Skoči na vsebino

en par te?av


Priporočeno sporočilo

Na forumu sem ?e zasledil podobne te?ave kot jih bom opisal pa me vseeno zanima.

 

1. Ko v?gem hladen motor se pokadi bel dim iz auspuha (kaj pokadi, megla je:). To se mi dogaja vedno pogosteje. Na servisu so rekli, da so ?obe adijo in da menjat pod obvezno, ker so lahko posledice ?e huj?e kot samo dim. Cena, raje ne omenjam, ker me bolijo prsti ko samo pi?em take ?tevilke. Ali se da to kako o?istit oz. uredit brez da bi se delala menjava?

 

2. ?e lani pozimi sem imel te?ave, ko je bil motor hladen, da ko je padel v prosti tek, da je crknil. Tudi to se je dogajalo vedno pogosteje, poleti pa ni?. Danes se je zgodba ponovila.

 

M6 136 KM, 2003

 

Prosim za ideje in re?itve.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na forumu sem ?e zasledil podobne te?ave kot jih bom opisal pa me vseeno zanima.

 

1. Ko v?gem hladen motor se pokadi bel dim iz auspuha (kaj pokadi, megla je:). To se mi dogaja vedno pogosteje. Na servisu so rekli, da so ?obe adijo in da menjat pod obvezno, ker so lahko posledice ?e huj?e kot samo dim. Cena, raje ne omenjam, ker me bolijo prsti ko samo pi?em take ?tevilke. Ali se da to kako o?istit oz. uredit brez da bi se delala menjava?

 

2. ?e lani pozimi sem imel te?ave, ko je bil motor hladen, da ko je padel v prosti tek, da je crknil. Tudi to se je dogajalo vedno pogosteje, poleti pa ni?. Danes se je zgodba ponovila.

 

M6 136 KM, 2003

 

Prosim za ideje in re?itve.

 

Da ni to bel dim od webasta zdaj,ko je zjutraj bolj hladno?ali ti tudi poleti belo kadi?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ni to bel dim od webasta zdaj,ko je zjutraj bolj hladno?ali ti tudi poleti belo kadi?

 

ni webasto. Poleti ista zgodba in webasto manj pokadi.

 

Po moje je IMV ventil (250?). Pri meni je to krivo in mam iste simptome.

 

kaj jutranje kajenje ali uga?anje pri hladnem motorju?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.