Skoči na vsebino

M6 karavan diesel - ?uden zvok pri speljevanju


Priporočeno sporočilo

Pol leta imam Mazdo 6 karavan, diesel, letnik 2006, 105kW, 90000km.

Nekaj ?asa nazaj (kak mesec) se mi je za?el pojavljat ?uden zvok ob speljevanju. ?e ne speljem zeloo ne?no se za kako sekundo zasli?i zvok, kot da bi na hitro zapeljal ?ez lu?o. Zvok se zasli?i tudi, ?e lepo speljem in potem naknadno malo bolj pospe?im. Ali ima kdo idejo, kaj bi lahko bilo narobe?

Ali imate kaj izku?enj z mazdinimi servisi v Ljubljani? Katerega priporo?ate? Katerega odsvetujete?

Tnx!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol leta imam Mazdo 6 karavan, diesel, letnik 2006, 105kW, 90000km.

Nekaj ?asa nazaj (kak mesec) se mi je za?el pojavljat ?uden zvok ob speljevanju. ?e ne speljem zeloo ne?no se za kako sekundo zasli?i zvok, kot da bi na hitro zapeljal ?ez lu?o. Zvok se zasli?i tudi, ?e lepo speljem in potem naknadno malo bolj pospe?im. Ali ima kdo idejo, kaj bi lahko bilo narobe?

Ali imate kaj izku?enj z mazdinimi servisi v Ljubljani? Katerega priporo?ate? Katerega odsvetujete?

Tnx!

 

Sicer nimam pojma, kaksen je vzrok napake oz. kaj bi to lahko bilo... lahko pa samo dobro besedo dam za servi A Cosmos v BTCju (bivsa Gama) ... :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol leta imam Mazdo 6 karavan, diesel, letnik 2006, 105kW, 90000km.

Nekaj ?asa nazaj (kak mesec) se mi je za?el pojavljat ?uden zvok ob speljevanju. ?e ne speljem zeloo ne?no se za kako sekundo zasli?i zvok, kot da bi na hitro zapeljal ?ez lu?o. Zvok se zasli?i tudi, ?e lepo speljem in potem naknadno malo bolj pospe?im. Ali ima kdo idejo, kaj bi lahko bilo narobe?

Ali imate kaj izku?enj z mazdinimi servisi v Ljubljani? Katerega priporo?ate? Katerega odsvetujete?

Tnx!

 

A mas pod zicom se kako flaso vode :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pol leta imam Mazdo 6 karavan, diesel, letnik 2006, 105kW, 90000km.

Nekaj ?asa nazaj (kak mesec) se mi je za?el pojavljat ?uden zvok ob speljevanju. ?e ne speljem zeloo ne?no se za kako sekundo zasli?i zvok, kot da bi na hitro zapeljal ?ez lu?o. Zvok se zasli?i tudi, ?e lepo speljem in potem naknadno malo bolj pospe?im. Ali ima kdo idejo, kaj bi lahko bilo narobe?

Ali imate kaj izku?enj z mazdinimi servisi v Ljubljani? Katerega priporo?ate? Katerega odsvetujete?

Tnx!

 

Zadnji? sem se izgubil v Italiji in sem potreboval DVD z IT. navigacijo. Pri tem sem preme?al CDje v ?katli pod naslonjalom za roko. Od takrat ne ropota ve? :)

 

Da povzamem: ?udne zvoke ob speljevanju so povzro?ali cdji v ?katli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji? sem se izgubil v Italiji in sem potreboval DVD z IT. navigacijo. Pri tem sem preme?al CDje v ?katli pod naslonjalom za roko. Od takrat ne ropota ve? :)

 

Da povzamem: ?udne zvoke ob speljevanju so povzro?ali cdji v ?katli.

 

pol nisem bil dale?....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.