Skoči na vsebino

Servis M6 pri 80000 km...


Priporočeno sporočilo

Evo,danes naredil redni servis pri 83000 km.

Zamenjano olje,oljni filter,filter nafte in elektronika mojega famoznega ERG ventila-resetiranje ra?unalnika.

?udi me,da je bil oljni filter skoraj kot nov-ni? vode in umazanije noter.Bil je zamenjan pred dvema letoma.

 

Cena servisa:material+ delo=90?(pri mojem mehaniku).Mislim,da je to po?tena cena. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam to je res pocen...

bomo vidli kako bo z mazdo al jo mislim met dokler bo cist propadla al ne...

ce ja potem bom tudi jaz zacel hodit k tvojemu mehaniku :) (pol mi bo ostalo denarja za nakup boljse dzitarske opreme )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam to je res pocen...

bomo vidli kako bo z mazdo al jo mislim met dokler bo cist propadla al ne...

ce ja potem bom tudi jaz zacel hodit k tvojemu mehaniku :) (pol mi bo ostalo denarja za nakup boljse dzitarske opreme )

 

He,he,vidi?,kje jaz pri?param za nakup opreme. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

tud jst ne je*em ve? original servisov za redne servise, ni normalo. ?e bi ?e kaj zarad tega prej odpovedal, bi v parih letih s tem itak tolk na?paru, da bi s tistim dnarjem pokril, pa ?e cenej ?ez pri?u.

pa avti tak niso ve? za 20 let delani.

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.