Skoči na vsebino

kdaj narediti veliki servis


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

Imel bi sam eno vpra?anje, imam mazdo 6 diesel, avto je l. 2005, ima 70.000 km. Veliki servis naj bi se delal na 120.000 oz 10 let, ker pa ,mislim, da bo pri mojem "?tepanju" km oboje pribli?no hkrati. Zanima me kdaj priporo?ate naredit tavelk servis; en majster mi je rekel da naj kar ?asovno po?akam sam jaz nimam prevelikega zaupanja, da bi ?e ne vem kako dolgo ?akal, bolje sprije?iti nego lje?iti, da ne bi kej utrgalo slu?ajno (k ?e mam ene slabe izku?nje z mojim biv?im golfom :( ), hvala za morebitna mnenja, lp

:cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej... kar dr?i se servisnega roka... ne bo nobene te?ave. ?e ima? pa ?eljo, pa seveda lahko dela? pred?asno velik servis. Jaz osebno pred 100kkm nebi delal velikega servisa.

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Navadno je veliki servis 100 000 ali 120 000 km ali 5 let. Ne vem kako to, da ima Mazda 10 let. Ampak ce je temu tako, pac pocakaj na 10 let ali 120 000. Edino ce imas viska jurja in 200 ? kolikor baje kosta ta servis, brrrr

 

LP

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Navadno je veliki servis 100 000 ali 120 000 km ali 5 let. Ne vem kako to, da ima Mazda 10 let. Ampak ce je temu tako, pac pocakaj na 10 let ali 120 000. Edino ce imas viska jurja in 200 ? kolikor baje kosta ta servis, brrrr

 

LP

 

ma jest bom po?aku na 140000

zdej mam 115000 pa bom naredu tamauga

sej nima bit kej narobe

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razen tega da ti jermen utrga in vse bate naruke... nima bit kaj huj?ega,.... :hohoho:

 

 

Fant, naredi raj?i velik servis.... verjemi da no?e met trojnih stro?kov ?e ti jermen utrga,.... :ne vem:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.