Skoči na vsebino

Kako narediti audio AUX vhod na Mazdi 6


Andriy

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Dobil sem eno idejo in sicer da bi si v svoji 6-ki nekako zrihtal AUX vhod za zvok.

 

Ideja je slede?a, rad bi priklopil prenosnik na BOSE ozvo?enje (npr. da bi filme gledal na prenosniku zvok pa bi bil preko ozvo?enja v avtu.

 

?e ima kdo kak?en predlog naj mi sporo?i

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

Dobil sem eno idejo in sicer da bi si v svoji 6-ki nekako zrihtal AUX vhod za zvok.

 

Ideja je slede?a, rad bi priklopil prenosnik na BOSE ozvo?enje (npr. da bi filme gledal na prenosniku zvok pa bi bil preko ozvo?enja v avtu.

 

?e ima kdo kak?en predlog naj mi sporo?i

 

koristen je podatek kateri radio imas (ker nekateri so imeli aux in (oz ce se ne motim se da preko porta za veksler (ne me pa za besedo drzat)

sicer pa tudi ce bo slo ne bos ravno 5.1 imel.... :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

Dobil sem eno idejo in sicer da bi si v svoji 6-ki nekako zrihtal AUX vhod za zvok.

 

Ideja je slede?a, rad bi priklopil prenosnik na BOSE ozvo?enje (npr. da bi filme gledal na prenosniku zvok pa bi bil preko ozvo?enja v avtu.

 

?e ima kdo kak?en predlog naj mi sporo?i

 

Xcark lin ima dodaten aux, plega pa ?iba muziko tudi z SD kartice ali pa USB klju?a, ?alta? pa vse na volanu ali pa radiju. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam en AUX na mestu kjer pride modul za kasetar (na dnu radia), tega vklopim preko gumba MEDIA na radiu (oz. TAPE/MD na prvih ?estkah), drugi AUX pa imam preko navigacije, ki je vklopljena na veksler priklju?ek (prej sem imel Xcar link) in ga vklopim preko CD gumba.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.