Skoči na vsebino

Navigacija v SDAL formatu....


Priporočeno sporočilo

za mojo Mazgo (6ka letnik 2004) original navigacijski sistem prebavi samo DVDje v SDAL formatu,

zadnje kar sem na?el na netu je bil od SAAB 9-3 z mapami leta 2005... trenutno je torrent z mapami 2008, vendar ni sejalcev... zato se skoraj ni? ne dogaja z njim...

 

sem pa dolpotegnil torrent za SAAB 9-5 z mapami 2008... vendar so v IDX formatu,

?e ma kdo SAAB 9-5 z originalno navigacijo, mu rade volje podarim DVD...

 

?e pa kdo pozna koga, ki bi imel ali za Mazdo ali za SAAB 9-3 mape 2008/2009 v SDAL formatu, se pa priporo?am (vem da za SLO in YUGO ni, pa ne rabim)

 

nove mape stanejo 165 EUR, in ker jih trenutno ne potrebujem nujno, se raje izognem temu stro?ku...

 

?e ma slu?ajno ?e kdo drug navigacijo z DVD mapami v SDAL formatu za katero drugo znamko avtomobila, rade volje probamo... na originalnem DVDju je 42 datotek s kon?nico *.SDL

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.