Skoči na vsebino

Parkirni senzorji


UMMiT_MPS

Priporočeno sporočilo

..display bi rad zmontiral zadaj na strop, zato i??em takega, ki je namenjen za tako monta?o. Bolj ali manj prodajajo displaye, ki imajo ravno ploskev spodaj in ?e takega zmontiram na strop, bodo ?tevlke za razdaljo obrnjene na glavo, kar pa ni kul. Spredaj disp. ne bom montiral, ker kakorkoli obrnem bo grdo.

Na?el sem Longhorn znamko, ki ima posebej display za na strop zadaj oz. mi jih je priporo?il prijatelj, a jih ni nikjer za naro?it. ?e kdo kaj najde...tnx!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo,

 

sicer cenim kreativnost ampak imam izku?nje s celo goro senzorjev. Z popolnoma vsemi sem imel (oz ?e imam eno samo sranje). Predvsem se spla?a kupit dobre senzorje. Torej takoj odpadejo vsi ki?asti ?ungalunga izdelki iz daljnega vzhoda za 15 eur. al pa 150. ?e je tajvan, koreja, china, samo be?i od njih.

 

Imel sem Stilota z originalnimi senzorji in so ?pilali ko pesmica. Mislim da je za?el piskat na 1,5 m in potem vse pogosteje do 0,25 m, ene 7 razli?nih piskov. ?ungalunga premorejo cca 2 razli?na piska, enega na 0,5m enega pa na 0,3. Potem enkrat piskajo ves ?as, enkrat sploh ne.... itd. Imamo 5 slu?benih avtov, od tega sem jaz iskal senzorje za 3. Vsi so razli?ni, pa noben ne ?pila kot bi moral. Tako sem kon?no naletel na SPAL. Naj bi ?lo za italijansko firmo, ki senzorje tudi dela v Italiji. Meni delajo kot urica.

 

Moj nasvet: Kupi spal. Daj jih montirat strokovnjaku. Skupaj z barvanjem te pride Monta?a in barvanje in senzorji 250?, kar je cenej?e kot nov odbija?. Imajo mo?nost dodatnega nakupa displaya, ampak... kdo to rabi? ?e eno ki?asto kresni?kasto zadevo ki se ti sveti nekje na armaturi. Brez veze.

 

Lahko pa poskusi? poiskat proizvajalca, ki dela originalne za VW, BMW ali Audi... Meni ga ?e ni uspelo najti. V avtohi?ah pa ne mislim dajat po jurja za komplet.

 

? rabi? kontakt od mojstra, ki jih prodaja in vgrajuje, na PM

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene pa nekej zanima vsi ki imate nove mazde 6,ko sem narocu avto sem zravn narocu se parkirne senzorje zadaj,montiral so mi ene navadne ki imajo posebej zaslon montiran tam zravn spegla.meni se zdijo da niso originalne,ker sem vidu na avtonetu da imajo tipko za izklop tam kjer je AFS in DSC.js pa te tipke nimam..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prve GTA-jke nimajo parkirnih senzorjev... meni so jih naknadno montirali in sem z njimi 100% zadovoljen. Piska tako kot mora in pove?uje frekvenco piskov do zveznega piska nekje cca 20cm pred oviro tako, da je ?e ?as ustaviti.

 

Nova ?estka je brez senzorjev zadi in z zatemnjenimi stekli skoraj nemogo?a za bo?no parkiranje pa nisemnoben levek v tem opravilu.... sam ?e se ne vidi se pa? ne vidi in tisto piskajo?e ?udo je zlata vredno... al pa vsaj celega odbija?a ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisto tipko imajo pomojem, ker so senzorji tudi odspred in more? senzorje za naprej verjetno ro?no vklopiti.

(moja teorija) ;)

 

Tvoja teorija je nekako pravilna :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekateri prodajalci sami vgrajujejo senzorje. Tisti niso nikoli originalni, saj stanejo preve?. Za Mazdo ne vem kaka je cena, npr. za V70 so mi na?arali 1.900 eur. So ja znorel na Summitu. :blush:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene pa nekej zanima vsi ki imate nove mazde 6,ko sem narocu avto sem zravn narocu se parkirne senzorje zadaj,montiral so mi ene navadne ki imajo posebej zaslon montiran tam zravn spegla.meni se zdijo da niso originalne,ker sem vidu na avtonetu da imajo tipko za izklop tam kjer je AFS in DSC.js pa te tipke nimam..

 

Sploh nima? tipke za izklop prvih senzorjev ?

Men so jo vgradil zraven ?althebla...

 

Pa nobenih displejev.. in nevem ?emu bi jih rabil,

je piskanje ?ist dovolj za uspe?no parkiranje.. :D

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh nima? tipke za izklop prvih senzorjev ?

Men so jo vgradil zraven ?althebla...

 

Pa nobenih displejev.. in nevem ?emu bi jih rabil,

je piskanje ?ist dovolj za uspe?no parkiranje.. :D

 

Pri originalno vgrajenih ima? tipko za izklop prednjih senzorjev sej bi ti druga? po?rli ?ivce, ko bi se vozil in stal v kolonah po mestu pa bi skoz piskalo k pr norcih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri originalno vgrajenih ima? tipko za izklop prednjih senzorjev sej bi ti druga? po?rli ?ivce, ko bi se vozil in stal v kolonah po mestu pa bi skoz piskalo k pr norcih.

 

O?itno tud pri neoriginalnih..

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri originalno vgrajenih ima? tipko za izklop prednjih senzorjev sej bi ti druga? po?rli ?ivce, ko bi se vozil in stal v kolonah po mestu pa bi skoz piskalo k pr norcih.

 

 

Dvomim.... prednji senzorji naj bi piskali nekoliko kasneje kot zadnji. Originalni na MB E piskajo spredaj sele od 80 cm dalje.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvomim.... prednji senzorji naj bi piskali nekoliko kasneje kot zadnji. Originalni na MB E piskajo spredaj sele od 80 cm dalje.

 

 

Ni dvoma...

Ko pritisnem tipko ,senzorji utihnejo...

Zadeva ima svoj namen in tud resni?no pride kdaj prav.

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tvoja teorija je nekako pravilna :D

 

delno pravilna - gumb je za izklop....samo ce ne rabis

 

Na CX-7, ki tudi nima v revolution opremi niti enega senzorja so mi montirali spredaj in zadaj na interclassu za 300 ojro in delajo ko BOMBA dobro, res tako na stran kot naprej, nazaj.

Ce pa ne rabis spredaj pac izklopis (v koloni ali pri res usranem avtu :)

 

Ja sam res ne vem a je tolk tezko to dati v serijsko opremo, dobis leder, xeon, 260 konjev, a 4 senzorje ni noben sposoben dat....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.