Skoči na vsebino

Chipanje nove Mazde6


mazda_mx

Priporočeno sporočilo

Na tej strani samo turbinarje ?ipajo :huh:

 

Ne vem kje si dobil to informacijo samo mi ni jasno kako bi lahko atmosfercu za toliko pove?al mo? motorja samo s posegom v programje.

 

Tu pi?e:

http://www.ecu-chip.com/products/mazda.htm

ne vem pa koliko je to kaj res?

 

Ja na tisti strani imajo turbinarje ja, sam se bom po praznikih pozanimal ?e imajo tudi za atmosferce...pa sem ?e vnaprej delal ra?une brez kr?marja... :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

700 EUR.

 

 

Saj vse lepo in prav, sam 700eur je malo oderu?kih, glede na to, da ti mazdaka priklopjo na ra?unalnik, dajo gor nov software, po?aka? eno kavo pa je to to... U?inek verjamem, da je, samo vseeno se mi zdi, da je cena mal navita... Va?e mnenje? Ma ?e kdo kake izku?nje s kakim cenej?im ponudnikom?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj vse lepo in prav, sam 700eur je malo oderu?kih, glede na to, da ti mazdaka priklopjo na ra?unalnik, dajo gor nov software, po?aka? eno kavo pa je to to... U?inek verjamem, da je, samo vseeno se mi zdi, da je cena mal navita... Va?e mnenje? Ma ?e kdo kake izku?nje s kakim cenej?im ponudnikom?

 

ce bi bilo mal cenejse bi js vrjetn to ze imel notri,sam ce gleda tko da je cipiranje 700e in potem se zavarovanje okoli 250e...tko da zato nimam cipiranega...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce bi bilo mal cenejse bi js vrjetn to ze imel notri,sam ce gleda tko da je cipiranje 700e in potem se zavarovanje okoli 250e...tko da zato nimam cipiranega...

 

WTF ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zavarovanje okoli 250e...tko da zato nimam cipiranega...

 

 

aaam... ?zmeden? Ti ima? verjetno v glavi da zaradi cipanja pade? v vi?ji zavarovalni razred? :ne vem:

 

No naj te pomirim da ostane? v istem razredu, namre?... na zav. nimajo info o tem da je avto cipan.. na valje pa ga nikoli ne peljejo... :hohoho::aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aaam... ?zmeden? Ti ima? verjetno v glavi da zaradi cipanja pade? v vi?ji zavarovalni razred? :ne vem:

 

No naj te pomirim da ostane? v istem razredu, namre?... na zav. nimajo info o tem da je avto cipan.. na valje pa ga nikoli ne peljejo... :hohoho::aaaaa:

 

ne to da padam v visji razred,ampak ko cipas avto ti nudijo tudi zavarovanje da ce bi bilo kj narobe z masino pac da uveljavis to,ker avtohisa ti ne prizna vecc garancije in potem uveljavis to pri njih odvisno kje cipas avto...

 

evo se link,pa poglej kjer ti pise cena cipiranja in opcijsko zavarovanje..

 

 

http://www.chiptuning.si/?action=something

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne to da padam v visji razred,ampak ko cipas avto ti nudijo tudi zavarovanje da ce bi bilo kj narobe z masino pac da uveljavis to,ker avtohisa ti ne prizna vecc garancije in potem uveljavis to pri njih odvisno kje cipas avto...

 

evo se link,pa poglej kjer ti pise cena cipiranja in opcijsko zavarovanje..

http://www.chiptuning.si/?action=something

 

?e nardijo tako kot je treba pol verjetno ne bi smeli bit te?av, ?e posebaj ?e govorimo o novem modelu mazde 6. Sicer pa sam nimam nekih dobrih izku?enj s temi zavarovanji, ker se zmeraj pojavi neki droben tisk, za katerega zve? ko ho?e? kaj uveljavlat, ?e pred tem pa seveda posku?ajo z raznimi fintami, prevalit krivdo nate, kao da se nisi vozo normalno :D

 

Ma ne verjamem, da ne bi blo cenej?ega ponudnika tega, ker ni neke umetnosti, obstaja ve? varjant kako spedenat to... Sam ne mislim dajat nekih modulov notri bolj ciljam na OBD...

 

Sem pa na netu zasledil to konkretno za novo ?estko

http://www.racechip.de/racechip-chiptuning...3adnfa3updluj27

 

sicer sam ne upam dat tega noter, me je pa pritegnila cena, ?e bolj pa me zanima kak je mo?no to, da je v ceni tlko razlike?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nardijo tako kot je treba pol verjetno ne bi smeli bit te?av, ?e posebaj ?e govorimo o novem modelu mazde 6. Sicer pa sam nimam nekih dobrih izku?enj s temi zavarovanji, ker se zmeraj pojavi neki droben tisk, za katerega zve? ko ho?e? kaj uveljavlat, ?e pred tem pa seveda posku?ajo z raznimi fintami, prevalit krivdo nate, kao da se nisi vozo normalno :D

 

Ma ne verjamem, da ne bi blo cenej?ega ponudnika tega, ker ni neke umetnosti, obstaja ve? varjant kako spedenat to... Sam ne mislim dajat nekih modulov notri bolj ciljam na OBD...

 

Sem pa na netu zasledil to konkretno za novo ?estko

http://www.racechip.de/racechip-chiptuning...3adnfa3updluj27

 

sicer sam ne upam dat tega noter, me je pa pritegnila cena, ?e bolj pa me zanima kak je mo?no to, da je v ceni tlko razlike?

 

 

kaj vi mislite o temu?tega sem js zasledil ze lansko leto sam ne vem e je to dobro?ima kdo izkusnje s temi cipi?

 

 

LabiGT ja veliko tankam v MK ampak do zdej nisem imel tezav,pa tudi fotr k ma tuscona cipanega sicer od steinbauer cip,ampak do zdej ni imel tezav z avtom pa ma prevozenih ze okoli 160.000km...pa ima cipanega ze od prvega dne...ko je bil avto cist nov...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.