Skoči na vsebino

CX-7 izziv Bossu


jures

Priporočeno sporočilo

mam... pa ?e spekel bom rade volje... !

 

po novem mmam ?e streho, da lahko pod njo sedimo ;)

 

mojo cifro pa mate

 

Moras Bossa prej vprasat, koliko lahko pojemo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 129
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ni panike, ?e lohka 10 kil po?re? pa jih dej... sam ?e ti bo slabo pol nazaj ne bomo ustavljal, ker s tem zvi?ujemo porabo. Bo? moral kr ?ez oken opravt al si pa kako oreng vre?ko nabav... :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, ?e pa so okna odprta, je pa ve?ji zra?ni upor, torej ve?ja poraba - lohk da bo ?lo za mi?jo korenino vse skupej :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Dragi spo?iti Boss, jutri pride CX-7 domov z menoj, od ponedeljka imam ?as, sporo?i ekipi...:)

 

Pa ?e nekaj za vse ostale:

Ta dogodek boste lahko spremljali v ?ivo!

Verjetno prvi? na tem forumu, na zadnjem sede?u bo moja malenkost s notesnikom in internetom iz piksne.

 

:bravo:Tako da vabljeni k sodelovanju, spremljanju vmesnih rezultatov in podobno.. :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dragi spo?iti Boss, jutri pride CX-7 domov z menoj, od ponedeljka imam ?as, sporo?i ekipi...:)

 

Pa ?e nekaj za vse ostale:

Ta dogodek boste lahko spremljali v ?ivo!

Verjetno prvi? na tem forumu, na zadnjem sede?u bo moja malenkost s notesnikom in internetom iz piksne.

 

:bravo:Tako da vabljeni k sodelovanju, spremljanju vmesnih rezultatov in podobno.. :bravo:

 

 

pizmo... reklama ko na POP TV :D

 

@Boss: I'm in... jaz sem ?e pri njem ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem predlagam, da Kaalman predlaga datum, mi se pa temu primerno v LJ dobimo, kjer zacnemo tisti del PO MESTU potem pa relacija pa pri kalmanu kao PO mestu pa nazaj.

 

Se tole:

Sem se spomnil da teza rezervoarja plina ne igra vloge, ker je zamenjal rezervno gumo in je 1:1 in ne vpliva.

 

Moje vprasanje je v bistvu: A vrzem rezervno gumo v prtlkaznik al ne? :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fantje, meni je vseeno kdaj, edino to soboto sem na pikniku pa pejntbalu :) druga?e pa kerikoli dan

 

kakorkoli ?e vam pa?e, oz. se skup naberete :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ka pa mene lahka kdo usput v celju pobere pa nazaj grede odlo?? :blush:

 

povecala se bo poraba tko da odpade

 

sem mislu tud, da recimo se peljes vzporedno z mopedom in potem skocis not v cx-7, ampak to pomeni, da morajo sipe odpret, kar tud pomeni vecja poraba, tko da pozabi vse skupaj :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

My money is on the Boss :D.

 

Milsim da ga na izi sprav porabo dol. Pri moji Xedoski so tudi neke stra?ne porabe navedene, ?e dolg ?asa nazaj sem se enkrat odlo?il fajn cjazit (aka striktno po omejitvah), sem jo mel 7.5. Sam nisem mel ?ivcev delat ?ez cel tank, tam nekje po 200km sem nehal z eksperimentom. V?eraj sem pogledal sem mel 8.9 pa ne merkam ama ni? z vsakodnevnim cjazenjem v kolonah.

