Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 57
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ena varianta je, da das 4,99? in lahko potem vse downlaodas naenkrat ... druga varianta pa je kavica ali pijacka nekje v okolici Ljubljane ali Kranja :bravo::pepsi:

Sedaj sem dobil se frisne karte (2010 pise na DVDju... vendar ce grem v nastavitve pise, da je kartgorafija 2009.01) ... Sicer je recimo sentviski predor vrisan...vendar ko sem dal pot v tej smeri, me je hotel peljat okoli po obrocu do Celovske in potem v Siski levo na Celovsko ... namesto skozi tunel in v Sentvidu na Celovsko ... :(

 

hvala za ponudbo. sem nakazal tisti sitni? in ?e delam DL. Upam, da mi bo delalo. Bom javil ?e dela tud na starej?ih M6
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala za ponudbo. sem nakazal tisti sitni? in ?e delam DL. Upam, da mi bo delalo. Bom javil ?e dela tud na starej?ih M6

 

 

Za starejse kolikor vem, ne dela tole... Tale je samo za Denso s touch screenom... Starejse imajo SDAL karte ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za starejse kolikor vem, ne dela tole... Tale je samo za Denso s touch screenom... Starejse imajo SDAL karte ...

 

Od 2005 naprej ne vem ?e je SDAL, ker je druga firma same navigacije in sicer Denso.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od 2005 naprej ne vem ?e je SDAL, ker je druga firma same navigacije in sicer Denso.

 

mazda 5 moja 2006 je imela denso bi delalo tole

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mazda 5 moja 2006 je imela denso bi delalo tole

 

Bi.

 

Kako vem ?

 

 

Ker sva z Jest-om probala in dela ko ?us. :jupiii::jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi.

 

Kako vem ?

Ker sva z Jest-om probala in dela ko ?us. :jupiii::jupiii:

 

?ivel LAnd Rover...mam tud zloudano, ko pride novi lastnik M5 kaj naokoli

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od 2005 naprej ne vem ?e je SDAL, ker je druga firma same navigacije in sicer Denso.

 

na linku od foruma sem bral, da bi naj delala tudi na navadnih navigacijah brez touchscreena. Poiskusit ni greh:) sem pri 14 filu:( jih je ?e kar nekaj

 

javim kako se bo izteklo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na linku od foruma sem bral, da bi naj delala tudi na navadnih navigacijah brez touchscreena. Poiskusit ni greh:) sem pri 14 filu:( jih je ?e kar nekaj

 

javim kako se bo izteklo

 

 

Dela... saj je YavarYe X6V6 napisal... sva danes probala v njegovi MPSki :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dela... saj je YavarYe X6V6 napisal... sva danes probala v njegovi MPSki :) ...

 

zdaj sem prenesel vse fajle, ampak nisem ziher da so vsi. Imam jih od part001 do part067. ko poskusim odpakirat mi pri west javi da kao ni prava dol?ina fajlov. East pa mi ne dela v navigaciji. A je kak firm upgrade tut potrebno naredit? Moja navigacija je SDAL, kak?no ima? yavar?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj sem prenesel vse fajle, ampak nisem ziher da so vsi. Imam jih od part001 do part067. ko poskusim odpakirat mi pri west javi da kao ni prava dol?ina fajlov. East pa mi ne dela v navigaciji. A je kak firm upgrade tut potrebno naredit? Moja navigacija je SDAL, kak?no ima? yavar?

 

Denso, to je od letnika 2005 naprej.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem popravu na 2005.

 

Sem pa tudi testiral na mazdi 5 letnik 2007 in dela. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Topmaps avgust zunaj :bravo::bravo: Dolenjka popolna.

 

Pa ?e za vse navdu?ence Garmina - Garmin priznal napake in od sedaj uporablja SLOVENSKE Monolit karte - to kar imam ze jaz 1 leto :):)

 

Posljem seznam ko bo zloudano

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Nekaj ?asa nisem prebiral debat o navigaciji v Mazdi 6, zdaj pa ugotavljam, da se nekaj premika v pravo smer.

 

Mojstri, moja Mazda 6, 2005 ima navigacijo Navteq, SDAL - jo je torej mo?no nadgraditi tudi z novimi kartami in predvsem s Slovenijo in Vzhodno Evropo? Kako?

 

Vnaprej hvala za odgovore!

 

 

Pozdrav!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj ?asa nisem prebiral debat o navigaciji v Mazdi 6, zdaj pa ugotavljam, da se nekaj premika v pravo smer.

