Skoči na vsebino

amortizerji za mazdo 6


Priporočeno sporočilo

imam mazdo 6 2003 letnik z eibach fedri,avto je ni?ji za 3 cm lega je bolj?a kakor z original fedri vse do prve grbine,takrat pa avto postane nestabilen.Razmi?ljal sem o menjavi amortizerjev,v mislih sem imel bilstein b8,ampak so zelo dragi,tip iz Logatca mi je rekel 800 eur.Prijatelj mi svetuje,da bi te original tr?al,pri Amortizer.Kak?ne so va?e isku?nje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem zakaj si dal po srecanje ampak:

 

mazda 6 ma tko al tko trde amortizerje...ce jih dals trsat bo se slabs

tko da prvo naredi test amortizerjev in ce niso v dobrem stanju jih menjaj z istimi

 

aja izkusnje z "amortizerjem sp": ODLICNE :bravo: (dal eibach in trsal amortzerje na prejsnjem avtu in celo napisal eno seminarsko pri njih)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem zakaj si dal po srecanje ampak:

 

mazda 6 ma tko al tko trde amortizerje...ce jih dals trsat bo se slabs

tko da prvo naredi test amortizerjev in ce niso v dobrem stanju jih menjaj z istimi

 

aja izkusnje z "amortizerjem sp": ODLICNE :bravo: (dal eibach in trsal amortzerje na prejsnjem avtu in celo napisal eno seminarsko pri njih)

 

sem ?e bil pri amortizerju pred enim letom,ko sem menjal fedre,mi je nekaj pokalo,ko sem zapeljal ?ez grbine,pa mi je izmeril trdoto in je bila 12 ne vem to?no ?esa,kar je zelo malo,?e tedaj mi je rekel da bi jih tr?al,ampak jih nisem,sedaj sem se pa odlo?il zamenjat,edino me malo skrbi,koliko dolgo bo zdr?al amortizer katerega predelajo,za bilstein pravijo da zdr?i toliko kolikor avto
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.