Skoči na vsebino

Riž


jures

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 314
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od Boga postylana, svaka ?ast, okus do amena. :rispekt:

 

Pa raketni pogon da la?je do njega pride

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole je pa ?e preve?

 

uf za 1 x ?e ne, mam jest za par let naprej plane... sam k bo kmal sam ?e elektrika :angry:

 

me veseli, da ?e ne :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Komu je tistale ?ist zgornja honda v?e???! pa to ja ne more? narediti avtu. Tazgale bi jaz poslal na obisk v LJ polje ali podoben kraj.

Kdorkoli je vozil tistole FD3s-ko (ki je pristala na drevesu) bi moral biti ?iv se?gan v opozorilo drugim.Sploh ne vem zakaj ravno taki idioti dobijo take avte v roke. Sploh ne vem kje je fora "dodatnega" spojlerja spredaj, ko pa veter itak piha prek havbe in strehe na zadnji konec(spojler).

Henri Toivonen+Lancia delta S4=Dream team

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komu je tistale ?ist zgornja honda v?e???! pa to ja ne more? narediti avtu. Tazgale bi jaz poslal na obisk v LJ polje ali podoben kraj.

Kdorkoli je vozil tistole FD3s-ko (ki je pristala na drevesu) bi moral biti ?iv se?gan v opozorilo drugim.Sploh ne vem zakaj ravno taki idioti dobijo take avte v roke. Sploh ne vem kje je fora "dodatnega" spojlerja spredaj, ko pa veter itak piha prek havbe in strehe na zadnji konec(spojler).

 

nism reku, da mi je tista Honda glih u?e?, ampak ?e najbolj? zgleda od vseh ostalih

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Tole bi lahko cestno podjetje nabavlo za sneg kidat pa ?e precej hitrej?i bi bli kot zdele s kamioni.

 

pa ?e bolj u podn bi jih mogl dat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.