 

Mojstri, moja Mazda 6, 2005 ima navigacijo Navteq, SDAL - jo je torej mo?no nadgraditi tudi z novimi kartami in predvsem s Slovenijo in Vzhodno Evropo? Kako?

 

Vnaprej hvala za odgovore!

Pozdrav!

 

imamo za DENSO.....to je od 2005 naprej pa tudi ni kaj preve? bogata - malo vi?je preberi (je tudi torrent za zloudat)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj torej za na?e "stare" ?estice (2005 in starej?e) s SDAL torej ?e ni? pomo?i na doma?ih cestah?

 

Kako pa je s tistimi omenjanimi DVD-ji za Land Roverja?

lp,

 

Ta je za DENSO....druga?e pa ?e na navteqovi strani ni DVDja za tvojo ma?ino ne more? ni?, mogo?e da je za kak drug avto enaka ampak se ne ve

 

Druga?e pa tista varianta za 400? - zamenjas napravo za DVD/GPS/BT/TV etc....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Imam kolega, ki oporablja serijsko navigacijo NAVTEQ in ima edino opcijo, da nalo?i nove karte prek CD in ga zanima, ?e je kaka opcija, da se da te karte dobit kaj ceneje, ker uradno mo ponujajo na servisu celotno Evropo za 260,00 EUR, ?e pa kdo koga pozna ali pozna, da bi se dalo do kart priti brezpla?no pa ?e toliko bolje.

Hvala za pomo? in trdu ?e v naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam kolega, ki oporablja serijsko navigacijo NAVTEQ in ima edino opcijo, da nalo?i nove karte prek CD in ga zanima, ?e je kaka opcija, da se da te karte dobit kaj ceneje, ker uradno mo ponujajo na servisu celotno Evropo za 260,00 EUR, ?e pa kdo koga pozna ali pozna, da bi se dalo do kart priti brezpla?no pa ?e toliko bolje.

Hvala za pomo? in trdu ?e v naprej.

 

http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP...igationMenu=YES

 

To bo kar cena....pa ?e bohve kaka je Slovenija - o?itno jo ?e ni

 

Za ta denar naj da aftermarket not in Igo8, bluetooth, DVD, TV, GPS....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP...igationMenu=YES

 

To bo kar cena....pa ?e bohve kaka je Slovenija - o?itno jo ?e ni

 

Za ta denar naj da aftermarket not in Igo8, bluetooth, DVD, TV, GPS....

 

 

Sam eno vpra?anje, jures, kaj pa ker to je ?e serijska navigacija (vgrajena) poleg tega pa mu podpira samo CD opcijo? Pa ta varjanta, ki jo predlaga? je tudi mo?nost vgradnje v ?e na mesto serijske navigacije, seveda ob opciji, da se stara odstrani, pa ali je to kon?na cena z delom in vse ostalo? Pa moja izku?nja z IGO navigacijo prvo verzijo je slaba, ?ez pol leta je za?ela kar naprej zmrzovat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam eno vpra?anje, jures, kaj pa ker to je ?e serijska navigacija (vgrajena) poleg tega pa mu podpira samo CD opcijo? Pa ta varjanta, ki jo predlaga? je tudi mo?nost vgradnje v ?e na mesto serijske navigacije, seveda ob opciji, da se stara odstrani, pa ali je to kon?na cena z delom in vse ostalo? Pa moja izku?nja z IGO navigacijo prvo verzijo je slaba, ?ez pol leta je za?ela kar naprej zmrzovat.

 

Meni deluje sedaj ?e 3 leta (Mazda CX7, Exeo, HTC Android) bp - s tem da redno updejtam tako program kot mape.

 

Tu je veliko napisanega o tem - v bistvu zamenja? avtoradijo - ali pa ?e ima? staro 6ko celoten ekran zgoraj ki se dviga / spu??a)

 

mislim da imajo nekatere celo opcijo da se priklopi na radio - Stroker zna povedat ve?...ti nam najprej povej kateri avto je to?no - z letnikom in vse

 

Cena ki je je - vgradnja je enostavna zelo, najve? vzame napeljat kabel GPS antene po armaturki :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre se za RENAULT SENIC letnik 2009, baje da je uvoz iz Belgije.

 

Ufff....

 

Za renoja pa nikoli nisem to gledal...

 

za megana je dost zadev, treba preveriti model (scenic?) letnik itd s prodajalci

http://shop.ebay.de/i.html?_trkparms=65%25...sop=2&_sc=1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.