Skoči na vsebino

Nakup Mazde6


Damjan

Priporočeno sporočilo

huh, takole ti bomo pa te?ko odgovorili, saj nisi povedal ni? o avtomobilu (predvsem prevo?eni km) in je brez ogleda nemogo?e ugotoviti kako je z avtom.

 

Glede km pa takole. Prvo kot prvo preveri servisno knji?ico saj je avto ?e v garanciji (?e ima manj kot 100.000 prevo?enih). Na osnovi zapisanih servisnih intervalov (datumov servisov) preveri, ?e zadeva ustreza - pravilno sosledje datumov.

 

?e ima avto ve? prevo?enih km, kot je na ?tevcu lahko na prvi pogled ugotovi? s pregledom klju?nih delov predvsem v kabini - izrabljenost volana, prestavne ro?ice, padalov, sede?nih oblog in talne tapicirunge.

 

Lahko pa tudi vzame? magnetno nalepko (SLO) in jo malce lima? po plehu, da ugotovi?, ?e je bilo kaj popravljeno in kitano/li?ano. Tam kjer nalepka ne prime je kit spodaj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avto zgleda kot nov. prvi servis ?e ni bil narejen ker ima premalo kilometrov. ravno to me tudi bega, da ima veliko kilometrov pa sploh ni bil servisiran. druga?e pa je pri motorju, podvozje in ostala notranjost kot pri salonskem vozilu. samo gume so zlizane kar je nemogo?e pri teh kilometrih, ali pa so dali gor katere druge. avto je pa druga?e uvo?en iz belgije in ga je imele banka KBC.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne priporo?am.

 

?e po starosti vozila bi 1. servis po enem letu ?e zdavnaj moral biti, ?e ne celo ?e tudi 2.

Kot si ?e sam opazil, tudi obrabljenost gum ne ka?e na malo prevo?enih km.

 

Verjetno kljub vsemu ni slab avto in verjetno ni? narobe z njim, le kilometri najverjetneje niso realni!

 

Premisli in oglej si ?e druge Mazde.

 

LP

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=244690

a je to ta?

 

ce ja pol, meni se ne zdi tok poceni :ne vem:

 

A ja se to glede gum: ce so serijske gor (Bridgestone B390) , jaz sem jih "dokoncal" ze pri 11-12000km...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

majke mi :)

so res bile katastrofalne gume. nobene dobre lastnosti, se zimske m+s so se boljse obnesle na suhem kot te.

Ti mas (ce se ne motim) Turanza ER30, te so ze veliko boljse....upravicijo ime Bridgestone :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal sem si oddahnu :) ?eprav se mi je ?udno zdelo, ker se gume dobro dr?ijo tako na suhem kot v de?ju.

 

V de?ju so sicer malce nepredvidljive, ker dr?ijo in dr?ijo pol pa sunkovito spustijo in ?e si nepreviden bi znale biti te?ave.

 

Pa smo spet za?li s teme po moji zaslugi ampak glede na to kak?ne izku?nje je imel Labi z njimi je potem "normalno" (za ta model gume), da so zlizane.

 

?e od 2003 ?e ni bila servisirana je pa to jako ?udno razen, ?e je stala na lagerju in je bila prvi? registrirana ?ele od srede leta 2004. Samo to so ugibanja in tu je ?e preve? "?ejev", da bi bil to nakup brez strahu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.