Skoči na vsebino

Po?ena guma strani


Priporočeno sporočilo

Ajej, sedaj se me pa res dr?i malo smola :( nekaj popravim pa spet nekaj drugega pokvarim.

 

Ker je cesta ozka se umikam avtu ki prihaja iz nasprotne strani in tako povozim kamen v travi, bom kar znorel na tele sosede :hudicek: ki se borijo za svojo zemljo in kamne postavljajo ob cesti v travo :angry2:

 

Z gumo sem zadel ob rob kamna

Objavljena slika

 

Opcije kaj narediti:

1.) ali je varno dati zra?nico v gumo (sicer ne vem kaj je z ?icami v gumi)

2.) ali se da to kako popraviti (ker je po?eno s strani)

3.) menjava gume

 

Va?e mnenje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obstajajo t.i. reinforced krpe, ki so oja?ane z nekimi vlakni. Guma se zakrpa z obeh strani in vulkanizira. Precej grde luknje so na tak na?in ?e potem lepo "vozne"

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do sedaj imam izku?nje, da bo?nih po?kodb ni dobro popravljati.

Najbr? je odvisno tudi od po?kodbe pla??a. Eden od vulkanizerjev mi je neko? rekel da ?e mi popravi gumo, ki je imela po?kodbo na boku, pa mi kasneje po?i (pa razsujem avto, sebe in ?e drugega) bi se lahko spomnil in rekel, da jo je on slabo popravil, pa ?e kaj zraven...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.