 

In Boss we trust... ?ibam pa po kokice ka tole je bolj? k vsak reality show. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lohk bi se zmenl, da ?e Boss ?e za dodatne 0,5 litra (ve? kot dogovorjeno) zni?a porabo, da se ga ?e mal stimulira s kak?no nagrado! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lohk bi se zmenl, da ?e Boss ?e za dodatne 0,5 litra (ve? kot dogovorjeno) zni?a porabo, da se ga ?e mal stimulira s kak?no nagrado! :D

 

Bravo :bravo: upam, da bojo prebral :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

povecala se bo poraba tko da odpade

 

sem mislu tud, da recimo se peljes vzporedno z mopedom in potem skocis not v cx-7, ampak to pomeni, da morajo sipe odpret, kar tud pomeni vecja poraba, tko da pozabi vse skupaj :D

 

Lahko pa vozi spredaj in dela zavertje... :lol:

 

Nagrada je ze znana - Kaalman nabav robo 'luzer' jo pa pla?a...lahko pa tud pizza da Kaalmana ne matramo

 

Bistvo vsega pa je da me ful ferbca rezultat, jaz itak ne sparam avta samo, samo da ga pogleda? spije 1 liter madona...

 

Mojo xedosko sem pa na 7,5L spravu, enkrat sem se pa matru s CX-7 pa sem obupal, sem rekel ko te j.. na plin gre?..:)

 

Torej:

Sreda 15.7.2009????

Slowenien: Trend f?r Mi, 15.07.

Objavljena slika

 

Recimo 15:00 na standardnem mestu BTC, lahko tudi 14:00?

 

My money is on the Boss :D.

 

Milsim da ga na izi sprav porabo dol. Pri moji Xedoski so tudi neke stra?ne porabe navedene, ?e dolg ?asa nazaj sem se enkrat odlo?il fajn cjazit (aka striktno po omejitvah), sem jo mel 7.5. Sam nisem mel ?ivcev delat ?ez cel tank, tam nekje po 200km sem nehal z eksperimentom. V?eraj sem pogledal sem mel 8.9 pa ne merkam ama ni? z vsakodnevnim cjazenjem v kolonah.

 

In Boss we trust... ?ibam pa po kokice ka tole je bolj? k vsak reality show. :D

 

Lahko pa odprete stavnico in se naredi sklad (ni treba da je glih dnar) vazn da je fora!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I'm in... meni sreda OK... :)

 

jaz bom robo nabavil en dan prej, da bo lepo vle?ena ;)

 

someone call me en dan pred dnevom B :) da se vse zmenimo...

 

can hardly wait... bom del reality showa, saj jajc za BB itak nimam :bravo::dudek:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob 14:00 je zame mal prezgodnja, ker sem ?e na ?ihtu. ?e pa ?tartamo ob 15:00 bo pa najhuj?a gu?va in to smo rekel, da presko?mo. Jaz sem za 16:00 v BTC-ju za Gamo. ?e zmeri bomo gor pr Kaalmanu nekje do ?estih kar je ?ist OK cajt.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob 14:00 je zame mal prezgodnja, ker sem ?e na ?ihtu. ?e pa ?tartamo ob 15:00 bo pa najhuj?a gu?va in to smo rekel, da presko?mo. Jaz sem za 16:00 v BTC-ju za Gamo. ?e zmeri bomo gor pr Kaalmanu nekje do ?estih kar je ?ist OK cajt.

 

OK, Everybody

Sreda 15.7.09 ob 16:00

 

Ajvar - prides do mene al do tja?

Boss jaz bom 20 min prej tam, da formalnosti urdimo, trening, ?ivljensko zavarovanje, plomba tanka itd...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdo vse zdaj pride ?

a je kdo vegetarijanc ?

alc je out of question, ali ?

kdo ne je mesa na ?aru ?

 

bljaah... :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok jz bom doma pooskusil sfehtat za mazdo pa da ata do gor pelem

itaq sm se dans dokazal :D 52km naredo v mazdi :P to je taprav avto ne pa hyunday getz :P tist je gokart... majo drugi strahospo?tovanje do tebe ko to dol pele? po cesti... da? na AC mal gasa avto kr sko? na 130... ve? pa ne upam... da me kdo ne zafle?ira pa portret domu po?le... pa ?e to bi me 100% slikal ko bi mel o?i zaprte... bi ?u ?e 1x da bi bla vsaj lepa slika :dudek::blush:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.