ultimaxom :whatever: ?? LAni nisem videl toliko primerov tukaj, pa je bil se bolj mraz)

 

Letos je po nekaj zaporednih zimah (mislim, da kar od zime2004/2005 je spet dalj?e obdobje full mraz cel dan in temperatura ne zleze nad ni?lo. Sem skoraj prepri?an, da ko bodo temperature bile spet na vrednostih nekaj stopinj nad ni?lo, da ve?ina ne bo imela ve? teh te?av. Mislim, pa da je za pove?ano ?tevil teh pa? krivo to, da o?itno ta ventil z leti postane problemati?en in da verjetno nima glih neke veze s kvaliteto goriva, ali pa? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.