Skoči na vsebino

Riž


jures

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 314
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisto sploh ni Skyline ampak Kivik ali kaj podobnega. :P

Od sedaj bom slikal ri?ote in jih objavljal gor. Eni si res zaslu?ijo. Objavljena slika

 

OK nalepke na boku so ?e nekako (hmm pa ?e to z invalidi je malo tako-tako) ampak Viano GT-R??? Oskrunitev imena GT-R, take so v?asih pribijali na kri?. najbr? je v ?lahti z unim, ki ima Touarega TDI, pod TDI nalepko pa isto GT-R nalepko. Objavljena slika

Naj mi nekdo razlo?i kak?na je fora, da na katerikoli avto nalepi? nalepko GT-R, GTi, Type R, RS, ?e tam ni v originalu??? :ne vem: Imam ob?utek, da take nalepke folku dejansko v glavi dodajo konje in mislijo, da imajo potem bolj "?porten" avto.

Objavljena slika

 

Tale biser je pa na slu?benem parkiri??u. Zaj?niki, ?portne nalepke.. Ampak OK, notranjost mi je pa res mimo. ?ivo modro vse po?trihano, polno bling bling dodatkov vklju?no z power fuel nalepko na pokrov?ku za kestl. Objavljena slika

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj mi nekdo razlo?i kak?na je fora, da na katerikoli avto nalepi? nalepko GT-R, GTi, Type R, RS, ?e tam ni v originalu??? :ne vem: Imam ob?utek, da take nalepke folku dejansko v glavi dodajo konje in mislijo, da imajo potem bolj "?porten" avto.

OK, js sm pa ravno razmi?lju, da ko bi opravu swap, da bi si dal uzadi napis MPS :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::hohoho:

sej te bo minlo, veliko nas je blo mal ri?astih na za?etku :P

 

sam ve? kaj bi blo ?e bolj?, oznaka 1.3 pol pa sam pohodi? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam ve? kaj bi blo ?e bolj?, oznaka 1.3 pol pa sam pohodi? :P

 

Ja a ve? kaj je ?e bolj? fora, da ko je kolega (zagrizen nemc: bmw, audi) videl napis 323f, je mislu da gre za avto serije 3 z 2.3 ma?ino :notworth:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja a ve? kaj je ?e bolj? fora, da ko je kolega (zagrizen nemc: bmw, audi) videl napis 323f, je mislu da gre za avto serije 3 z 2.3 ma?ino :notworth:

 

:hohoho::hohoho::hohoho: a res al kaj LOL

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja, tko k recmo bmw 320d, serije 3, 2.0 ma?ina... edinole F-a ni definiru.. Druga?e pa zanga ne obstajajo drugi avti kokr nem?ki, oz ?e o?ji izbor: bmw, audi & folcvagn... :dudek:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo te minilo, brez skrbi. ?e pogleda? moj avto je tut rezultat mladostni?kih ?elja in preve?krat pogledanih filmov F&F :D Zdaj bi pa ?e raje nekaj normalnega...mikal me je en X6V6 pa sem se odlo?il da bom kr ostal zvest 323f bg ker so najlep?e :blush: -seveda brez kakih takih projektov kot je bil ta ;)

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jep, tak kot moja stara Fka, sam da sem jaz na BA hehe sam zdej sem se pa malo preve? v ma?ine zabasu. mah. bo ?e. <_< ?e ne s cajtom pa z leti

 

 

He he :D (a ve? da tut mene mo? bolj mami kot pa izgled ;) )

 

Saj bo fantje, saj bo. Poznam to. Tako je prav. :P Ka?n ri?, styling pa bedarije... Performance. :punk:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi meni se je za?elo podobno dogajat, sploh ker dva odbija?a delam ?e ve? kot pol leta, pa ?e kar nisem kon?al ker mi vedno nekaj serje vmes, ko kon?am odbija?a bom v kratkem verjetno prodal body kit, potem pa kako KJ-ZEM (2.3V6) ma?ino ubost, pa bo oznaka 323 po nem?kih standardih taprava!! Btw, ima kdo za za?etek kako 2.0V6 ma?ino in GT podvozje za 323f-ba za prodt? :P

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he he :D manj ko je goriva na tej lubi Zemlji bolj bi ga kurli kaj? :bravo: Je pa res da je ta ?port zelo drag...si bo res treba neke ro?ice umislit (Ploki, tvoja izjava zmaga :D )

 

Ma ja, mat mi vedno ko me vidi vozit pravi naj ?aparam da je bencin drag, verjetno zato ker par let nazaj (ko ?e nisem imel izpita) je stal liter benicna 100SIT in je zdaj za njih drag. Zame je pa? 1? na 1l pocen, tako da ?parat bom za?el ko bo bencin zame postal drag (1,5? 2? na liter)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pato hehe ;) ja sej, zdej mi tek kuri cez 10, rad bi mel pa RX8 ko ocitno bencin golta za lepoto ker poraba/performance nista lih skupi :D

 

vozi se na plin :bravo:

tega je pa ko driske pa ?e poceni je

 

sicer pa, audi e-tron ima 4 kolesni pogon na vsakem kolesu svojega... => medosna razdalja kolikor hoces, tezisce pa na kolesih. :blink:

beat that, to se bolj drzi kot gokart

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.