Skoči na vsebino

Mestno Redarstvo


Lenuh007

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Ze iz naslova je moc sklepat, da sem "fasal" obvestilo mestnega redarstva Ljubljanskega. In to ne enega, ampak dveh. Zjutrej, ko sem odsel na fax, cca. ob 9h sem moji masinci zagledal obvestilo. K avtomobilu se sicer nisem odpravil, ker je bila nekoliko vstran parkirana glede na mojo smer hoje proti faxu. Ko, sem se vracal okorg 16h, sem sel pobrat obvestilo. In glej ga zlomka. Bile sta ze dve obvestili; isti dan isti kraj.

Skratka 40.kSiT bi bilo treba dat.

 

Pri starem zakonu si se v pritozbi skliceval na to, da ti kazen ni bila vrocena osebno?

Kaj pravi novi? Je to se mogoce?

 

Hvala za pomoc,

Lenuh007

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za isti prekr?ek ne more? dobiti dveh kazni tako, da ma? ?e tu pol popusta, kot drugo pa velja, da je ?e vedno pol kazni, ?e pla?a? v osmih dneh od prekr?ka

 

Moj predlog je nakazilo prve kazni po skonto ceni in prito?ba na drugo kazen.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.